Анкета

Как ще завърши дебютния мач на Люси Киров като старши треньор ?

С победа в негостоприемно Коматево.
6 (21.4%)
С поделена една точка.
16 (57.1%)
С почетна загуба.
5 (17.9%)
С убедителна победа.
0 (0%)
С безлична загуба.
1 (3.6%)

Общ брой гласове: 28

Гласуването приключено: 05 Октомври, 2018, 16:13

Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1: 06 Октомври, 2018

Автор Тема: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1  (Прочетена 1926 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 591
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1
« -: 02 Октомври, 2018, 16:06 »
Покрай цялата сапунка с треньорския пост явно се забрави, че след няколко дни предстои ново изпитание във Всевишната рестартирана лига. Няма да се ангажирам с прогнози и особени опити за анализ на ситуацията. Всички знаем, че е достатъчно напечена и напрегната и по другите теми е изписано достатъчно. Искам да пожелая късмет на Русенеца и Дунавеца Люси Киров и много здрави нерви да се справи с всичката неразбория, която тресе клуба в организационен план. Надявам се да съм на късмет. Само Дунав !
« Последна редакция: 18 Октомври, 2018, 12:46 от vivanov »
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 446
  • Одобрение: +4/-4
    • Профил
Иска ми се да бием в Пловдив,но колкото и да ги преобрази Люси за няколко дена,отбора няма да е израснал толкова,да се противопоставим на Ботев в Пловдив!Просто ще мине доста време да си върнем онова самочувствие и онази игра,каквато имахме.Малин Орачев просто ни направи равни с тревата,без грам самочувствие! Все пак на тоя отбор най-накрая му трябват победи.Нека да си пожелаем успех и само Дунав!
« Последна редакция: 02 Октомври, 2018, 16:21 от RedBull »
Там където Дунава минава,трева не никне!

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
Покрай цялата сапунка с треньорския пост явно се забрави, че след няколко дни предстои ново изпитание във Всевишната рестартирана лига. Няма да се ангажирам с прогнози и особени опити за анализ на ситуацията. Всички знаем, че е достатъчно напечена и напрегната и по другите теми е изписано достатъчно. Искам да пожелая късмет на Русенеца и Дунавеца Люси Киров и много здрави нерви да се справи с всичката неразбория, която тресе клуба в организационен план. Надявам се да съм на късмет. Само Дунав !

Аби не сме забравили за мача, ама се чудим как да го мислим ... Все ми се иска да зъпъзим хъса и борбата от последния мач. Така мисля, че ще можем да вземем поне точка от Ботев. Няма да е лесно, но като играчи имаме нелоши футболисти. С малко повече тактика, дисциплина и хъс мисля, че нещата може и да се получат по-бързо отколкото всеки от нас си мисли!  ;D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3376
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
Иска ми се да бием в Пловдив,но колкото и да ги преобрази Люси за няколко дена,отбора няма да е израснал толкова,да се противопоставим на Ботев в Пловдив!Просто ще мине доста време да си върнем онова самочувствие и онази игра,каквато имахме.Малин Орачев просто ни направи равни с тревата,без грам самочувствие! Все пак на тоя отбор най-накрая му трябват победи.Нека да си пожелаем успех и само Дунав!
Само със заклинания няма да стане магията. Трябват футболни качества и здрави тренировки. Този сезон Ботев са на приливи и отливи, ние сме само на отливи. Ако най-после имаме прилив, какъвто е логично да се очаква с новия треньор и той съвпадне с техен отлив, имаме шансове за точка или три.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Не трябва да забравяме, че тази смяна стана много, много късно, когато вече нещата са много осрани. Така, че не бива да имаме свръхочаквания. Промяната вече е факт, но проблемите още дълго ще останат.
Only the dead fish follow the stream

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
Мда, така е. Говори суровата реалност. Но напук на нея не знам защо така имам някакво добро предчувствие, че няма да загубим и този мач.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
не знам защо така имам някакво добро предчувствие, че няма да загубим и този мач.

Незнайно защо, но и аз съм със същото усещане !

tipin

• Фен
  • Публикации: 1406
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
 И да се разберем отсега - до пролетта паднем ли - виновен ще е Орачев, вземем ли нещо - ще е заслуга на новият треньор.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1144
  • Одобрение: +33/-28
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Разбира се, че Орачев ще е виновен за всичко лошо, което ще стане в следващите мачове, а  за всичко добро, което ни очаква, няма да има никаква заслуга. Както впрочем беше и досега - Малин няма никакъв принос за малкото хубави неща, които се случиха по време на неговото ПРИСЪСТВИЕ тук. Отборът се спаси от изпадане не заради, а въпреки Орачев, просто тогава сред играчите имаше достатъчно хора с топки, какъвто той определено не е, благодарение на чиято класа, мъжество и борбеност се отървахме от срамно пропадане във Втора лига. Хората са професионалисти, свършиха си работата и отидоха да търсят развитие, каквото в ДУНАВ с такъв треньор определено не можеха да постигнат.
В друга тема бях писал, пак ще повторя, на когото Орачев му липсва, да го последва в Бургас, може и да заживее заедно с него. Щом се обичат младите, нека да се вземат  8)
« Последна редакция: 03 Октомври, 2018, 05:18 от papimed »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1158
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
Аз пък предлагам да спрем с Орачевци, Весковци, така или иначе те вече са в миналото, за добро или лошо. Дунав си има нов треньор, който явно ще има нашата подкрепа, дано е същото и от страна на ръководството и нека той си носи отговорностите с цялата им тежест. Люси не бива да остава в сянката на когото и да било, защото вярвам, че той има нужните качества и желание да ни измъкне от неблагоприятното положение, в което се намираме. Хвърлянето на вината или преписване на всичките успехи персонално е просто несправедливо. Всеки, свързан с клуба (включително и ние), си има своя принос в различна степен, както за позитивите, така и за негативите. Сега най-важно е спокойствието и единството на всички нива и позитивните резултати ще са налице
« Последна редакция: 03 Октомври, 2018, 05:39 от boti4eli »

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 601
  • Одобрение: +32/-1
    • Профил
 От този мач, мечтата ми е за поне една точка, за да се премине гладко от времето на Ц.Младенов във времето на Л.Киров. Изложил съм подкрепата си и за двамата, решено е се вторият да води, продължаваме, време е да си изчистим главите. Тук се занимаваме с футбол.
 Само Дунав!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1144
  • Одобрение: +33/-28
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Аз пък предлагам да спрем с Орачевци, Весковци, така или иначе те вече са в миналото, за добро или лошо. Дунав си има нов треньор, който явно ще има нашата подкрепа, дано е същото и от страна на ръководството и нека той си носи отговорностите с цялата им тежест. Люси не бива да остава в сянката на когото и да било, защото вярвам, че той има нужните качества и желание да ни измъкне от неблагоприятното положение, в което се намираме. Хвърлянето на вината или преписване на всичките успехи персонално е просто несправедливо. Всеки, свързан с клуба (включително и ние), си има своя принос в различна степен, както за позитивите, така и за негативите. Сега най-важно е спокойствието и единството на всички нива и позитивните резултати ще са налице
Точно така, за Веско важи отдавна, но и Малин вече е затворена страница от историята на ДУНАВ, така че е крайно време почитателите му да спрат да пишат във всяка тема коментар, пълен с вопли по негов адрес. ДУНАВ го е имало и е бил успешен преди Орачев, ще го има и се надявам да е успешен и след напускането му.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
И да се разберем отсега - до пролетта паднем ли - виновен ще е Орачев, вземем ли нещо - ще е заслуга на новият треньор.

Разбира се, то това е и обективното състояние на нещата. :)
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3376
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
Всеки има право на мнение, както и да го изложи тук. Аз се присъединявам към това на Faas:
От този мач, мечтата ми е за поне една точка, за да се премине гладко от времето на Ц.Младенов във времето на Л.Киров. Изложил съм подкрепата си и за двамата, решено е се вторият да води, продължаваме, време е да си изчистим главите. Тук се занимаваме с футбол.
 Само Дунав!
Вече е време да престанем да ровим в миналото - кой прав, кой крив, кой какво наследство оставил и т.н. Отборът си има нов треньор и трябва да погледнем напред. Със сигурност няма да му е лесно, но все пак имаме футболисти, притежаващи нужните качества за изпълнение на поставената цел - оставане в групата. От него зависи как ще ги стикова, мотивира и т.н., за да се справят със задачата.
Само Дунав!

kunz

• Нов
  • *
  • Публикации: 5
  • Одобрение: +3/-3
    • Профил
Да се пише във форума кой имал топки и кой не всеки може... друго е да отидеш до Бургас и лице в лице да го кажеш  - трябват топки за това  ;D
(Просто не ми харесва езика на върпосното лице...) Успех на Люси и на отбора. Харесвах го и като футболист.