Анкета

С какъв резултат ще открие Дунав сезон 2018/19?

Изразителна победа като гост
4 (14.3%)
Победа с един гол разлика
18 (64.3%)
Равенство
5 (17.9%)
Минимална загуба
1 (3.6%)
Домакински разгром
0 (0%)

Общ брой гласове: 28

Гласуването приключено: 20 Юли, 2018, 14:08

Добавени събития

• Първа лига: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 2:1: 20 Юли, 2018

Автор Тема: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 4686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 760
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Re: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 2:1
« Отговор #75 -: 23 Юли, 2018, 00:25 »
Абе то и аз нямам фейсбук профил, ама като един истински мъж ползвам чат-пат тоя на жената  ;D , та да се информирам за разните клюки. Подозирам, че и колегата от Аризона прибягва до подобни методи от време на време  :P .

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1453
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #76 -: 23 Юли, 2018, 02:33 »
Абе то и аз нямам фейсбук профил, ама като един истински мъж ползвам чат-пат тоя на жената  ;D , та да се информирам за разните клюки. Подозирам, че и колегата от Аризона прибягва до подобни методи от време на време  :P .
Позна, разкри ме  >:( . Само по около два-три пъти на месец. Такава беше договорката, когато й го “завещах” преди няколко години.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3730
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #77 -: 23 Юли, 2018, 09:48 »
Ние, истинските мъже, по това се познаваме. Наскоро имах рожден ден и колегите ми бяха много изненадани, тъй като не разбрали от фейсбук, че има такова събитие.  ;D
Декартовото "Мисля, следователно съществувам!" в днешно време би могло да се перифразира като "Нямам фейсбук, следователно НЕ съществувам!"  ;)