Анкета

На кое място ще завърши Дунав в Първа лига през сезон 2018/19?

Шампион или вицешампион (1. - 2. място)
0 (0%)
Класиране за европейските турнири (3. - 4. място)
0 (0%)
Участие в първа шестица (5. - 6. място)
7 (12.3%)
Бараж или финал за Лига Европа (7. - 8. място)
7 (12.3%)
Участие във втора осмица (9. - 10. място)
22 (38.6%)
Баражи и оставане в лигата (11. - 13. място)
12 (21.1%)
Баражи и изпадане от лигата (12. - 14. място)
9 (15.8%)

Общ брой гласове: 54

Гласуването приключено: 21 Юли, 2018, 10:31

Автор Тема: Очаквания преди сезон 2018/19  (Прочетена 1526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 717
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
Re: Очаквания преди сезон 2018/19
« Отговор #15 -: 15 Юли, 2018, 10:57 »
Добре е , че няма големи очаквания. Така поне отборът няма да е натоварен психически. Иначе, гледайки мача в петък, относно играта. Скука. Пълна скукааа. Футболистите не посмяха да направят една бърза, проста контраатака с два паса, страхувайки се може би някой да не ги обвини, че повтарят "простичкия" но резултатен стил на Веско Великов. Да, ама виждаме, че французите с такъв стил бият и може и да станат световни шампиони. Което означава, че не е необходимо да играят само с контри, но разнообразието в играта и смяната на темпото и стила по време на игра са решаващо оръжие. Така, че момчета... използвайте всичко, което можете. Защото ако само търкаляте тая топка надлъж по терена ще има умряли от скука и ще се увеличават зрителите, но не на стадиона, а пред екраните у дома.
« Последна редакция: 16 Юли, 2018, 00:40 от зевс »

persin

• Напредващ
  • Публикации: 163
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
« Отговор #16 -: 15 Юли, 2018, 16:54 »
Добре е , че няма големи очаквания. Така поне отборът няма да е натоварен психически. Иначе, гледайки мача в събота, относно играта. Скука. Пълна скукааа. Футболистите не посмяха да направят една бърза, проста контраатака с два паса, страхувайки се може би някой да не ги обвини, че повтарят "простичкия" но резултатен стил на Веско Великов. Да, ама виждаме, че французите с такъв стил бият и може и да станат световни шампиони. Което означава, че не е необходимо да играят само с контри, но разнообразието в играта и смяната на темпото и стила по време на игра са решаващо оръжие. Така, че момчета... използвайте всичко, което можете. Защото ако само търкаляте тая топка надлъж по терена ще има умряли от скука и ще се увеличават зрителите, но не на стадиона, а пред екраните у дома.
+1

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
« Отговор #17 -: 16 Юли, 2018, 11:27 »
Добре е , че няма големи очаквания. Така поне отборът няма да е натоварен психически. Иначе, гледайки мача в петък, относно играта. Скука. Пълна скукааа. Футболистите не посмяха да направят една бърза, проста контраатака с два паса, страхувайки се може би някой да не ги обвини, че повтарят "простичкия" но резултатен стил на Веско Великов. Да, ама виждаме, че французите с такъв стил бият и може и да станат световни шампиони. Което означава, че не е необходимо да играят само с контри, но разнообразието в играта и смяната на темпото и стила по време на игра са решаващо оръжие. Така, че момчета... използвайте всичко, което можете. Защото ако само търкаляте тая топка надлъж по терена ще има умряли от скука и ще се увеличават зрителите, но не на стадиона, а пред екраните у дома.

Да не забравяме,че това в петък на ст.Дунав беше само една контрола!Не може да се сравнява контрола с официален мач! Аз все си мисля,че ще направим добър сезон,въпреки трудностите,които имахме до преди 1 месец...Но пък за избягалите играчи не се кахърете,аз освен за Биската за друг не ме е яд!Защото той е доказан и добър играч,винаги играл в отбор от А група!Другите играеха в Б група,някой във В и никой не ги беше чувал! Васко Шопов например,ако не беше лудия сезон в Дунав щеше още да се разхожда по Плевенските села да си поритва!
Там където Дунава минава,трева не никне!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 615
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
« Отговор #18 -: 17 Юли, 2018, 22:35 »
 Очаквания нямам, това е Дунав и аз съм там накъдето тече. В кръга на шегата, си пожелавам да не станат твърде рано билетите по 4 лева и ние с картите да сме гордо прецакани.  ;D  Само Дунав!

Fuzz

• Напредващ
  • Публикации: 153
  • Одобрение: +13/-12
    • Профил
« Отговор #19 -: 17 Юли, 2018, 23:11 »
Аз лично съм оптимистично настроен за този сезон. Отборът се промени коренно като взеха много играчи (9 на брой) като се чакат още 2-ма, ганаец и македонец. Не съм гледал видео материали на всеки един от играчите, но мисля че ще се представят добре и ще направят добър сезон. Срамота ще е, ако при тези обстоятелства се озовем (отново) в баражи за оцеляване.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1120
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
« Отговор #20 -: 17 Юли, 2018, 23:13 »
Само да не стане така, че още на първото или второто домакинство стадиона да скандира пак "оставка", като на един друг син отбор тази вечер ...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4042
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
« Отговор #21 -: 19 Юли, 2018, 12:29 »
Е, все пак ние не сме хартиен гранд и затова сме привилегировани в това отношение да сме здраво стъпили на земята.  ;)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3511
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
« Отговор #22 -: 22 Юли, 2018, 11:25 »
Да обобщим резултатите от анкетата. Миналогодишната руска рулетка с баражите е оказала своето влияние и сега цели 9 души са песимисти относно оставането ни в групата. Други 12 очакват все пак  баражите да се развият благоприятно за Дунав, а най-масова е групата, предвиждаща навременно спасяване от баражи и 9-10 място - 22 души. Има и твърди оптимисти, които очакват бараж за Лига Европа или място в първата шестица. Надявам се да се окажат прави, въпреки че играта на отбора в мача срещу Бистрица не дава повод за такива прогнози.

P.S. Направи ми впечатление формулировката на единия от отговорите - Бараж или ФИНАЛ за Лига Европа. Дай Боже!  8)
« Последна редакция: 22 Юли, 2018, 11:28 от NITRO »