Анкета

Как ще завърши срещата ?

1
14 (70%)
Х
3 (15%)
2
3 (15%)

Общ брой гласове: 20

Гласуването приключено: 23 Април, 2018, 08:16

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 1:0: 22 Април, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 1:0  (Прочетена 1459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1154
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Хайде пак да отворя темата, дано да съм кадемлия  :D

В неделя вечер ни предстои първия малък финал, срещу пряк конкурент за по-лек бараж.

И в двата отбора ще има липсващи титулярни играчи.
И двата отбора постигнаха по една победа за повдигане на духа.
Според букмейкърите ние сме лек фаворит.
1 - 2,10
Х - 3,30
2 - 3,00

Коментирайте какви са вашите очаквания за срещата.
Лично аз се надявам да понапълним стадиона и да бъдем 12 играч. Не трябва спираме нито за минута подкрепата си !
Трябва да създадем една невероятна обстановка - томно като на регионално дерби!
« Последна редакция: 23 Април, 2018, 12:39 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
При отсъствието на Карагарен не е изключено Ндиайе да го замести, макар , че аз бих предпочел Костадинов, който обаче трябва вече да се хвърли много здраво в битката и да си припомни как се вкарват голове. Ндиайе по-добре да влезе на смяна. А на Карагарен без друго му трябваше малко почивка. Слабичък и крехък е и силичките едвам му стигат до края на мача, а срещу Септември пак ще ни трябва победа. Дано да нямаме някой друг контузен. Надявам се Луков да е преиграл малко с болката която изпитваше второто полувреме срещу Локо и пак да застане на вратата. За Етър Бадара и Сърмов са важни играчи, но те имат доста равностойни смени. Не знам хърватина им или какъв беше там дали ще играе, но останалите не са нищо особено. Иван Стоянов ще свърши бързо въздуха а Почански два силни мач подред не може да направи. Но много зависи от съдията , от късмета и ......най-вече какво и как ще решат играчите ни ;) За мен тази победа на Етър срещу Септември си остава много съмнителна, ама мноооого! Шопите направо свалиха гащите след 60тата минута и то срещу 10 от Етър...

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 138
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Крайно любопитно назначение на Съдийската комисия на БФС за решаващия мач между „Дунав” и „Етър” в неделя, който ще определи третия в класирането в групата.
Двубоят е поверен на Петър Костадинов от Добрич – реферът, ръководил скандалния мач „Етър” – „Славия” за купата на България през декември. Тогава Костадинов измисли две дузпи за гостите и не отсъди такава за събаряне на Бадара, като всички медии бяха единодушни за ощетяването на „Етър“. След мача реферът едва бе изведен от стадиона, а „Етър” подаде жалба срещу съдийството, която след дълго умуване бе разгледана чак в края на годината. На 3 януари клубът получи писмо от Съдийската комисия на БФС, че реферът ще бъде наказан за „явна важна грешка, повлияла на крайния резултат”. В крайна сметка се оказа, че Петър Костадинов пропусна точно 2 кръга и бе върнат в съдийството.

sport-vt.com

Как може на тоя да поверят такъв мач направо не знам дано няма някакви схеми  >:(

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1154
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Ужас...
Сега да не вземе да ги компенсира  >:(

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 100
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Е как можеха точно този БОКЛУК да изпратят!!! Тея в съдийската комисия вече тотално се подиграват с нас...

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Ужас...
Сега да не вземе да ги компенсира  >:(
Колкото и престъпникът Кабаков ни компенсира предния мач.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
Диян Димов ще играе ли

ilma1234

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 48
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 39
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Утре всички на стадиона, да подкрепим отбора.Той има нужда от нас.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5607
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Часът днес е удобен и много от футболисти и любители на областното първенство ще дойдат на Градския след мачовете им от 16 часа.

В отбора има настроение, ще има и солидна гостуваща публика и мисля, че ще се получи приятен за гледане футболен празник.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
И днес, в това прекрасно време, при цена на билета 4 лева, на този решителен мач ако няма поне 1500 души, значи наистина не сме футболен град. Нека докажем, че Доктора не е прав и напълним стадиона!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Докато публиката е под 3000 души Доктора ще е прав! А сега моля ви , ако някой знае групата на Дунав за мача да я сподели тук.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Между другото Пирин в последно време вървят с пълна сила надолу и не знам дали не са по-добрия избор.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Именно заради това нашите трябва да играят мач за мач, без допълнително напрежение и това ще им е само от полза, защото дали е Витоша или Пирин, в заключителните мачове едва ли ще има такова значение. Важното е да играят със самочувствие и увереност в собствените сили и всичко би трябвало да е наред. Успех!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Самочувствието и увереността ще дойдат след няколко поредни победи! Едната от тях е срещу Етър.