Анкета

Как ще завърши според вас,мача?

Победа за Дунав
10 (40%)
Равен
6 (24%)
Победа за Берое
9 (36%)

Общ брой гласове: 25

Автор Тема: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:1  (Прочетена 1698 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
Re: Дунав(Русе)-Берое(Стара Загора) 1:1
« Отговор #45 -: 02 Октомври, 2018, 07:28 »
Нали знаете - "гениите" имат право и да са малко луди. Такива хора изискват специално отношение. Защото самите те са специални. Да, и на мен не ми харесва това иди си/ела си, но поне го компенсира с можене. Мисля, че по-скоро е имало причина нещо да стане, отколкото да е нямало. Но всичко е назад. Сега на Дунав му трябва Иса, на Иса му трябва Дунав. ОК, стискаме си ръце и вадим взаимна изгода.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 387
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
« Отговор #46 -: 02 Октомври, 2018, 13:56 »
Нали знаете - "гениите" имат право и да са малко луди. Такива хора изискват специално отношение. Защото самите те са специални. Да, и на мен не ми харесва това иди си/ела си, но поне го компенсира с можене. Мисля, че по-скоро е имало причина нещо да стане, отколкото да е нямало. Но всичко е назад. Сега на Дунав му трябва Иса, на Иса му трябва Дунав. ОК, стискаме си ръце и вадим взаимна изгода.

;D ;D ;D Е чак пък гении , маааалко попресили  ;D ;D ;D .  За Дунав става , обаче " звездалинковците "  нещо не ми допадат . Лошото е че , център нападатели вече  предостатъчно . За други   болни постове трябва да играе Пешката и халф и централен и бек , ще не ще , може не може .....  той поне е боец  ;D

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #47 -: 02 Октомври, 2018, 21:46 »
За да не става попресилване геният е в кавички.  ;) Но оставяйки тази хипербола настрана, в сравнение с Ндайе например си е половин гений.  :D Ще видиш ти като почне да ги върже пак по двама-трима, ще остане хляб даже за бековете. :P