Анкета

Можем ли да победим преобразения при Николай Митов отбор на Септември ?

Не, ще изиграем пореден слаб мач в Русе, който ще завърши със загуба без отбелязан от Дунав гол.
6 (20%)
Мачът ще завърши без победител.
10 (33.3%)
Дунав ще покаже отново играта от мачовете срещу Верея и ЦСКА-София и ще се поздрави с победа.
14 (46.7%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 15 Април, 2018, 16:43

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:2: 15 Април, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:2  (Прочетена 3036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dragons

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София), 15.04.18 г., 17:30 ч.
« Отговор #15 -: 13 Април, 2018, 08:05 »
зевс ако не познаеш резултата и теб ще съблечем  ;D

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #16 -: 13 Април, 2018, 13:47 »
Измъчено 1:1 ще е според мен.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
« Отговор #17 -: 13 Април, 2018, 14:56 »
Нищо не очаквам освен ....загуба.И оня манГалчев пак да остроумничи...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #18 -: 13 Април, 2018, 22:09 »
Футболът е логична игра. Четирите отбора, които ще са в зоната на здрача сме ние, Етър, Витоша и Пирин. Тези 4 отбора бяха най-слабите през целия сезон, тези 4 отбора са и абсолютните фаворити за плей-аутите и баражите. Да, единият от тях ще се спаси, но колкото да агонизира и през следващия сезон. Друг отбор от тази четворка ще изпадне директно, друтите два ще играят баражи, най-вероятно за да изпаднат и те, само че по по-гадния начин.
Крайно време е да погледнем истината в очите и да спрем да повтаряме абсолютната идиотщина, че както можело да паднем от всеки, така и можем да бием всеки. Ние почти никого не можем да бием, дори и той да играе цял мач с 10 души, дори и да е абсолютен слабак като Пирин, на когото слабата Славия му вкарва 5 гола насред Благоевград, дори и да е слабак като Етър, на когото един недодялан новак успява да му изравни, като му върне ТРИ гола.
Та в този ред на мисли всеки резултат в неделя различен от поредната загуба ще е суперсензация. Безотговорното, капитуланското и аматьорското поведение на ръководството вече се предаде и на почти всички играчи, а треньорът по начало е абсолютен аматьор и лузър, така че Септември ще си ни бие рутинно, а всеки който бълнува разни три гола в наша полза просто е обречен да търпи горчиви разочарования в бъдеще.
« Последна редакция: 13 Април, 2018, 22:11 от papimed »

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #19 -: 13 Април, 2018, 22:56 »
Да допълня само как се брани отбор от треньор - Радукана като хитра лисица, въпреки активната блондинка, която им даде смешна дузпа, си защити отбора, учи ги да се борят и със сигурност си владее съблекалнята. Личи си, че до колкото могат се раздават за него. Нашия шматарок една дума не е казал в защита на отбора който води, не дай си боже да каже лоша дума за съдия, колкото и да ни колят или да нападне друг отбор. Така не се води битка. Кой да ги учи да се борят, като директора и шматарока му са да не казвам с меки китки, ама поне джендъри.... Очаквания всякакви оставете... Поредна мъка и дано онези не скачат да се борят, Кабака получи просветление и върне версиите, та с клизма вземем нещо..... И да, очаквам поне няколко пъти на стадиона да се чуе НЕГАТИВНО отношение към джендърите докарали ни до тук поне със скандирания от сорта на : ЕДИН Е ВЕСКО ВЕЛИКОВ! Това поне ще покаже отношение към пътя, по който ни водят! И всякаква липса на респект към Будинов (без да коментирам какъв и що е, статистиката е безпристрастна в това отношение) ще ни обезличи като фенове!
« Последна редакция: 13 Април, 2018, 23:04 от spurs4o »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #20 -: 14 Април, 2018, 06:00 »
Радукана, колко държи съблекалнята си личи от резултатите на отбора му и отборите, които е водил. Само реве като вдовица за ...! Празни приказки. Аз лично с това ще го запомня, за мен е посредствен треньор. Това обаче не ни топли и е безмислено да се правят паралели с него. Иначе и аз очаквам поредния измъчен мач в неделя и с интерес ще следя, какви ги твори Кабака и свитата му, а това понякога е по-интересно от самия мач  :)

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 140
  • Одобрение: +8/-7
    • Профил
« Отговор #21 -: 14 Април, 2018, 07:09 »
Ние почти никого не можем да бием, дори и той да играе цял мач с 10 души, дори и да е абсолютен слабак като Пирин, на когото слабата Славия му вкарва 5 гола насред Благоевград, дори и да е слабак като Етър, на когото един недодялан новак успява да му изравни, като му върне ТРИ гола.
Та в този ред на мисли всеки резултат в неделя различен от поредната загуба ще е суперсензация. Безотговорното, капитуланското и аматьорското поведение на ръководството вече се предаде и на почти всички играчи, а треньорът по начало е абсолютен аматьор и лузър, така че Септември ще си ни бие рутинно, а всеки който бълнува разни три гола в наша полза просто е обречен да търпи горчиви разочарования в бъдеще.

Добре... и какво да правим сега, да си режем вените и да бесим футболистите на площада ли? Това ли ни е фенската подкрепа? Че сме слабички е ясно, ама вие прекалявате. От както е отворена темата за мача със Септември, само се кълне... по Орачев, по футболисти, по Петков и т.н. Беше ясно на всички ни, още след мачовете с Иртиш, че ни очаква много, много тежък сезон и това бе коментирано във форума. Миналия сезон надхвърлихме възможностите си най-вече благодарение на ентусиазъм. Ентусиазъм царящ в целия град. Нито Симеонов, нито Великов, нито Тони Найка, нито Аясс собственоръчно са ни дотикали до Лига Европа. Целият град мисля, "носи вината" за успеха от предния сезон! Но е факт, че бюджета ни е за 12-13то място и бе само и единствено въпрос на време да заемем съответната позиция в класирането. Но има и път нагоре. Да се самобичуваме и определяме за обречени, няма да помогне. Дори и да изпаднем (което аз не вярвам), нищо чак толкова фатално няма да се случи. Бога ми, през годините в колко по-безпътно положение е бил Дунав....и пак си го има, има ни и нас феновете! Имаше дори и един полусезон в който отбор нямахме (буквално), но този форум си го имаше. Припомнете ми какво пишеше на сайта тогава..."Сайт без отбор" или нещо такова! Споменавам ги тези неща, защото помня колко по-тъмни и мътни моменти имахме.
Горе главата момчета! Аз не споделям общото чувство на обреченост, което ви е обзело и предвиждам победа срещу Септември.

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 85
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
« Отговор #22 -: 14 Април, 2018, 08:53 »
И аз предвиждам победа по по-хумористичен факт. Преди съм споменавал, че живея в чужбина и се прибирам за кратко в БГ, гледал съм на живо 2 мача на Дунав в А група - срещу Черно море 3-0 миналия сезон и този сезон първия мач със Септември 2-0 - и сега за пръв път ще гледам Дунав у дома на нашия стадион. Надявам се да съм на кадем и съответно да имам успеваемост 3 от 3. ;D

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2702
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #23 -: 14 Април, 2018, 09:02 »
+1 ! Браво Ивайло! Истинските фенове постъпват така, мислят така, подкрепят така! Твоят пост е светъл лъч във форума за последния месец. С анти подкрепа няма да постигнем нищо. Дунав е наш какъвто и да е - слаб, обезверен, беден, низвергнат, отчаян, но си е наш. Аз вярвам и се надявам, че ще се спасим и пред отбора ще има по-светло бъдеще.
Конкретно за мача утре ме притеснява отсъствието на Ковачев, но пък Патев и Милчев са играли като двойка централни неведнъж в миналия сезон и се справяха. Ако Васев е възстановен и при участие на Димов и Луков, защитата ни ще е достатъчно стабилна за отбор като Септември. В атака с Иса вече втори мач бележим голове. Будинов ще е резерва вероятно, макар, че ако беше титуляр щеше да ни е по-лесно :) . Важното е да "хванем" Галчев и Тошев и да не правим фаулове пред наказателното поле! Ръководството да обещае двойни премии за трите поредни домакинства, спестиха доста пари този сезон...Само Дунав, горе главите!
PS  Разчитам и на Danube! :D
« Последна редакция: 14 Април, 2018, 09:04 от ЧИЧО МЪРИ »

kunz

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #24 -: 14 Април, 2018, 14:58 »
Успех на Дунав срещу Септември! Tрябва да се борим докрай (да не изпаднем), пък каквото стане.

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 40
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #25 -: 14 Април, 2018, 16:01 »
И аз съм на същото мнение, трябва да подкрепим отбора, той има нужда от нас в този труден момент.Колкото повече хора се съберем толкова по добре.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #26 -: 14 Април, 2018, 16:45 »
Подкрепа за отбора - да, но не и за начина, по който се управлява клубът!
« Последна редакция: 14 Април, 2018, 18:40 от NITRO »

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 14 Април, 2018, 17:50 »
Разбира се, че трябва да има подкрепа от наша страна за отбора и смятам, че ще я има! Мене ме отчайват не толкова слабите резултати, но и бездушната игра на отбора във ВСИЧКИ мачове след този с ГМО-то! Срещу Пирин, Славия, Ботев и Етър не играхме нищо! Само срещу Локо Пд имаше проблясъци, но пък те бяха срещу 10 души, да не говорим, че през повечето време изоставахме в резултата и изравняването беше повече въпрос на късмет!
Най-кошмарно беше в Търново, имах чувството, че вече сме се класирали за Лига Европа и нашите са излезли просто да се поразкършат в някакво контролно мачле. Извинявайте, колеги, но ако у вас има оптимизъм след подобна игра, моля ви, предайте ми малко от него! Или по-скоро обяснете ми как този отбор ще се вдигне и ще започне да играе с хъс, от което да дойдат и успехите?

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 14 Април, 2018, 17:58 »
И аз предвиждам победа по по-хумористичен факт. Преди съм споменавал, че живея в чужбина и се прибирам за кратко в БГ, гледал съм на живо 2 мача на Дунав в А група - срещу Черно море 3-0 миналия сезон и този сезон първия мач със Септември 2-0 - и сега за пръв път ще гледам Дунав у дома на нашия стадион. Надявам се да съм на кадем и съответно да имам успеваемост 3 от 3. ;D

В този ред на мисли аз даже не трябва да се доближавам до стадиона. Така се получи, че не можах да гледам на живо нито една победа на Дунав през този сезон. Всъщност всички мачове които гледах на Градския завършиха със загуби сега се чудя дали да отида утре или да си остана в къщи, та дано това да донесе късмет на отбора :)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #29 -: 14 Април, 2018, 18:42 »

В този ред на мисли аз даже не трябва да се доближавам до стадиона. Така се получи, че не можах да гледам на живо нито една победа на Дунав през този сезон. Всъщност всички мачове които гледах на Градския завършиха със загуби сега се чудя дали да отида утре или да си остана в къщи, та дано това да донесе късмет на отбора :)
Ако си фен на Орачев, горещо ти препоръчвам да отидеш. Поне няма да обвиняваме него за загубата, а теб.  ;D