Анкета

Колко публика ще подкрепи "драконите" на Градския стадион?

< 500 зрители
2 (5%)
500 - 1 000 зрители
7 (17.5%)
1 000 - 1 500 зрители
8 (20%)
1 500 - 2 000 зрители
12 (30%)
> 2 000 зрители
11 (27.5%)

Общ брой гласове: 39

Гласуването приключено: 14 Май, 2018, 17:49

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1: 14 Май, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1  (Прочетена 2686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2691
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Абе пичове, какви са тия приказки ако ни отстраняли, ако ни вкарали 2 гола и т.н. Тия цял сезон не можаха да бият освен Морето и то в мач без значение, та сега ли ще бият Дунав и то в Русе. Ако те ни вкарат 2 гола, ние ще им вкараме 4. Айде моля ви се, по-сериозно.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1690
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
 И затова си мисля, че може да пуснем чужденците да се разтъпчат в този мач и да дадем почивка на част от отбора.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Е, вие искате да пускат част от отбора в почивка точно в най-важните ни мачове, чакайте малко.  ;D Една-две рокади да, но не е моментът сега за почивки и експерименти. Само, както каза Rado412, да го изиграем умно този мач. Може да им трябват два гола, ама и един да проспим, е достатъчен, за да си закучим мача, така че да си имаме едно на ум затова. Да се блъскат в бетонна стена, а отзад неименуемо ще грешат и ще отварят пространства. Все пак не бива да подценяваме така този мач и да се увличаме, че още помним по-миналата година нещата там. Три мача - три финала. Дано да са такива!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5616
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
@ЧИЧО МЪРИ, не спекулирам с предположения или слухове.

Ръководството се опитва да задържи гръбнака на отбора, каквото и да се случи.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Вени, не съм си и помислял, че ти ще спекулираш с каквото и да било. Просто на мен не ми стана ясно дали това което казваш е на базата на изказване или действия на ръководството. Сега разбирам, че информацията ти е достоверна , за което се радвам и ти благодаря. Това за мен е много важна новина.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1690
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Е, вие искате да пускат част от отбора в почивка точно в най-важните ни мачове, чакайте малко.  ;D ...

Прав си - всички на 100%, да не стане като Левски за купата.

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 90
  • Одобрение: +5/-3
    • Профил
Все пак мисля, че ще е добре да се потренира и изпълнение на дузпи .

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1337
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Тези туристи трябва да ги бием с разлика, стига сме ги надценявали. Наистина трябва да си изиграем мача тактически правилно, но това не включва някакви изключително защитни формации и убиване на темпото например. Срещу такива отбори, най-добрата защита е нападението и там бихме ги изненадали според мен. Все пак смея да твърдя, че сме по-класният отбор и трябва да се възползваме, плюс това и напрежението е в техните глави и крака за реванша.
« Последна редакция: 09 Май, 2018, 23:20 от boti4eli »

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 564
  • Одобрение: +18/-3
    • Профил
Доктора беше казал, че ще се вдигнат с 20% май заплатите, ако останем в А група. Дори и ида бъркам точната цифра, беше доста конкретен, а такива приказки не се хвърлят току-така. С други думи - явно все пак има някакъв план за новия сезон. Самият факт, че взехме Иса в толкова важен момент, е показателен, че ръководството не е хвърлило кърпата и не е оставило съвсем нещата по инерция.
Така или иначе - вече имаме достатъчно опит с Витоша и трябва да си ги бием, не просто да ги отстраним. И двата ни мача с Орачев начело срещу тях си приличат - нашите изглеждат трагично, но си личи, че са по-добри - демек може и да е някаква тактика.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3595
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Наситена средна линия и преса по целия терен. Сигурен съм, че поне при един-два опита за техни атаки ще оплетат конците и ще сбъркат фатално. И изобщо за никакви дузпи не си и помислям. Ранен първи гол и ги качваме на разлика. Само ДУНАВ!

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Вдъхновен съм малко след днешните драми, за това един въпрос само към консервативните мнения.... Щом при 1:0 за нас като гости над тези рибки дето цял сезон играят ганкиното сме толкова притеснени, после срещу Пирин (лично мнение) какви ще ги ручаме ? Нормално реванша рутинно бием за назидание и респект и после мислим как да се преборим, защото там шансовете ни са минимални, но без голяма борба няма да стане.... И после без значение от завършека на сезона ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си сменяме тренера, че този ако ЗАБРАВИМ какви ги натвори, добро не ни чака....
« Последна редакция: 10 Май, 2018, 00:58 от spurs4o »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Д-р Симеонов каза преди време, че две русенски фирми са готови да спонсорират отбора с по 300000 лв., ако останем в Първа лига. При това ще вдигне заплатите с 30%. Ако всичко това се случи и освен Шопов други от важните ни играчи не напуснат отбора, плюс прилична лятна селекция, в новия сезон влизаме с летящ старт. А колкото до тренера, вече декларираха - няма да го сменят.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 333
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
А колкото до тренера, вече декларираха - няма да го сменят.

Кога и как са декларирали подобно нещо? Теренът не отговаря на елементарни изисквания. Нима ще има вечни отлагания на мачове при по-силен валеж, както вече се случи?!?
ихтамнет

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 463
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил

Кога и как са декларирали подобно нещо? Теренът не отговаря на елементарни изисквания. Нима ще има вечни отлагания на мачове при по-силен валеж, както вече се случи?!?
Става дума за треньора.
Терена си е за смяна от всякъде ;D ;D ;D ;D

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 333
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил

Става дума за треньора.
Терена си е за смяна от всякъде ;D ;D ;D ;D
Недоглеждане: "тренер" го фиксирах за "терен"; дайте контакти на офталмолог  :o
ихтамнет