Автор Тема: Първа професионална лига 2018/2019 (мачове, прогнози, коментари)  (Прочетена 12310 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3516
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
Тема за мачовете от Първа лига през настоящия сезон. Във втория кръг до момента се получиха два изненадващи резултата - Черно море - Септември 1:5 и Лудогорец - Локо (Пд) 0:1. Струва ми се, че два от треньорските столове вече сериозно се заклатиха. Дали Илиев и Аутори ще са първите паднали през сезона, предстои да разберем.

Fuzz

• Напредващ
  • Публикации: 153
  • Одобрение: +13/-12
    • Профил
Браво, хубава и интересна тема.
Та за мачовете. Бях потресен като видях резултатите. Най-вече се учудих за мача Черно Море - Септември 1:5. Гледах мача и не си представях, че Септември може напълно да разгроми Черно море, предвид резултатите от миналия сезон и миналите 2 кръга. Иначе за мача Лудогорец - Локо (Пд) 0:1, както се вика "понякога и най-силните губят", случва се, но Лудогорец е отбор с класа, който не се колебае и за мен лично бързо ще си стъпи на краката, след тази изненадваща загуба. Дано и при нас срещу мача с ЦСКА-София тази вечер, да се случи някаква изненада, кой знае ? 

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
За мен и двата мача , особено на Морето, си бяха чисто тото .От рано искат да изкарат пари за сезона , а и чичо Киро отпадна от големите пари в Европа и бързо, бързо калкулира загубата . Коеф. за двойка беше към 15 ....

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
Пичове, не че нещо, ама давайте по-смислени конспирации за тотото. Двойка не се прави в 87 минута, или поне е доооста по-сложно и несигурно. Иначе уговорките са вън от всякакво съмнение, просто вероятно опциите, на които се залага, са малко по-различни.
Благодаря на NITRO за темата, сега остава да си я спазваме и да си пишем в нея за мачовете от този сезон, че редовно се пише кой където свари и се чудя къде да поствам и аз. ;)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
Марто го играл Х2 този мач. Мосю Крюшо да благодари на него!

Rado412

• Фен
    • Профил
Марто го играл Х2 този мач. Мосю Крюшо да благодари на него!
Станката де не е играл също Х2 довечера  :P :D

FCD

• Фен
  • Публикации: 4044
  • Одобрение: +126/-30
    • Профил
NITRO, тази тема да я беше кръстил ППЛ-тото прогнози и резултати, което хич няма да е ирелевантно спрямо ППЛ. :)
Действително доста, ама доста подозрителни резултати, които едва ли някой някога би познал.  ::) 

ilma1234

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 46
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
NITRO, тази тема да я беше кръстил ППЛ-тото прогнози и резултати, което хич няма да е ирелевантно спрямо ППЛ. :)
Действително доста, ама доста подозрителни резултати, които едва ли някой някога би познал.  ::)
Е, чак пък никой - аз например снощи към десетата-петнадесетата минута на мача на Лудогорец сложих 1 евро за Локото при коефицент 41 и сега съм с 40 евро напред :) ;D

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10491
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Преди сезона си мислех, че Малин ще бъде първият номиниран за изгонване предвид програмата, ама то се оказа, че още преди началото му Левски смениха треньор, а сега може би столът в Лудогорец се клати по-сериозно.
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3516
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
В тази връзка, съм играл "двойка" за Дунав при коеф. 13 и ако позная, ще те черпя една бира при първа възможност.  ;)

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Стига с вашето тото.Толкова си могат в момента Лудогорец! Тото играе ли се ,да ти вкарат чак към 87-88 минута и да удариш 3 греди... И една накрая на мача,която може да обърне тотото...Просто толкова си могат в момента! Аутуори е следващият Бруно Рибейро :D
Там където Дунава минава,трева не никне!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5572
  • Одобрение: +71/-9
    • Профил
Вчера в крайна сметка не се използва осветление дори в самия край на срещата в Монтана между Ботев Враца и Левски. Иначе стадионът бил готов и оставало само осветлението за крайно лицензиране. Горките, колко ще ги мотаят още. Нали имаше компромис с осветлението за мачове през светлата част на деня, или то си беше само за Славия и няколко срещи?

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 460
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Вчера в крайна сметка не се използва осветление дори в самия край на срещата в Монтана между Ботев Враца и Левски. Иначе стадионът бил готов и оставало само осветлението за крайно лицензиране. Горките, колко ще ги мотаят още. Нали имаше компромис с осветлението за мачове през светлата част на деня, или то си беше само за Славия и няколко срещи?

Във Враца не е минавала лицензионната комисия, за да се произнесе. До последно през миналата седмица там са се извършвали ремонтни дейности. Мисля, че до една седмица трябва да мине лицензионната комисия и да даде становище дали могат да се играят мачове от ППЛ през светлата част на деня!

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
Добре че допуснаха тирето до ЕКТ, че да видим Чорбаджийски с червен картон.

Rado412

• Фен
    • Профил
Добре че допуснаха тирето до ЕКТ, че да видим Чорбаджийски с червен картон.
То там не било като нашата А група. За удар без топка гонели играчи ... ти да видиш. Господ връща , когато най-боли.