Автор Тема: Футболен уеб сайт  (Прочетена 168 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kinggod

• Нов
  • *
  • Публикации: 4
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Футболен уеб сайт
« -: 21 Август, 2018, 10:47 »
Привет! С мои братовчеди имаме идея да правим футболен уеб сайт и да вложим в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1.   Как е по-добре  - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и все повече хора ме съветват да закупя стар, защото по-лесно ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и каква ще е неговата цена?
2.   Интересува ме линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3.   В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да получа. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1534
  • Одобрение: +34/-30
    • Профил
Re: Футболен уеб сайт
« Отговор #1 -: 21 Август, 2018, 11:40 »
 Напиши в търсачката SEO и почвай с четенето!

Прочети темите в този форум https://www.predpriemach.com/ Тук има отговор на въпросите ти.
 После си пусни темата в него форум и бъди готов да те оплюят, че искаш всичко наготово да разбереш.

Сателитките наистина вече не вървят. По скоро един блог към сайта може да има и задължителната страница във фейса.

Там ще ти кажат и за домейна. Старите са доста скъпи и може да имат наказание.

За нов сайт е важно уникалното съдържание и търпението. Поне 2-3 години са необходими за да тръгне добре сайта, ако всеки ден се трудиш по него.