Добавени събития

• Първа лига: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:2: 01 Април, 2018

Автор Тема: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:2  (Прочетена 2882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Re: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 01.04.2018 20:00 ч.
« Отговор #45 -: 01 Април, 2018, 22:33 »
Майната му на Орачев, но той ли си переше ръцете като Милчев при дузпата, той ли целеше гредите при 7 м. врата, той ли пропусна дузпа, той ли си преплиташе краката когато пред наказателното поле ни атакуваха и шутираха безпроблемно във вратата ни? Един свестен бек имаме и той е контузен, едно резервно крило и той контузен, за сметка на това пък един файтон некадърници които и за Б група не стават! Мъка ще е до края, добре, че се докопахме все пак до точката. Наистина почти никой не очакваше нещо от този мач, но с оглед създалата се ситуация бяхме длъжни да победим. Такъв шанс не е за изпускане. Да видим утре Етър докъде ще я докара...

Орачев за пропуските не е отговорен, но все пак той избира състава, не някой друг, нали? Защо започна без Димов, защо пусна невъзстановения Ндиае, та се наложи да прави принудителна смяна? Изобщо на Малин поне две от смените му са за да коригира грешно нареден състав, а не да надгражда!

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #46 -: 01 Април, 2018, 22:40 »
Поредния шантая мач срещу Локо Пд. Толкова абсурдно беше развитието му, че съвсем логично така и завърши. Фортуна ни взе много, но накрая реши да ни и даде. До първия гол стояхме прилично. Вижда се психическата изтормозеност на футболистите от километри. Отивахме на разлика без червеня картон. Друг е въпроса че Ндайе вероятно щеше да вкара ако го нямаше фаула. Единствената добра новина от тази вечер е доброто вклюване на Иса. Ако на Карагерен му спори играта поне колкото днес не би трябвало да имаме проблеми с отбелязяането на голове до края на сезона. Остават надеждите, че все пак някак ще избегнем плейаутите. Дано !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #47 -: 01 Април, 2018, 22:47 »
Малин е довллен от точката ... Лелее.
Играем цял мач с човек повече, срещу много посредствен отбор, изравняваме щастливо в петата минута на добавеното време и нашия тренер е щастлив ... Но аз не съм . Вместо да ги отнесем с разлика, ние се дъним .
И сега,  Орачев ще остане до последно, докато загубим и баража за оставане, но тогава ще е късно . Тогава с него трябва да си тръгне и Ивайло Петков, който успя единствено да съсипе един успешен проект.
Надеждата ми е , че Орачев ще има поне малко съвест и достойнство и ще си тръгне сам преди краят ни ...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #48 -: 01 Април, 2018, 22:48 »
Да, поредният шантав мач с Локо Пд наистина. Очертава се тенденция с този отбор. Грешката ни беше, че не можахме да реализираме численото и игровото си превъзходство до някоя минута на първото полувреме, когато бяхме ги натикали, а вместо това след като ни вкараха дузпа и пак клекнахме и се преобразихме към лошо. Редно е наистина да благодарим специално на Иса и Димов, че ни спасиха. Карагарен също, поне се реабилитира за вялата си игра и липсата на присъствие в последните мачове. Но трябва да е така във всеки мач, а не само срещу бившия му тим.

От Орачев очаквах поне да каже, че не е доволен от точката и да обещае, че следващия мач ще се постарят повече пред гола, а разбрахме, че е доволен. Една точка, която с нищо не ни оправя. А трите бяха под носа ни. Орачев, wake up!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #49 -: 01 Април, 2018, 22:49 »
Малин е довллен от точката ... Лелее.
Играем цял мач с човек повече, срещу много посредствен отбор, изравняваме щастливо в петата минута на добавеното време и нашия тренер е щастлив ... Но аз не съм . Вместо да ги отнесем с разлика, ние се дъним .
И са,  Орачев ще остане до последно, докато загубим и баража за оставане, но тогава ще е късно . Тогава с него трябва да си тръгне и Ивайло Петков, който успя единствено да съсипе един успешен проект.
Надеждата ми е , че Орачев ще има поне малко съвест и достойнство и ще си тръгне сам преди краят ни ...

Хайде сега, Орачев каза, че точката е изтрила срама, който щяхме да берем.

И не знам  какви точки сме изтървали, аз видях че спечелихме една в последната секунда.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #50 -: 01 Април, 2018, 22:57 »
Абе какъв срам е изтрил ??? Лепна ново петно ... Изтървахме си трите заслъжени точки .

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 568
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
« Отговор #51 -: 01 Април, 2018, 23:04 »
Обаче много лошо впечатление правят коментарите във фейсбук - някой пропуснал - тоя да си ходи, друг подал грешно - тоя играч за В група не става, вие тука сте го пуснали. Алооооу, това е Дунав бе. Нали сме му фенове на тоя отбор. Пък като видиш как се коментира - все едно не говорим за нашия си клуб, ами за някакви си там дето си ритат в неделя и понеже няма какво друго да гледаме - коментираме. Не че тренерът, ръководните решения, че и част от футболистите не заслужават критика, ама сигурно сме единствените фенове дето след всеки мач настояваме да почваме нананово, начисто, дето с ентусиазъм говорим как догодина ще играем в Б група, дето след всяко грешно отиграване уволянваме целия състав. Ръководстовото бая има да учи, за да е успешно в А група, ама и ние като фенове бая хляб още трябва да изядем.

Иначе предвид лошата ни статистика с отборите от Пловдив по принцип, равен едва ли е трагедия. Те нашите едва ли са тръгнали с нагласата за победа. Хем се вижда, че Локото са яко посредствени, ама са много по-опитни, пък и тяхната позиция е доста по-спокойна. Нашите ако не избухнат следващите два мача, ще ни е доста тегаво спасяването.

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #52 -: 01 Април, 2018, 23:09 »
Обаче много лошо впечатление правят коментарите във фейсбук - някой пропуснал - тоя да си ходи, друг подал грешно - тоя играч за В група не става, вие тука сте го пуснали. Алооооу, това е Дунав бе. Нали сме му фенове на тоя отбор. Пък като видиш как се коментира - все едно не говорим за нашия си клуб, ами за някакви си там дето си ритат в неделя и понеже няма какво друго да гледаме - коментираме. Не че тренерът, ръководните решения, че и част от футболистите не заслужават критика, ама сигурно сме единствените фенове дето след всеки мач настояваме да почваме нананово, начисто, дето с ентусиазъм говорим как догодина ще играем в Б група, дето след всяко грешно отиграване уволянваме целия състав. Ръководстовото бая има да учи, за да е успешно в А група, ама и ние като фенове бая хляб още трябва да изядем.

Иначе предвид лошата ни статистика с отборите от Пловдив по принцип, равен едва ли е трагедия. Те нашите едва ли са тръгнали с нагласата за победа. Хем се вижда, че Локото са яко посредствени, ама са много по-опитни, пък и тяхната позиция е доста по-спокойна. Нашите ако не избухнат следващите два мача, ще ни е доста тегаво спасяването.

Фейсбук страницата и групата трябва веднага да се затрият - само злоба към Дунав.

Иначе за мача.  Нали все пак трябва да започнем отнякъде. Не сме 4-ти, а почти последни...
 Ама какво повече да искаме от Орачев поне в този мач:
 - червен картон за противника или ставаше 1:0 за нас;
 - две греди;
 - дузпа за нас;
 - два идеални статични положения, при които Шопов щеше да избие стената. А само с едно такова Славия ни опънаха...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #53 -: 01 Април, 2018, 23:19 »
tipin, точно в този ред на мисли щеше да е много по-очаквано и логично Орачев да каже, че не е доволен от тази точка, защото всички активи в този мач за нас бяха обърнати в пасив от нас самите. Точно сами си пречим. Има разлика между това да са те надиграли тотално, смазали и разбили и ти случайно да си откраднал една точка и между това да си бил най-малкото равностоен, ако не и по-облагодетелстван, през по-голяма част от мача и да се радваш на една точка с някакво извратено облекчение.

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #54 -: 01 Април, 2018, 23:36 »
 Е чак тотално не ни надиграха, използваха всеки миг да се търкалят на земята, и ако на съдията не му беше смешно, щеше да го отнесе и капитана им.
 Така се бяха се дръпнали назад, в очакване да ги натиснем, а накрая бяха като гипсирани.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #55 -: 02 Април, 2018, 00:57 »

Фейсбук страницата и групата трябва веднага да се затрият - само злоба към Дунав.

Иначе за мача.  Нали все пак трябва да започнем отнякъде. Не сме 4-ти, а почти последни...
 Ама какво повече да искаме от Орачев поне в този мач:
 - червен картон за противника или ставаше 1:0 за нас;
 - две греди;
 - дузпа за нас;
 - два идеални статични положения, при които Шопов щеше да избие стената. А само с едно такова Славия ни опънаха...
+1...Точката си е точка, няма какво да спорим, може да се окаже решаваща в борбата ни с Етър, а тя ще е точка за точка. Ако бяхме паднали, сигурно щяхме да ревем до небесата, как пък поне точка не взехме. Вярно е, че можеше да са три, но колкото - толкова. Чак пък такива очаквания за задължителни три точки преди мача не сме имали, поне повечето от нас. Имахме си положенията, не ги вкарахме, но това е футбола. С непрекъснатите предложения за напускане на този и онзи и обиди към отбора, едва ли помагаме с много. Просто сега трябва да сме плътно зад него и пак ще го кажа - обнадежден съм от "нивото" на отборите (поне в долната половина на таблицата) и вярвам, че мястото на Дунав е в Първа Лига.
Колкото до Фейсбука, този клюкарник и извор за избиване на комплекси, като цяло трябва да го затворят  ;)

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #56 -: 02 Април, 2018, 01:00 »
Ами заклинание против уроки ли, екзорсизъм ли, какво трябва да се направи, и аз не знам. То бива-бива, ама да целиш все гредите и да не влиза пустата му топка, не знам какво е това. Не е липса на атаки или много лоша игра. Наистина да се чудиш какво се случва с тези момчета.
  Какви уроки, какви заклинания ? Ние сме православна държава. Какви са тия езически обичаи ? Лудогорец въпреки парите, с които разполагат, въпреки играчите, които могат да купят и купуват с тези пари, не предприемат нищо ново без благословията на свещеник и закрилата на бог. Тук в Русе имам чувството, че има един страх и срам да се каже... БОГ. На мен ми е ясно как разсъждават докторите, когато стане дума за БОГ. А бе има някаква сила ама не се знае каква. Вече ще го изкрещя за  N-ти път. СИМЕОНОВ, ОСВЕТИ ПУБЛИЧНО ОТБОРА ПО ВСИЧКИ КАНОНИ НА ПРАВОСЛАВИЕТО, ТАКА, КАКТО НАПРАВИХА ЛУДОГОРЕЦ. И покани пресата да го отрази и феновете да присъстват. Съсипа нещо, което не е само твое дело. Тези фенове в слънце, дъжд, сняг и ветрове следват и поддържат отбора. Бизнесмени наливат доколкото им е възможно пари, а ти закара отбора от 4-то място в ППЛ, до борба за оцеляване. Твърд и упорит си в глупостта и ината си. Ел рио правилно казваше за теб, че не ставаш, но аз не та не. Оставете човека да работи. Всеки човек обаче си има таван на възможностите си. Ти явно си стигнал твоят таван. За дългосрочен успех трябва широко скроен човек.
« Последна редакция: 02 Април, 2018, 01:04 от зевс »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #57 -: 02 Април, 2018, 06:05 »
Ами заклинание против уроки ли, екзорсизъм ли, какво трябва да се направи, и аз не знам. То бива-бива, ама да целиш все гредите и да не влиза пустата му топка, не знам какво е това. Не е липса на атаки или много лоша игра. Наистина да се чудиш какво се случва с тези момчета.
  Какви уроки, какви заклинания ? Ние сме православна държава. Какви са тия езически обичаи ? Лудогорец въпреки парите, с които разполагат, въпреки играчите, които могат да купят и купуват с тези пари, не предприемат нищо ново без благословията на свещеник и закрилата на бог. Тук в Русе имам чувството, че има един страх и срам да се каже... БОГ. На мен ми е ясно как разсъждават докторите, когато стане дума за БОГ. А бе има някаква сила ама не се знае каква. Вече ще го изкрещя за  N-ти път. СИМЕОНОВ, ОСВЕТИ ПУБЛИЧНО ОТБОРА ПО ВСИЧКИ КАНОНИ НА ПРАВОСЛАВИЕТО, ТАКА, КАКТО НАПРАВИХА ЛУДОГОРЕЦ. И покани пресата да го отрази и феновете да присъстват. Съсипа нещо, което не е само твое дело. Тези фенове в слънце, дъжд, сняг и ветрове следват и поддържат отбора. Бизнесмени наливат доколкото им е възможно пари, а ти закара отбора от 4-то място в ППЛ, до борба за оцеляване. Твърд и упорит си в глупостта и ината си. Ел рио правилно казваше за теб, че не ставаш, но аз не та не. Оставете човека да работи. Всеки човек обаче си има таван на възможностите си. Ти явно си стигнал твоят таван. За дългосрочен успех трябва широко скроен човек.
  + 1. Без да съм някакъв религиозен фанатик, считам, че трябва да се уповаваме на Бог! Православието ни е запазило като народ през тежките векове на чуждо иго упражнявано от една консервативна теократична империя като Османската. За съжаление народът ни не е религиозен, но е суеверен до безобразие, последните социологически изследвания го показаха. Вярваме на какви ли не дивашки ритуали, но не и на Бог :(

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #58 -: 02 Април, 2018, 08:30 »
Орачев е толкова притеснен и объркан вече, че се чудеше какво да каже след мача. Но от цялостното му изказване стана ясно, че НЕ Е ДОВОЛЕН от резултата, защото са се надявали на победа. По състава той нямаше много голям избор при контузията на Васев и слабата игра на Попадийн. За жалост заместниците им са гола вода, особено Лемперов. Сбърка само дето не пусна Дидо отначало. Колкото до Ндайе, оказа се бърз и пробивен, добре се възползва от хубавия пас и изкара червения картон на вратаря им. Орачев със сигурност е имал идея да го замени по някое време с Иса и добре, че това стана за да се види, че той е в добра кондиция и не е забравил да бележи. От такъв нападател имахме нужда , но за съжаление няма как да го задържим в Дунав. А Шопов изглежда ще трябва да седне на пейката за известно време...Беше много активен, но неефективен и не концентриран в най-напечените моменти. Колкото до д-р Симеонов той отдавна иска да се оттегли(вярвам, че е искрен), но не се намери мераклия за поста му.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #59 -: 02 Април, 2018, 10:05 »
Цял мач с човек повече и едва се отървахме , а ако бяха в пълен състав сигурно щяха поне 3-4:0 да ни бият .
Толкова сме слаби , не виждам просто с тази игра как ще останем в групата , вече съм убеден ,че сме изпаднали , просто с тази игра не виждам светлина в тунела , не може цял мач да играеш с човек повече и да не можеш да контролираш мача , това мисля ,че е доста показателно за формата и кондицията на отбора , дори и прекъсването от 10-12 дена не ни помогна , просто не виждам как и по какъв начин ще се спасим ......