Анкета

Можем ли да победим преобразения при Николай Митов отбор на Септември ?

Не, ще изиграем пореден слаб мач в Русе, който ще завърши със загуба без отбелязан от Дунав гол.
6 (20%)
Мачът ще завърши без победител.
10 (33.3%)
Дунав ще покаже отново играта от мачовете срещу Верея и ЦСКА-София и ще се поздрави с победа.
14 (46.7%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 15 Април, 2018, 16:43

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:2: 15 Април, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:2  (Прочетена 3440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София), 15.04.18 г., 17:30 ч.
« Отговор #60 -: 15 Април, 2018, 20:18 »
Русе не е смотан, а системно съсипван град. От поне 74 години е така. Отнася се и за цяла България, но тук ударът беше особено тежък.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-34
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #61 -: 15 Април, 2018, 20:30 »
Не знам ръководството с какво толкова кара Орачев да остане до изпадането ни, ама едва ли е по-ценно от достойнството му. Да си тръгва веднага, че да не бъде изгонен с камъни накрая.
Сигурно се шегуваш :( Кой ще ги хвърли тези камъни в прекия и в преносния смисъл? При друг отбор досега феновете да са  обсадили още на второто такова мърляво представяне я съблекалните, я офисите на ръководството и  стъжнили живота и на играчи, и на шефове! А треньорът ще направи стриптийз, може доброволно, може и доброзорно! Тук стотина ентусиасти пляскат и скандират така, сякаш отборът жъне успех след успех и един тромпет извива радостни трели над стадиона! Както сполучливо Дидо сравни Дунав с "Титаник" - потъваме, но оркестърът свири приятви мелодии! Затова разни доктори, Петковци и Орачевци ще ни се изтропват на главите, ние или ще ги аплодираме, или в най-добрия случай няма да ходим на Градския, от което онези капути ги болят онези работи! Да не говорим, че има и идиоти сред публиката, които им пригласят - доволни са, че нямало хейтъри! Е, няма хейтъри, има стотина зомбита като тях, които не правят разлика между фенска вярност и дебилно равнодушие към пропадането на отбора!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #62 -: 15 Април, 2018, 21:21 »
Ръководството е главният виновник за всичко. То просто иска Дунав да играе в "Б" група. Никаква отговорност. Ето малки дребни факти, които говорят много. Тази вечер бях на една голяма опашка на долната каса. Мачът започна, а нямаше билети. Стана един бунт. Народа беше готов да влиза без билети, но охраната затвори вратата. Представяте[size=78%] ли си, в момента в който отбора се нуждае отчаяно от феновете си те затварят вратите защото не са помислили колко билета да осигурят. Второ... в 19 и нещо, вече сумрачно, а осветлението изключено. Полумрачно на стадиона. Уредба пак няма да е.а вашта мама. Пак се чува кой влиза и кой излиза само  пред резервните скамейки. Кажете това ръководство дали иска Дунав да играе в елита ?[/size]

papimed

• Фен
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:2
« Отговор #63 -: 15 Април, 2018, 22:03 »
Слушам в момента Балъков, спомням си и Радуканов! Хората си защитават играчите, реват от съдиите, "нашият" мишок да е направил нещо подобно? А повод имаше - още в началото на мача Иса беше съборен в пеналта и в много подобни случаи съдиите дават дузпа! Не ме разбирайте неправилно, не това е причината за загубата. Но просто този тип няма грам достойнство, той е един женски полов орган и нищо мъжко няма в нещо. А че няма и нищо футболно, мисля че го разбраха и кучетата на охранителите или полицаите, които се грижат за реда по време на мачовете на Дунав - в Русе и като гости :(

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1179
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #64 -: 15 Април, 2018, 22:26 »
Не зная защо след поредната пародия играчите се изпращат с аплодисменти ....
Те не си дават зор изобщо.
Явна всеки един от тях вече се е ориентирал накъде ще поеме и се пазят от контузии и се пестят.
А ние им пляскаме...
След месец всеки един от тях ще си бие камшика и ще ви се подиграва на селяни ...
Ама то с това наше овчедушие май това и заслужаваме!!!
Да викат треньор Вили Вуцов или "Кокала", та поне да ги шамарят в съблекалнята!
А нашето т. нар. ръководство , дали видя колко публика имаше днес ?
А дали видя, че на полувремето стадиона оредя почти наполовина ?
Те какво целят - да играем на закрити врати ли, че да не се мъчим да гледаме тази гротеска ...

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #65 -: 15 Април, 2018, 22:39 »
И за хората, които не са чули интервюто :
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/orachev-otdavam-zagubata-na-bezdushnata-igra-iskam-da-ostana-do-kraia-480937

Те такъв екземпляр ни води отбора.
Той човека си казва, че не знае какво се случва и трябвало да си направи анализи (ако може де).
Аматьор до мозъка на коситте,а нашето ръководство го търпи.
За достойнство, чест и т.н. и дума не може да става. Той а тотално ампутиран от тези качества.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 104
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
« Отговор #66 -: 15 Април, 2018, 23:16 »
Уви, явно успеваемостта ми свърши от третия път. Просто си заминаваме за Б група, Пирин ще ни ударят на баражите, а отборите от Б група не съм много запознат, но се очаква да са Враца и Локо след Царете, които не са слаби. Да си призная, аз си тръгнах около 70-75та мин. след един мини-натиск с Карагарен и няколко корнера, просто не издържах.  :(

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2088
  • Одобрение: +70/-4
    • Профил
« Отговор #67 -: 15 Април, 2018, 23:28 »
Ако Виерата е пич на място нека има доблестта да каже какво се случи с отбора....Ама без заучени  фрази,ами право куме в очи...Като чувам и той ще  ни напуска,така че не е проблем...АЙДЕ ВИЕРА,БЪДИ МЪЖ И РУСЕНЕЦ
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5644
  • Одобрение: +78/-9
    • Профил
« Отговор #68 -: 16 Април, 2018, 01:09 »
Звучен шамар получихме от Септември. Искаше ми се всичко да се беше развило по съвсем друг сценарий.

Ивайло Петков пое отговорност, че той е привлякъл Малин Орачев. Изпуснахме последния влак за промени. В четвъртък вечер посрещаме Локомотив Пд и после в неделя финал с Етър. Време е д-р Симеонов да даде една отворена пресконференция. Отдавна не го е правил, а моментът го изисква.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3614
  • Одобрение: +122/-24
    • Профил
« Отговор #69 -: 16 Април, 2018, 01:25 »
Утре ще решават какви мерки да вземат, за да излезе Дунав от дълбоката криза, преди да е станало твърде късно. Според мен, ще бъде взето логичното решение Орачев да бъде освободен. Ако ли не - наистина няма кой да ни помогне, за да останем в Първа лига.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 737
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #70 -: 16 Април, 2018, 02:18 »
За съжаление дори да махнат Орачев, пак няма кой да ни помогне да останем. Въпреки това е време да се разкара от Дунав, произволен човек от форума би се справил ако не по-добре, то със сигурност не по-зле от него на този пост. Вън троянските коне от отбора!

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #71 -: 16 Април, 2018, 07:16 »
Според мен има бойкот на Орачев от страна на играчите или поне на част от тях. Дали бойкотът е организиран или просто подсъзнателно футболистите не си дават зор, защото виждат, че с такъв треньор изходът е ясен - това не мога да кажа. Ненавиждам случаите,  когато съблекалнята сваля треньори, но за мен Орачев не е такъв и всеки знаеше, че привличането му бе абсолютно погрешно решение. По-добре късно, отколкото никога! Пак ще напиша, с идването на нов треньор няма гаранции, че ще се спасим! Но с оставането на Орачев догодина ни са гарантирани епохални двубои с Добруджа, Арда и Кариана - Ерден.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #72 -: 16 Април, 2018, 08:46 »
Слушам и чета по сайтовете, че в края на мача се били чули някакви подвиквания "оставка".
Седя и се чудя, аз на друг мач ли бях?
В края на мача целия стадион викаше дружно в хор "оставка".
Явно слабо ще се е представила публиката.
Хора, гледайте следващия мач да сме по-категорични, че нито журналисти, нито ръководство ви чуват ... >:(

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 743
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #73 -: 16 Април, 2018, 09:07 »

...Ивайло Петков пое отговорност, че той е привлякъл Малин Орачев....
И как я пое Ивайло Петков тази отговорност? Явно нещо не съм разбрал. Да не би да е подал оставка? Или пак поема вината с мезета?

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 285
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
« Отговор #74 -: 16 Април, 2018, 11:38 »
Не знам ръководството с какво толкова кара Орачев да остане до изпадането ни, ама едва ли е по-ценно от достойнството му. Да си тръгва веднага, че да не бъде изгонен с камъни накрая.
Сигурно се шегуваш :( Кой ще ги хвърли тези камъни в прекия и в преносния смисъл? При друг отбор досега феновете да са  обсадили още на второто такова мърляво представяне я съблекалните, я офисите на ръководството и  стъжнили живота и на играчи, и на шефове! А треньорът ще направи стриптийз, може доброволно, може и доброзорно! Тук стотина ентусиасти пляскат и скандират така, сякаш отборът жъне успех след успех и един тромпет извива радостни трели над стадиона! Както сполучливо Дидо сравни Дунав с "Титаник" - потъваме, но оркестърът свири приятви мелодии! Затова разни доктори, Петковци и Орачевци ще ни се изтропват на главите, ние или ще ги аплодираме, или в най-добрия случай няма да ходим на Градския, от което онези капути ги болят онези работи! Да не говорим, че има и идиоти сред публиката, които им пригласят - доволни са, че нямало хейтъри! Е, няма хейтъри, има стотина зомбита като тях, които не правят разлика между фенска вярност и дебилно равнодушие към пропадането на отбора!
Ако няма камъни (образно казано, разбира се), то ще е защото всеки си има различна теория за това кой е най-виновен и какво ще направи това ръководство, дори ако се махне Орачев. Нищо че всички са съгкасни, че Орачев не става. Аз като чух, че е имало викове "Оставка" се замислих за кого точно са се отнасяли. Въобще, отлично се получава размиването на отговорност. :)