Добавени събития

• Първа лига: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 2:0: 17 Май, 2018

Автор Тема: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 2743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
17 май 2018, четвъртък, 20:00 ч:

Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе)               -  /пряко по Диема спорт/

-----------

21 май 2018, понеделник, 20:30 ч:

Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново)               -  /пряко по Диема спорт/

------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 май 2018, четвъртък, 17:30 ч:

Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)     -  /пряко по Диема спорт/

------------

21 май 2018, понеделник, 17:30 ч:

Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)     -  /пряко по Нова спорт/
« Последна редакция: 18 Май, 2018, 00:52 от vivanov »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1154
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Re: Re: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1
« Отговор #1 -: 15 Май, 2018, 13:25 »
И съдийското назначение :

17 Май 2018 г. Четвъртък    20:00 ч .Етър - ФК Дунав 2010
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Йордан Петров Петров4-ТИ:    Драгомир Руменов Милев    ДАС1:    Неделчо Танчев Гаджалов    ДАС2:    Георги Николов НиколовСН:    Константин Делов Писков     

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5607
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Отварям спешно тема за следващия мач, който е след само 2 дена. Съдбата ни изправя за 5-ти и 6-ти пър срещу Етър този сезон.

Балансът досега е 2 победи, 1 равен и 1 загуба при голова разлика 4:2 за Дунав.

Дано успеят достатъчно дунавци да се организират така спонтанно за гостуването в четвъртък. Очертава се епична регионална битка.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Бием ги тия във Велико Търново и в Русе си правим един хубав футболен ден и празник за оставането ни в А група! Догодина ми се струва,че много сериозно ще избухнем отново както в първият ни сезон в А група и щом парички,спонсори и стадион е обещано,ще стане! САМО ДУНАВ!  :)
Там където Дунава минава,трева не никне!

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 138
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
1-0 или 2-0 и интересен реванш  8)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Това папагалът на Балъков ли го каза?

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1154
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Надявам се на добър резултат, нещо от сорта на 1:1 ми се върти из главата.
Радвам се, че първата среща сме гости защото в четвъртък щях да пропусна мача в Русе.
В понеделник съм на стадиона, обаче ... ;D
Аз лично очаквам около 4 000 на трибуните в Русе. Дано се лъжа и напълним стадиона докрай  :P

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Искаш да кажеш 0-1 или 0-2. Твоят резултат го оставям за вторият мач в Русе  8)

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Стратегически хикс.
ихтамнет

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Не съм много сигурен, но ми се струва, че пътуване до Търново в деня на мача е по-удачният вариант при толкова краткото време за възстановяване между понеделник и четвъртък и разстояние само от 100 км. Обяд в Арбанаси, почивка в хотела до 17ч. , закуска и отпътуване за стадиона ;) :) .
Този формат на първенството е ужасен за отборите от последната четворка. Да, интересен е но ако си се класирал поне до 10-то място  след редовния сезон. Иначе може и след 6 поредни победи да си изпаднеш по най-бермудски начин :o . Все пас се надявам шестата ни поредна победа да е в четвъртък. Всякакъв друг резултат ще е много коварен!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Когато гостът е отбелязал головете, се пише 0 : 1 или 0 : 2. Сега коментираме мача Етър - Дунав, а ти бързаш да дадеш прогноза за реванша  8)

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Никакъв шанс да бъда във Велико Търново в четвъртък или в Русе в понеделник. Хайде да не повтарям и аз похвалите за програмата. Етър, изглежда, играят добър футбол и в доста мачове взеха по-малко, отколкото изглеждаше, че заслужават. Да, сигурно и съдии, и късмет, но и малко наивност ли, незрялост ли, треньорът ли, не знам. Дано Малин знае и го използва. Очаквам равностойни срещи, не мисля, че изобщо има фаворит. Очаквам също и никой във Втора лига да не иска да е трети, ама това е друга тема, дано бъде отворена в нечий друг форум ;)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Твърди фаворити сме срещу "болярите". Орачев напипа правилната тактика и изпълнители и резултатите са налице. Предстоящият мач може да приключи с победа на всеки от двата тима, както и наравно, но съм сигурен, че крайният победител от двете срещи ще е Дунав!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Очаквам също и никой във Втора лига да не иска да е трети, ама това е друга тема, дано бъде отворена в нечий друг форум ;)
Ситуацията във ВПЛ е толкова напечена кръг преди края, че всеки един от първата тройка може да се озове на всяко едно място от 1 до 3. Освен ако няма изненади и класирането да се запази така, при което Цесекарските селяни ще срещнат Етър или нас. Но съм на твоето мнение, че не пожелавам на никого от тях третото място и да срещне един ядосан Дунав или Етър на баража.

Относно мача, мисля, че имаме предимство, тъй като разполагаме с много по-опитен състав, а освен това сме домакини в реванша. Тези два мача, както каза Балъков, ще са тактическа битка. Затова тук трябва да осъзнаем, че тактика тип катеначо в първия мач няма да ни свърши работа, ама изобщо! Трябва да накараме търновци да забравят идеята "суха мрежа" и да ги откажем още там. Но един или повече голове на чужд терен са задължителни и това е тактиката за нас. Крайно дефанзивни тактики и опити за бавене за реванша ще ни изядат главата. Трябва да е ясно, че болярите ще искат също да вкарат и ще натискат, а ние просто трябва да издебнем правилния момент и да им нанесем съкрушителните удари. Не искам Дунав да ходи по баражи, не сме го заслужили. К*р за Литекс София и за всички измислени ГМО-та в цялото ни първенство!

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Явно ще се трепери до последно. Съдбата си прави много неприятна шега изправяйки ни в едно подобно регионално дерби между два от най-симпатичните отбори с прилична за нашите стандарти фенска маса и публика по трибуните. Щом като срещу боксовата круша в 17 ч имаше повече от 1500 човека (в сравнение с вялото присъствие, когато бяхме в криза), значи срещу Етър в 20 ч. следва да има поне 3000 човека. Аз делниците нямам възможност да съм в града и много съжалявам, но се надявам като компенсация да се зарадвам на оставане без излишни плейаути. САМО ДУНАВ !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''