Анкета

Какъв развой очаквате на мача с Лудогорец ?

Лесна победа за Дунав с разлика
Трудна победа за Дунав с гол разлика
Равен
Трудна победа за Лудогорец с гол разлика
Лесна победа за Лудогорец с разлика

Добавени събития

• Първа лига: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 3:1: 02 Септември, 2018

Автор Тема: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 3:1  (Прочетена 3011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сексагитка Приста

• Напредващ
  • Публикации: 186
  • Одобрение: +4/-5
    • Профил
Re: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 3:1
« Отговор #135 -: 03 Септември, 2018, 21:54 »
Добре де, толкова ли са по-класни Лудогорец от Дунав, че резултат 3:1 за тях да ни се струва едва ли не нормален?

Вероятно се шегуваш, но виж - един техен го продадоха за 5 милиона евро предната седмица https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/ludogorec-prodade-vyrdzhil-misidzhan-v-pyrva-bundesliga-503757
  А сега си представи колко струва целият им отбор и колко нашия...

Хем се шегувам, хем не, защото не винаги цените на играчите кореспондират реципрочно с класата/възможностите/ им. Искам да кажа, че Лудогорец като играчи може да е 10 пъти по-скъп от Дунав, но да е примерно 2 или 3 пъти по-класен /или резултатен/ от нас.

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 86
  • Одобрение: +12/-2
    • Профил
« Отговор #136 -: 06 Септември, 2018, 13:18 »
Под парка, в една уличка, която не беше осветена изобщо. Ние обаче дойдохме по светло и това не го знаехме, но така или иначе не сме очаквали в Разград да се случи такова нещо. Особено след такъв мач, в който нямаше никакво напрежение.

Аз тея калуни от Разград съм ги разлюбил тотално ,радвах им се в европа и че държат на сухо грандовете, ама така наречените им крайни фенове са пълни смешници и комплексари сигурно са 20 келеша плус няколко дърти комплексара дето друго щастие нямат в живота и се правят ,но голямо самочувствие и никакво уважение и добродетели ,жалка картинка са.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3418
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил
« Отговор #137 -: 06 Септември, 2018, 15:01 »
Всяко стадо си има мърша. Аз лично имам добри спомени от времената, когато Дунав домакинстваше в Разград. Появиха се обаче търкания - в единия мач срещу Лудогорец скандирахме "Мафия!", имаше средни пръсти, както и бити наши фенове в центъра на града. Може оттогава да им държи влага и да си избиват комплексите.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
« Отговор #138 -: 06 Септември, 2018, 15:28 »
 Всичко започна от нас.
 Когато ги бихме 1:0, на покрива на аквариума един юнак запали зелено шалче на полувремето. Тогава се бях 'внедрил' в сектор 'А' и местните бяха доста огорчени наоколо.