Анкета

Колко публика ще подкрепи "драконите" на Градския стадион?

< 500 зрители
2 (5%)
500 - 1 000 зрители
7 (17.5%)
1 000 - 1 500 зрители
8 (20%)
1 500 - 2 000 зрители
12 (30%)
> 2 000 зрители
11 (27.5%)

Общ брой гласове: 39

Гласуването приключено: 14 Май, 2018, 17:49

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1: 14 Май, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1  (Прочетена 2765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1
« Отговор #60 -: 15 Май, 2018, 07:42 »
Браво на момчетата!
Най- накрая едно отлично полувреме ( макар и срещу Тигрите с дракони на фланелите  ;D  )Явно на отбора му трябвало играч като Иса и  маааалко късмет за да изглеждат нещата доста по-добре .  Дано успеят да се запазят и физически и психически за следващите важни мачове -дано да са само два . Лично на мен ми харесва и директното подаване или изчистване напред на Марто Луков ( по-добре от " разцъкването " в нашето поле което си е  " Ела вълчо -изяж ме "). И да не пропусна да го похваля за отличните спасявания  , защото един гол за Бистрица можеше да ни кара да треперим доста . Браво Марто  !

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3605
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1
« Отговор #61 -: 15 Май, 2018, 22:40 »
Аз бях един от първите, които настояваха Орачев да си ходи след няколкото безобразни мача без победа. Сега си посипвам главата с пепел и му признавам заслугата за серията от 5 поредни победи, пък били те и срещу по-слаби съперници. Личи си, че тези победи бяха постигнати чрез стриктно придържане към избраната от треньора тактика. Особено последният мач, срещу Витоша, беше образец за това как трябва да играе отбор в ситуацията на Дунав. Първото полувреме си оплетохме стабилно кошницата, второто - пазехме сили за далеч по-важните двубои с Етър. Включването на Мартин Ковачев и Исмаил Иса в отбора също допринесе значително за подобряване на игровия ни облик. Да не казвам голяма дума, но мисля, че сме фаворити срещу Етър, колкото и да не им се вярва на търновци.