Анкета

Как ще завърши мачът между Септември и Дунав?

С победа за Септември
3 (16.7%)
Без победител
6 (33.3%)
С победа за Дунав
9 (50%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: 27 Април, 2018, 12:20

Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2: 27 Април, 2018

Автор Тема: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 1978 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 100
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Ей, ама и вие сте едни палавници... :) Който не е гледал нагласен мач, да пуска телевизора и да гледа...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Дълбока преса, хладнокръвие, точни пасове, красиви комбинации, голови удари, това трябва да е Дунав във всеки мач! Ама Септември били леко отпуснати, мачът за тях бил без значение, бла-бла-бла, важното е, че Дунав играя добре, с желание, тактически правилно.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Ей, ама и вие сте едни палавници... :) Който не е гледал нагласен мач, да пуска телевизора и да гледа...
И що да е нагласен? Есента не ги ли бихме точно с 2 : 0? Сега те са първи в групата, какво трябва да правят, да се хвърлят в безумни единоборства и да си изкарват контузии и картони ли? Много ясно е, че ще си направят една контрола, но съвсем не мисля, че ни лягат. Във всеки случай са с основния си състав, а не с резервите. И за малко да получим гол в добавеното време, което нямаше да е никак добре психологически.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 100
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 137
  • Одобрение: +8/-5
    • Профил

Защо не се скриеш някъде?
« Последна редакция: 27 Април, 2018, 18:38 от Ивайло »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=721799

Ти беше от Търново, май? Е, УГОВОРЕНИЯТ МАЧ беше там, нямаше друг начин вашето отборче да обърне Септември с 10 души!

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Две минути преди началото на мача петима души сме в сектора за гости.
  Адмирации, че в 2-милионна София се намериха поне няколко истински дунавци.
Докарахме ги до осем. Заедно с двама от охраната, които седнаха да гледат, почти събрахме един отбор. Делничен ден, в работно време, нормално. Сигурен съм, че щяхме да бъдем повече в събота или неделя.
« Последна редакция: 27 Април, 2018, 22:15 от Милен »

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 433
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Хитрините и сметките на някои винаги им излизат през ауспуха в последствие.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
  Браво на отбора, че се вдигна последните седмици. И късметът започна да се завръща. 
Играхме нашата игра, която си можем - леко зад центъра, преса и контри.  Тук загърбихме идеята за офанзивния стил. То пък и положенията на съперника бяха на контри.

Да, ама срещу Витоша и идея си нямам как да играем - да ги натискаме или да си играем както знаем...

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5607
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Re: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2
« Отговор #24 -: 27 Април, 2018, 20:30 »
Днес играхме освободено и с настроение, отбелязахме рано и поведохме в резултата. При такова стечение на обстоятелствата побеждаваме и то на нула. Това правило важи за драконите от миналия сезон.

Важните срещи тепърва предстоят. Не трябва да подценяваме Витоша. Не искам срещу нас да запишат първата си победа в елита.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
« Отговор #25 -: 27 Април, 2018, 20:39 »
Софийска телевизия, софийски коментатори, коментират софийски отбори...Коментарите за Септември ще ги пропусна, но да твърдиш, че Витоша,  отбор който цял сезон няма нито една победа е добър отбор и "защо пък да не биел Дунав" моля ви се?! Ако който и да е отбор не играе срещу Витоша или срещу който и да е новак на пълни обороти, сериозно, всеотдайно, като нищо ще загуби. Но не вярвам ние да дадем повод да се очаква равностоен мач и дори лек превес за "Лесничеите от края на града". Само Дунав!!!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=721799
Ти беше от Търново, май? Е, УГОВОРЕНИЯТ МАЧ беше там, нямаше друг начин вашето отборче да обърне Септември с 10 души!
Е, то пък какво да ги “нагласяме” нашите мачове, ще кажеш че някой му пука за Етър. Бързо забравяш онова от 3:0 до 3:3 и то точно срещу приятелите ви от Септември. И според тези сайтчета, като гледам и мачовете на Ливърпул и Байерн са “нагласени”. Айде пътувай със здраве!

Милен

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #27 -: 27 Април, 2018, 21:34 »
Дали петият картон на Ицо е чак толкова лоша новина? Много трудно можеше да не получи нито един в решителните срещи. Ако ще се пропуска, да е сега. Не защото подценявам Бистрица, а защото първо, всеки следващ мач ще е все по-важен, вкл. реванша с Витоша, и второ, се увеличава вероятността да се "засече" с още някой наказан.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #28 -: 27 Април, 2018, 22:20 »
На мен ми беше за пръв път в гостуващия сектор на мач на Дунав, въпреки че живея в София от 3 години. Отчитам го като огромен минус за себе си. Затова и бях доста развълнуван и бях леко разочарован, че бяхме едва 5 човека, но в 17:30 е по-скоро в реда на нещата. Цената на билета беше 10 лв, а с хартиените грандове скача до 15 (да, национален стадион, висок наем. но е неприемливо поне за мен, така че май трябва да се замислим като ревем относно ценовата политика на ръководството). Нямаше дори и музика на почивката... На хубави терени като цяло Дунав играе добре (с изключение на блокажа на стадионите на хартиените грандове, но това важи за почти всички небогопомазани отбори, които стъпят там). Септември може и да нямат публика, но имат доста силна школа. Най-шумната част от тяхната публика бяха именно едни дечица, за които по едно време дори ми се прииска да ни вкарат гол да бъдат зарадвани, а и мачът да живне малко, че второто полувреме беше доста скучно. Дали Септември са играли на пълни обороти не знам, но съм напълно убеден, че дори срещу днешния съперник нямаше да се постигне победа ако играта беше като последния мач в Русе срещу тях. Три поредни победи, които дават самочувствие и увереност и ни пращат в на хартия далеч по-приемлив път към оцеляването. Нека бъдат 7 поредни ! САМО ДУНАВ !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Милен

• Напредващ
    • Профил
Просто имахте повече воля и желание.