Анкета

Какъв ще е крайният резултат от срещата ?

1
8 (42.1%)
Х
4 (21.1%)
2
7 (36.8%)

Общ брой гласове: 19

Гласуването приключено: 19 Април, 2018, 18:06

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0: 19 Април, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0  (Прочетена 1801 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0
« Отговор #30 -: 19 Април, 2018, 22:41 »
Честита победа!
Най-важното е , че се борихме колкото можем.
Направи ми обаче впечатление, че губехме почти всички първи топки, стояхме далеч от противниковите играчи и пресата не ни се получи много добре.

Дано с Етър да продължим победния ход.

Браво на бойците днес!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5625
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
« Отговор #31 -: 19 Април, 2018, 23:29 »
Иса направи разликата днес. Иначе при друго стечение на обстоятелствата можеше и да загубим. Тази победа си беше само за прихическо излизане от дупка. Мачът в неделя е първия финал за оставане в Пърга лига.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #32 -: 20 Април, 2018, 02:59 »
От това момче лъха класа. Малко ми напомня на Икарди от Интер като за калибъра на нашето първенство. Определено той и Ковачев са най-ценните ни играчи в момента. Бих добавил и Луков, макар че още не е достигнал фомата си от миналата година, мисля, че въврви възходящо. Карагерен също се старае и трябва да се отличи това, Шопов има гениален поглед, но сякаш се пази вече за Ботев. Зитуни е интересен футболист, на мен лично ми харесва, има качества това момче отборът има нужда от такъв играч - техничен, със самочувствие, който да изнася топката с лекота. Миналия мач показа, че има и хубав удар. Малко му куцат пасовете и понякога се увлича, но мисля, че може да се коригират тия неща с времето, ако остане.
Юли Ненов тоя сезон просто е друг човек, за съжаление. Днес сякаш видях някакво събуждане в него. Дано си върне формата.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2703
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #33 -: 20 Април, 2018, 08:13 »
Обидно малко публика на стадиона ...не повече от 300 души до момента.
Целта да изгоним феновете - преизпълнена >:(
  Ами явно Доктора е прав, че Русе не е футболен град. Нито спонсори, нито фенове. Беше лесно да се подкрепя отбора, когато бяхме в шестицата.
  Много отбори могат да завиждат за мощната и интелигентна агитка на Дунав, днес направиха чудеса.  Луков след мача отново показа, че е един истински 'дунавец' .
  Ами Доктора да се благодари, че Русе не е футболен град, щото ако русенската публика беше като тази на Ботев, Левски, Г
МО-то, Локо Пд при такава негативна серия щеше да съблича не само играчи, но и президента. Да не говорим, че след теб да е само Бистрица не биха го търпяли дори и беройци, на Тича или в Благоевград.
Доктора не е виновен, че Русе не е футболен град. С признанието, че отборът отдавна е надминал възможностите на клуба, той посочва горчивата истина - Симеонов прави това което е по силите му, както и бедната ни община, но то не е достатъчно за по-сериозни постижения освен евентуално оцеляване в Елита. Така и не се намери сериозен, състоятелен спонсор който да отиде в общината и да каже: дайте ми това и това и аз поемам отбора за да го направя такъв какъвто го искат феновете! И Симеонов добави още : уморен съм до крайност, но представяте ли си какво ще стане с Дунав ако сега, когато все още няма друг готов да поеме клуба, аз се откажа! Така, че аз поне съм доволен, че поне него го има, защото сега щяхме все още да сме във В група в най-добрия случай!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #34 -: 20 Април, 2018, 09:04 »
За жалост, това е горчивата истина ... :-\

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #35 -: 20 Април, 2018, 09:39 »
Ясно е, че не му е лесно на президента на клуба. Респект за направеното досега с уговорката, че за някои неща не се искат пари, а малко повече акъл и старание - визирам организацията на продажба на билети например или пък информацията относно предстоящия мач. Пак ще напомня, че в деня на срещата ни с Иртиш миналото лято по нищо не личеше, че в Русе има двубой от Лига Европа. Един афиш не видях, може и да е имало, но са били доста умело прикрити :D.
Само че ако във футболните градове има по-голяма подкрепа в т.ч. и финансова, то пък го няма абсолютният комфорт, на който се радва ръководството на клуба - медиен, от страна на публиката и обществеността. Не мога да си представя как биха реагирали бултрасите например, ако ремонът на Евроколежа бъде изпълнен така, както на Градския в Русе. Или Ботев да запише 19 загуби и да е застрашен от отпадане.
Същото разбира се се отнася и до другия пловдивски отбор, както и до двата софийски "гранда". Така че пълно щастие няма!

persin

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +10/-13
    • Профил
« Отговор #36 -: 20 Април, 2018, 11:22 »
В неделя всички на стадиона,мача с Етър е най важния за Дунав

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2703
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #37 -: 20 Април, 2018, 13:21 »
Колкото до куцащата организация около мачовете, има си директори за това. Поне двама са доколкото знам. Работата на президента е да ги уволни след като не си изпълняват задълженията. И след края на сезона би трябвало и това да се случи. Дали ще се намери друг читав директор за ниска заплата е отделен въпрос. Някои неща може да се вършат и на обществени начала. Бездруго сме полуаматьорска организация.