Добавени събития

• Купа - 1/16 финал: Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе) 1:1, при дузпите 6:7: 26 Септември, 2018
  • Купа - 1/8 финал: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:2: 30 Октомври, 2018

Автор Тема: Купа на България  (Прочетена 4557 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 725
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил
Re: Купа на България
« Отговор #165 -: 31 Октомври, 2018, 00:40 »
И на дръвчетата пред общината им беше ясно, че тоя мач го губим. Само не разбрах кому бяха нужни тези фалшиви приповдигнати изказвания преди срещата.
« Последна редакция: 31 Октомври, 2018, 00:42 от red forman »

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #166 -: 31 Октомври, 2018, 01:26 »
Цял ден бях зает и ме нямаше и преди малко научавам дори резултата. Поредното голямо разочарование. Но тези изказвания на Людмил Киров... Що за простотия е това?  :o А сега след мача кой изглежда нелепо смешен? Добре че ни дадоха дузпа преди седмица, че да видим една победа поне. А ако това, което твърдите, е вярно, че мачът бил ясен още тогава, е достатъчно отвратително, за да се опразва стадионът все повече и повече.
« Последна редакция: 31 Октомври, 2018, 01:30 от FCD »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1206
  • Одобрение: +41/-30
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #167 -: 31 Октомври, 2018, 05:38 »
Разочарование, смешни сме били, абе вие в кой свят живеете? И да се бяха хвърлили за купата нашите, какво щеше да последва - ще се борим за спечелването й ли? На мене изобщо не ми пука за нея, важното е в събота да вземем 3 точки от бистришките "тигри" и изобщо да се оттласнем от това 12-то място, което заемаме в момента.
Приемам вчерашния мач като една контрола, тоест резултатът от нея няма абсолютно никакво значение. Знам, че много хора във форума няма да се съгласят с мене, тяхно право е да желаят да бием дори и в контролните срещи, уважавам мнението им, но ще отстоявам моето. Така че изобщо нямам намерение да влизам в полемика, с тези които вещаят Апокалипсис заради вчерашната загуба.
« Последна редакция: 31 Октомври, 2018, 08:36 от papimed »

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 73
  • Одобрение: +4/-2
    • Профил
« Отговор #168 -: 31 Октомври, 2018, 06:35 »
Мисля ,че това беше мач за експерименти, Дунав започнаха с титуляри Ахмедов, Иса и Ндайе, а след 0:2 в на терена остана само Ндайе. Е видяхме за 10 мин и един от юношите на клуба.
  Като изключим четирите минути в които резултата стана 0:2  играта си беше почти равностойна. Локо имаха повече удари към вратата, но нямаха траен превес.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1207
  • Одобрение: +44/-11
    • Профил
« Отговор #169 -: 31 Октомври, 2018, 06:48 »
Разочарование, смешни сме били, абе вие в кой свят живеете? И да се бяха хвърлили за купата нашите, какво щеше да последва - ще се борим за спечелването й ли? На мене изобщо не ми пука за нея, важното е в събота да вземем 3 точки от бистришките "тигри" и изобщо да се оттласнем от това 12-то място, което заемаме в момента.
Приемам вчерашния мач като една контрола, тоест резултатът от нея няма абсолютно никакво значение. Знам, че много хора във форума няма да се съгласят с мене, тяхно право е да желаят да бием дори и контролните срещи, уважавам мнението им, но ще отстоявам моето. Така че изобщо нямам намерение да влизам в полемика, с тези които вещаят Апокалипсис заради вчерашната загуба.
Точно така, основното е в момента да се концентрираме в първенството. В момента, впредвид на късата ни скамейка след напускането на чуждестранните недоразумения и опасностите от контузии в настъпващите студени месеци, “контроли” до зимната пауза не ни трябват. Дано момчетата да са пестили силите в този мач и в събота отнесат тигрите, както подобава

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 642
  • Одобрение: +21/-6
    • Профил
« Отговор #170 -: 31 Октомври, 2018, 09:11 »
Ето краткия репортаж с головете, който не ги е гледал, да ги види, а който ги е гледал, да си ги припомни:
https://dunav.gong.bg/bg-football/kupa-na-bulgaria/multimedia/video/dunav-lokomotiv-pd-12-reportazh-512438
Чудя се защо репортажът няма червено кръгче с числото 18 в него. По-смешни голове съм виждал само в изпълнение на ветераните на Бистрица с централен нападател - Сещатесекой.
Доскоро се чудехме  дали сме ударили дъното в домакинството на Етър. Не, не бяхме. Онова поне беше футбол. Дъното е в тези два "мача" с Локомотив. Вече сме актьори в друг жанр.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
« Отговор #171 -: 31 Октомври, 2018, 09:40 »
 Киров го емваме че правил бодряшки изказвания преди мач, Орачев - точно за обратното, че бил прекалено мек в изказванията си.
 Не виждам проблем в словесната задявка с Крушарски.

Pazo

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #172 -: 31 Октомври, 2018, 13:03 »
Даже и да бяхме сътворили обрат, в другия кръг щяха да ни се паднат Левски. Лудогорец или ЦСКА и щяха да ни напълнят кошницата. По добре да се концентрираме в битката за оцеляване сега а другия сезон може приоритет да е купата, заради достъпа до Лига Европа за победителя.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
« Отговор #173 -: 31 Октомври, 2018, 13:04 »
Ставаше въпрос за съвсем друго нещо, което въобще няма нищо общо с темата, но е дежурна точка във форума да вадим думи от контекст. В случая няма лошо да се корка с Крушата, ама не и по този начин. Едно нещо казано по пет различни начина звучи по пет различни начина. А журналята само чакат някой да се изцепи нещо подобно и започват навсякъде copy-paste на скандалните заглавия. Когато говориш в публичното пространство и искаш да се избъзикаш, поне го направи фино и технично така. Да се поучи от някои майстори. Дори Крушарски го каза в забавен стил, а не така директно да обижда. Ако той се беше изцепил, че Дунав е абсолютно посредствен отбор и идват да ни пребият с два-три парцала, ние как щяхме да реагираме? Също така казва, че: "Четвъртфинал ще си е четвъртфинал, така че няма какво да коментираме. Излизаме и играем на сто процента. Максимално концентрирани са всички и мислим само за мача с Локо (Пд)", което явно не си е проличало, видно от отзивите за мача, понеже аз лично нямах възможност да го гледам.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
« Отговор #174 -: 31 Октомври, 2018, 14:30 »
Людмил се изложи с това изказване преди мача. Какво ще ни баламосва: "няма да давам почивка на никого и бла-бла- бла....Ами кажи си: "за нас е важно първенството, ще използваме мача като контрола". Половината титуляри не играха , ясно е за какво става дума. Дано е имало смисъл това пестене, ще видим в неделя. Така или иначе Киров сериозно трябва да се замисли - четири мача 3 загуби! За да се измъкнем от проклетото 12то място ни трябват 2 поредни победи и ако не ги постигнем срещу Витоша и Ботев Вр. не знам срещу кого ще ги постигнем.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 642
  • Одобрение: +21/-6
    • Профил
« Отговор #175 -: 31 Октомври, 2018, 19:28 »
И може би като финал за темата:
Бруно Акрапович: "Колегата има още какво да учи...."
https://tvn.bg/dunav-otpadna-ot-turnira-za-kupata-sled-zaguba-ot-loko-pd/