Анкета

Какъв ще е крайният резултат от срещата ?

1
8 (42.1%)
Х
4 (21.1%)
2
7 (36.8%)

Общ брой гласове: 19

Гласуването приключено: 19 Април, 2018, 18:06

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0: 19 Април, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0  (Прочетена 1787 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
И тъй като никой не се престраши да отвори темата, аз се нагърбвам с това.
Давайте да прехвърлим монолозите си тук. Явно ръководство няма (или поне се е покрило дълбоко).
Коментирайте какви са ви очакванията за тази среща.

Ето и наряда със съдиите е готов, ама нашите играчи май пак не са ...

« Последна редакция: 19 Април, 2018, 22:21 от vivanov »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил

Ръководството на Дунав ще продължи да гласува доверие на старши треньора Малин Орачев. Поне засега той остава начело на тима, въпреки че драконите са в серия от 7 поредни мача без победа. Почти сигурно Орачев ще доизкара сезона, но ако напрежението продължи да се покачва, както и недоволството на феновете, то не е изключено за решителните баражи за оставане Дунав да има и нов наставник. До края на битката в група Б на втората осмица на русенци предстоят домакинства на Локо Пд и Етър и гостуване накрая на Септември. Ако Дунав измести болярите от третата позиция, ще играе с Витоша Бистрица, който твърдо е на последно място в Първа лига.

"Тема спорт"

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Да се чете
Ръководството на Дунав продължи да издевателства над нервите на феновете на отбора като гласува доверие на безобразно бездушната игра на тима, оставяйки отбора на автопилот и отказвайки да вземе всякакви мерки срещу очертаващото се все по-ясно изпадане.
Only the dead fish follow the stream

papimed

• Фен
    • Профил
Да се чете
Ръководството на Дунав продължи да издевателства над нервите на феновете на отбора като гласува доверие на безобразно бездушната игра на тима, оставяйки отбора на автопилот и отказвайки да вземе всякакви мерки срещу очертаващото се все по-ясно изпадане.

Именно, ако досега само съм се съмнявал, сега вече съм сигурен, че ръководството умишлено води отбора към отпадане.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил

Да се чете

Именно, ако досега само съм се съмнявал, сега вече съм сигурен, че ръководството умишлено води отбора към отпадане.
Ами да, да си дойдем на думата. Цял сезон бутат отбора към изпадане, но го провеждат като някаква тайна операция, с имитация на усилия за оцеляване и публично демонстрирана увереност в това. Целта, разбира се, е била  феновете да се усетят колкото може по-късно и по възможност реакцията да е никаква.

Rado412

• Фен
    • Профил
Предлагам в четръврътък още при излизането на отбора, просто да си скандираме "оставка" цял мач, та дано чуят гласа народен ...

https://topsport.bg/dunav/malin-orachev-ostava-v-dunav-ruse.html

Вече и букмейкърите не ни броят за живи ... >:(

« Последна редакция: 17 Април, 2018, 17:17 от Rado412 »

Rado412

• Фен
    • Профил
Ако трябва да направим някаква равносметка на сезона според сухите цифри:

При Веско Великов изиграхме 14 срещи и записахме 2 победи, 4 равни и 8 загуби при голова разлика 8-19 и спечелени 10 точки.

При Малин Орачев, Дунав изигра 15 срещи , като записахме 3 победи, 3 равни и 9 загуи с голова разлика 12-24 и 12 спечелени точки.

Ако трябва да обобщим- като цяло и в двата случая положението е трагично.
При идването на Малин се видя импулс в играта и точките се взеха в първите 5-6 мача. После е ясно - мотивация клоняща към и под нулата. Последните 7 мача нямаме победа, а само един равен.

Видно е, че при смяна на треньор винаги има импулс.

Така,че - време е!

papimed

• Фен
    • Профил
Впечатлен съм, от 8 гласували, трима души вЕрват, че няма да загубим, двама даже са дали победа за ДУНАВ! Сигурен съм, че и КАТО отпаднем в Б група, пак ще има такива, дето ще вЕрват, че ще се спасим от отпадане!
« Последна редакция: 17 Април, 2018, 19:54 от papimed »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил

Да се чете

Точно това написах преди време.....Умишлено към Втора лига
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

persin

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +10/-13
    • Профил
Ако Дунав продължава да играе така безутговорно и безидейно и Витоша ще ни бие,затова трябва още от първата минута да натикат съперника в тяхното поле и да  им вкарат гол,защото в противен случай виждате какво става.САМО ДУНАВ

Rado412

• Фен
    • Профил
То хубаво да го натикат, ама не искат ... >:(

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5623
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Липсват медиините изяви на д-р Симеонов. Преди година доста по-често имаше интервюта, репортажи и коментари в ефир. Необходима е коренна промяна, футболистите да изригнат и надскочат себе си. Дано зад завесите и медийния шум се работи по този въпрос.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
 Дано да дойдат повече хора да усетят магията - 'ПЛ'  ;) , че догодина не се знае.

Ама какво нещо сме хората - цял сезон никой, включително ентусиазираният диктор не успя да накара  стадиона да се събуди и подкрепи мощно отбора с например 'Само Дунав'. Но пък беше достатъчно един да се провикне 'Оставка' и гледай какво стана - всичко закънтя.

Rado412

• Фен
    • Профил
Странна работа ...
Коефициентите за мача Етър - Септември допреди два часа бяха като за троен мач. Единицата беше 2,10.
Сега гледам победата на Етър вече се котира на коеф. 1,50 . Явно изходът е ясен...
Ние да му мислим.
Дано момчетата се покажат като мъже и се раздадат в оставащите 5-6 мача.

papimed

• Фен
    • Профил
Странна работа ...
Коефициентите за мача Етър - Септември допреди два часа бяха като за троен мач. Единицата беше 2,10.
Сега гледам победата на Етър вече се котира на коеф. 1,50 . Явно изходът е ясен...
Ние да му мислим.
Дано момчетата се покажат като мъже и се раздадат в оставащите 5-6 мача.
Етър с 10 души поведоха с 3 : 2, а Септември "учудващо" са пасивни при численото си преимущество. Разликата между нас и виолетовите явно ще стане 5 точки и ако довечера не стане някакво чудо /в което аз не вярвам/, ни чакат двубои с Пирин. Ха, стана 4 : 2