Анкета

Какъв развой очаквате на мача с Етър ?

Лесна победа за Дунав с разлика
Трудна победа за Дунав с гол разлика
Равен
Трудна победа за Етър с гол разлика
Лесна победа за Етър с разлика

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 2:4: 15 Септември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 2:4  (Прочетена 3259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 2:4
« Отговор #30 -: 15 Септември, 2018, 19:58 »
Този живот в паралелна реалност може да се тълкува само по два начина: или с тежка медицинска диагноза, или с някакви притискащи обстоятелства извън футбола. Априрори изключвам първото, въпреки че по мои наблюдения върху доста медицински лица и те много сериозно са изперкали напоследък, но какво тогава пречи на Човека-Слънце да погледне реалността в очите? Аз нямам обяснение. Моля, ако някой има такова, да го даде. Има една поговорка, че дай на някой власт и му гледай сеира. Този, който е овластен да ръководи нещо, трябва наистина да е здраво стъпил на Земята, да се вслушва в колектива или хората около него и да не се замозабравя. Паралелната Вселена я гледахме и днес, като при всяка среща с някой по-стойностен отбор яко ближем рани след това. Чат-пак се появява някоя по-закъсала "мърша" от нас, която временно да ни спаси от гладна смърт и след това пак същото. Видими редултати, дето се вика.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #31 -: 15 Септември, 2018, 20:01 »
Просто в клуба няма коректив. Заобиколил се е с удобни клакьори като оня Пинчер ли е, пудел ли е, дето днес вдъхновен от шефа си и той е почнал да се прави на селски бабаит - мутра. Хора, които за някаква мизерна заплатка нямат нищо против да станат за резил...
А същия Пинчер, междудругото, си храни Доктора насам-натам. Смятайте какви хора са в този клуб и какво управление може да очаквате от тях.

« Последна редакция: 15 Септември, 2018, 20:02 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #32 -: 15 Септември, 2018, 20:11 »
И май и няма и желание да има. "Пинчери" ли са, какви са, не ги знам, но прозвището яко им отива. И все пак... интелигентен човек уж. Винаги има нужда от коректив и съвет и това е добро. Ако някой в клуба счита, че е лошо, да погледне в какво се изражда едно еднолично управление. Примери по света бол и дори в нашата мила родина. Незаменими хора няма, дори над управителя стои управителен съвет, а над тях в нашата паралелна реалност и партийни вождове. И по тази логика и при тези разсъждения и поведение на главния човек в клуба, не знам, ама сякаш взора надежда отнигде не види.  :( Сякаш днес за него най-важното беше, че някой си изпуснал нервите и го напсувал, защото му обръща пренебрежително гръб, а не е най-важното какъв е генезисът на проблема и че въобще не благоволи да отговори дори на хората, питащи го докога ще търпи този така наречен "треньор" да опропастява отбора ни.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 365
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #33 -: 15 Септември, 2018, 21:34 »
Слабо , ама от зле по-зле  . Кой  виновен , кой не , не знам . Дотук  все си мислех , че трябва да се даде  шанс на Орачев да видим израстване някакво , подобрение и т.н.   Да  да  , ама  не  ! Промяна си трябва ! Орачев да си напусне и да  видим  нещо различно .  Наздраве  с една ракия от мен , щото иначе от към игра сме ГОЛА ВОДА и точно такава пихме  !   

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 15 Септември, 2018, 21:48 »
Тъй като знам, че не всички четат сурат-тефтер групите ни, ето един пост от там с добро описание на ситуацията. Човекът добре го е описал точно както си беше:
Цитат
"Да ви споделя нещо,което може би повечето, не сте видяли и чули!
 След като мача приключи останахме 20,30 човека и продължихме с викове оставка.Тъкмо доктора реши да напуска стадиона и тръгна към тунела.Един човечец точно до мен се развика “Хайде докторе гони го тоя,много сме зле”!И продължи с думите към доктора,а той вървеше към тунела и се правеше,че не чува!По едно време човечеца се ядоса и се развика “Докторе,педерас не се прави,че не ме чуваш”.Обърна се и тръгна към нас,дойде и каза на охраната,да отключат вратата и да влезел видиш ли,да бие човека!След това ги накара да го снимат и каза”Аз ще те съдя,дето ми викаш педерас” и накара охраната да закопчеели човека,е не можаха ние бяхме 30 човека пред всички как ще стане,за няма нищо,пък и те обикновенни сотаджии срещу 20 лв надник ,как ще стане!Доктора каза,ще става каквото кажа аз!После се ежи,ежи и си тръгна.....Вместо да дойде да обясни,да се извини или да каже,че ще изгони треньора или ще мисли варианти,той тръгна като мутрите срещу всички нас и то с лошо....."

А това явно е продължението по-късно пред ст. "Дунав", на което не съм присъствал и е след ситуацията на Градския: https://www.rusemedia.com/феновете-поискаха-оставката-на-малин/

Fuzz

• Напредващ
  • Публикации: 148
  • Одобрение: +13/-12
    • Профил
« Отговор #35 -: 15 Септември, 2018, 21:56 »
Уцелихме първият точен удар към противниковата врата чак 38-та минута и то благодарение на Св. Ковачев. Момчето се раздава на макс, за разлика от някои други. Та това как да си го обясним, да уцелиш първия точен удар към противниковата врата в 38-та минута? Правим много, грешки в защита, които не са на професионално ниво, на което трябва да сме ние, поне малко. Първите два гола дойдоха, заради това! Имам чувството, че те на тренировките изобщо не тренират за по-добра(здрава) защита. Имаше много изпуснати играчи на противниковият отбор, изобщо не отбранявани.

Като цяло сме много зле в момента! Играем като домакини на нашия стадион, на нашата земя и да паднем с два гола разлика е смешно, и то много от отбор от "нашата черга"! Та за какво да си даваме парите напразно, след като в замяна отсреща няма нищо (че и 8 лв. за трагичната ни игра). Преди с кеф си давах парите като играехме срещу Локо Пд, ТИРЕТО, Левски и Лудогорец. И макар, че сме губили, побеждавали или сме оставали наравно, играта ни беше коренно различна. Така стадиона си беше много пълен и емоциите бяха безкрайни, които ще ги помня дълги години. А през последните две години какво да се види, какви емоции да помниш? Нищо общо с миналите години.

Сега като на Орачев не му се получава, да си подаде оставката поне и ние да не се мъчим и той да не се мъчи. Да си запази поне малко достойнството, което му е останало. Ние търпим, търпим, ама до кога? Миналата година на Веско не му се получаваше и човекът сам си подаде оставката, без намесата на ръководството. А пък Орачев не стига че затъва повече, че и опропастява любимия ни клуб. Ръководството не прави нищо по въпроса и той продължава да си е на треньорският пост. Нито резултатите му са хубави, нито си подава оставката. Ще използвам турската дума "сюмдюк" (човек, който е нагъл и не отстъпва по нищо). Това е той в момента! Напълно подкрепям скандиранията "оставка", колкото и да са неприятни. Да се сети, че вече трябва да си ходи.

Понеже гледах мача на живо по телевизията, останах с впечатлението, че Орачев не изляза за интервю. Балъков изляза, Станове изляза и едни футболист на Етър също, но него го нямаше. Нормално! Какво му остава да каже? Предвид загубите, предвид дългото задържане на поста, предвид скандиранията "оставка"? Просто си нямаше нищо са казване. Та ако имаше, всичко щеше да си бъде отрицателно. Не знам, дали щеше да има поне едно положително за казване. И аз да съм на неговото място, и аз не бих излязъл, защото не знам и нямам какво да измисля! Просто на мен ми беше много интересно какво ще каже, но не се учудих и като не изляза.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 15 Септември, 2018, 22:05 »
Във видеото от горния линк, който съм копирал, има кратко интервю с него /не по Диема/, от което става ясно, че на него нищо не му е ясно защо сме излезли отпуснати първото полувреме. Ами щом не му е ясно, чий го дири тук? Единственият човек, който можеше да ни спаси днес, се казва Светослав Ковачев. Но нещо не му се получава завършващият удар на момчето, няма късмет да се отпуши. Три голови удари и асистенция за такъв на Ндайе, когато удари гредата. Дано Светльо започне да бележи скоро, за да може поне неговият талант да ни е на помощ, макар че футболът е колективен спорт и винаги всички трябва да са на ниво и задружни. Нещо, което май ни липсва тия дни.

Geffs_blue

• Нов
  • *
  • Публикации: 11
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #37 -: 15 Септември, 2018, 22:36 »
Преди малко от Диема информираха , че Орачев е съобщил на играчите че си подава оставката + интервю по диема , което ще се качи в сайта.

Fuzz

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #38 -: 15 Септември, 2018, 22:40 »
Преди малко от Диема информираха , че Орачев е съобщил на играчите че си подава оставката + интервю по диема , което ще се качи в сайта.
В очакване сме!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1404
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
« Отговор #39 -: 15 Септември, 2018, 22:41 »
Ето ви и разказа на един фен на Дунав.
         " Да ви споделя нещо,което може би повечето, не сте видяли и чули!
След като мача приключи останахме 20,30 човека и продължихме с викове оставка.Тъкмо доктора реши да напуска стадиона и тръгна към тунела.Един човечец точно до мен се развика “Хайде докторе гони го тоя,много сме зле”!И продължи с думите към доктора,а той вървеше към тунела и се правеше,че не чува!По едно време човечеца се ядоса и се развика “Докторе,педерас не се прави,че не ме чуваш”.Обърна се и тръгна към нас,дойде и каза на охраната,да отключат вратата и да влезел видиш ли,да бие човека!След това ги накара да го снимат и каза”Аз ще те съдя,дето ми викаш педерас” и накара охраната да закопчеели човека,е не можаха ние бяхме 30 човека пред всички как ще стане,за няма нищо,пък и те обикновенни сотаджии срещу 20 лв надник ,как ще стане!Доктора каза,ще става каквото кажа аз!После се ежи,ежи и си тръгна.....Вместо да дойде да обясни,да се извини или да каже,че ще изгони треньора или ще мисли варианти,той тръгна като мутрите срещу всички нас и то с лошо..... "

Какво е интересното тук? Някой казал казал 'педераст' на шефа на Дунав, а той го заплашил със съд, вместо да му се извини.
 Според фейса Доктора е най-големият враг на Дунав.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1404
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
« Отговор #40 -: 15 Септември, 2018, 22:44 »
Понеже гледах мача на живо по телевизията, останах с впечатлението, че Орачев не изляза за интервю. Балъков изляза, Станове изляза и едни футболист на Етър също, но него го нямаше. Нормално! Какво му остава да каже? Предвид загубите, предвид дългото задържане на поста, предвид скандиранията "оставка"? Просто си нямаше нищо са казване. Та ако имаше, всичко щеше да си бъде отрицателно. Не знам, дали щеше да има поне едно положително за казване. И аз да съм на неговото място, и аз не бих излязъл, защото не знам и нямам какво да измисля! Просто на мен ми беше много интересно какво ще каже, но не се учудих и като не изляза.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/orachev-ne-sym-siguren-v-podkrepata-na-igrachite-na-dunav-505696

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 15 Септември, 2018, 23:00 »
Това показва само колко уникален треньор е, че да изпусне съблекалнята за втори път, след като разчистиха отбора из основи. Предните го бойкотираха, сегашните го бойкотират, е то къде ще му излезе края ако заради него се сменят по 20 играчи на сезон? Също така се доказва нещо, което ние така или иначе знаехме - селекцията не се прави от треньора, никой в клуба няма никакъв респект към него, изначалното му присъствие тук е напълно безполезно.

В чисто човешки план честно казано ми става тъжно за него как мънка и как поема всички тези лайна, защото далеч не е единственият виновен. Когато се сетя, че доброволно позволява това да се случва с него и доброволно се е превърнал в този бушон и проформа треньор, това съжаление се притъпява чувствително...

Fuzz

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #42 -: 15 Септември, 2018, 23:03 »

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/orachev-ne-sym-siguren-v-podkrepata-na-igrachite-na-dunav-505696
После го видях, но иначе по телевизията не го видях това интервю. Но може и на мен да ми се е сторило.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 15 Септември, 2018, 23:05 »
Интервюто е взето в последствие, след като цялата публика се е оттеглила.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
« Отговор #44 -: 15 Септември, 2018, 23:14 »
Днес бях тотално обезумял от ярост.
По-слабо първо полувреме в Русе не помня ...
Направо съжалих Малин ...Честно! Аз, който от половин година след всеки мач искам да се маха!
Просто стоях на трибуните и виждах как основни играчи го подвеждат. Отбора днес просто не искаше да играе... после били стоели зад него... Стоели, ама му мислят злото...И това са професионалисти и вземат заплата за продукцията си.
Та не е виновен само Малин!!!
Напълнихме си отбора с мърши ! Утре ще дойде друг треньор и ако ги гърчи и него ще изгонят по този начин. Но ние ще сме си тук и само ще берем срамове и ще си се зъбим по трибуните. На половината изобщо не им пука какво става. Да ги махат. Да вземат млади надъхани да се доказват и да се учат!
Чистка трябва, голяяяяма чистка!
Ивайло, Пинчеро, играчи ... Да вървят да въртят селски номера на друго място!
Да се махат, че ще се стигне до бой !!!
« Последна редакция: 15 Септември, 2018, 23:16 от Rado412 »