Автор Тема: Лято 2018 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)  (Прочетена 27322 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Тъй като вече упорито се носят слухове за преминаване на основни играчи на Дунав в други отбори през лятната пауза, е време да отворим тази тема. Според слуховете, Шопов твърдо отива в Ботев (Пловдив), които имат апетити и към Юлиян Ненов. Черно море обаче щяло да се опита да отмъкне Васко изпод носа на канарчетата. Да не стане само - от два стола на земята. Може би всичко ще се изясни след последните баражи, когато ще е ясно в коя група ще играе Дунав през следващия сезон.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
    • Профил
Може и така да е, но самата статия е несериозна, тъй като няма посочени нито автор, нито източник на информацията. В мачовете обаче, от няколко месеца насам си личи, че Шопов е на терена само телом, а духом - някъде другаде, може би в Пловдив. Дано поне на терена на бъдещия си (както се твърди) отбор се представи на ниво и съдейства за оцеляването ни.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Дай Боже, NITRO! Аз се надявам да е мотивиран поне от мястото, където ще се намира, защото сигурно и ще го наблюдават на живо представители на Ботев, може и бултраси. А пък е хубаво да остави добри първи впечатления. Напълно съм съгласен с теб, че никакъв го нямаше духом в двата плейофа с Етър. Това малко не е много професионално и нека не се обижда от това, но един професионалист си върши работата докрай, както и един мач се играе до 90-та минута. Много го моля и аз да бъде докрай професионалист и коректен към ПФК Дунав както и клубът и феновете винаги бяха с него.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
https://topsport.bg/dunav/vasil-shopov-podpisva-dogovor-s-botev-sled-barazha-s-tsarsko-selo.html
Той може да подписва с когото си иска, но не и преди 31 май, когато му изтича договора с Дунав.
FCD, направо ме изкефи с израза: “Това малко не е много професионално” Знам, че го казваш от възпитание, но мен ако питаш, ама хич не е професионално  :)
« Последна редакция: 23 Май, 2018, 16:57 от boti4eli »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Аз дори съм малко по-краен и мисля, че Шопов не трябва да играе в тази среща.

boti4eli

• Фен
    • Профил
Има логика след игрите, които показва напоследък. Жатоба би свършил по-добра работа, ако му се даде шанс.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
В такива моменти човек да се чуди наистина дали е по-добре да играе, или не. Ако играе, е логично да се очаква да се понапъне малко поне на терена на бъдещия си отбор. От друга страна, ако не играе, кой пък ще играе на негово място... Жатоба... не знам. Само знам, че футболист като Васко с неговите качества, ако ИГРАЕ, може сам да реши цял мач. А тук ни трябват голове. Той в момента все още е футболист на Дунав и се надявам, че ще даде всичко от себе си за нас поне феновете в този така съдбоносен последен мач и завинаги ще остане в нашите сърца.

Rado412

• Фен
    • Профил
Дори мисля, че в този мач трябва да играят само играчи с договори и за следващата година. Само те ще са най-мотивирани да останем в Първа лига. Това, обаче си е само мое мнение.

boti4eli

• Фен
    • Профил
Правилно си написал и акцентирал на “ИГРАЕ”. Много уважавам Васко като футболист и човек, но аз лично не очаквам да “изоре” терена утре. А Жатоба го споменах, защото нямаме друга алтернатива при контузени Зитуни и Сандис, пък и ми се видя, че с голямо желание влизаше като резерва. То само и с желание не става, ама и без желание също.

Rado412

• Фен
    • Профил
Гледам много играчи вече разтрогнаха с клубовете си - Берое, Верея, Пирин, Ч. Море и т.н. Няма да е лошо да започнем да се пооглеждаме за нови, свежи и качествени попълнения. Дай Боже да можем да им предложим и игра в А група.

NITRO

• Фен
    • Профил
Най-вероятно вече имаме набелязани цели, но се изчаква баражът, за да се разбере в коя група ще играем и дали има смисъл да се преговаря със съответните футболисти.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5624
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
На повечето футболисти са им предложени нови договори, но те самите изчакват какво ще стане днес.

NITRO

• Фен
    • Профил
На повечето футболисти са им предложени нови договори, но те самите изчакват какво ще стане днес.
Това би трябвало да е страхотна мотивация за тези от тях, които желаят да останат в Дунав. Вярвам, че ще са надъхани до краен предел и че ще отстраним цесекарско село. Не е за пренебрегване и обещаната премия при цялостен успех в плейаутите, тоест оставане в групата.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5624
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
На всички са предложени завишени условия при удължаване на договора. Никой не иска да изпада и не се примерява с такава мисъл.