Добавени събития

• Първа лига: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:2: 01 Април, 2018

Автор Тема: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:2  (Прочетена 2891 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5625
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Започваме вторава фаза на първенството с гостуване в града, където приключихме нещастно първата.

Ако искаме да сме пред Етър и срещнем Витоша в първия плейаут, трябва да не разчитаме само на директните сблъсъци с великотърновци, а да трупаме точки и от Локо Пд и Септември.

Програмата в група "Б" на втората осмица е доста шантава за нас. Започваме с 2 гостувания и чак на 15 април имаме отново мач на Градския, затова пък цели 3 за 7 дена, изреждат ни се всички съперници един след друг в Русе. Дано тези срещи нямат вече тренировъчен характер на подготовка преди финалиta за 11-14 място през май.
« Последна редакция: 06 Април, 2018, 13:21 от vivanov »

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
2:0 или 3:0 за Локото

Относно мачовете ни с Етър , смело мога да твърдя ,че ако играят така както играха срещу ГМО и Левски , ще ни бият , а и мисля че Краси Балъков е много добър тренер и ще ги мотивира и надъха и няма да позволи да изпаднат .

Проблемът е че ние нищо не играем , дори и в двата мача който взехме също мога да кажа ,че не впечатлихме с кой знае какво , най силният ни мач беше срещу ГМО-то въпреки ,че загубихме тогава ми хареса играта нали имаше също и негативи но начинът по който се бориха и играха ми хареса , но се чуха някакви слухове ,че от Разград е щяло да има финансово рамо ако сме спрели ГМО-то , и ако наистина е така пак всичко опира  до пари , защото ако е имало такова стимулиране всички видяхме как играха момчетата а в следващите мачове нямаше и помен от тази игра ...

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Тежък мач за нашите (то има ли леки), но имам чувството, че след 4 ялови мача, в този ще отбележим най-после. Въпросът е да не позволим на 'смърфовете" да вкарат с един повече. Много е вероятно да излезем отново с прекроен състав, но дано постигнем желания ефект и резултат, така че успех!

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 193
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Идеята във втората осмица по един отбор от всяка група да има три поредни домакинства и по един - три поредни гостувания, вероятно е част от стратегията на рестарта, нямам по-разумно обяснение. Да се направи по-читава програма за четири отбора не е чак толкова сериозно предизвикателство.
За мача с Локо не знам какво да очаквам. Надявам се поне на силен мач на Бирсент.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +10/-13
    • Профил
според мен ако играем освободено без никакво напрежение както контролата с Лудогорец,ще победим не са кой знай колко по силни от Дунав

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 179
  • Одобрение: +3/-1
    • Профил
Готвим се сериозно за решителните мачове:

https://www.youtube.com/watch?v=vpJb12IIctY

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Преспива ни пак този хамстер.... Само 2 победи в Благоевград и тук срещу бат Венци и дишахме спокойно.... Но този тактик е спокоен, че сега правим 5 от 6 и всичко е точно. А дано! Няма ли кой да го попита за планове за подготовка за баражите? Там ще е истината.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Отбор с 5 победи за цял сезон, сега щял да постигне 5 от 6, които от всичкото отгоре е вероятно и изобщо да не стигнат, защото и Септември, и Локомотив не трябва да постигат повече от 5 точки. Ако да речем ние загубим в Пловдив, после Локо бие Етър веднъж - това са 6 точки. Ако Септември бият Етър два пъти пак шест точки и ние пак оставаме зад тях. Малин съвсем ни взема за идиоти и за пореден път доказва, че няма никаква връзка с реалността. Не вярвам да вземем повече от 5-7 точки в тази група максимум.
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Приказки за наивници. Септември и Локо сигурно ще пасат трева, докато нашите се натуткат да им вкарат гол. Отсега е ясно, че ще играем за 11-14 място с Витоша, Етър и най-вероятно Пирин. Дано там извадим късмет в двата мача и да не се налага да играем бараж-рулетка с отбор от Втора лига. Дотогава - шест срещи за обиграване на Исмаил Иса, който наистина може да се окаже жокерът ни в мачовете от последната четворка.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Исмаил Иса едва ли ще играе, поне няма да е титуляр, доколкото разбирам от интервютата на Орачев. Липсвала му практика и т.н. Може и да е така. Иначе в днешния "Утро" пише, че всички контузени тренирали, изключение правят само Бранко и Божидар Васев, които са извън групата за мача. За срещата с Ботев решението Станоев да не е в групата било на Малин, иначе той бил напълно здрав. "Няма да се робува на имена, ще играел този, който бил във форма". По принцип съм съгласен с това, но изборът на Орачев на състав и задачи, които поставя на отделните играчи винаги буди недоумение поне у мен и ми се струва, че думите за неробуването са май оправдание за грешните му ходове, а не плод на следване на една по принцип правилна линия.
Относно сметките без кръчмар за точките е излишно да критикуваме Малин, част от феновете на Дунав правят същите "изчисления", което показва единствено, че мисленето не им се удава никак, а много се съмнявам и че могат адекватно да възприемат събитията около тях, което пък и напълно обяснява странните им оценки за представянето на драконите и още по-странните им очаквания за финала на това първенство.
Още когато редовният сезон вече бе преполовен, се видя, че изоставането ни е толкова голямо, че няма да може да се навакса, но до последно разни "умници" бълнуваха за 7-то място, бих ги разбрал единствено, ако изобщо никога не са поглеждали таблицата с класирането.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1706
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Re: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 01.04.2018 20:00 ч.
« Отговор #11 -: 01 Април, 2018, 17:05 »
Искрено му желая успех както днес и въобще до края на кариерата му като футболист, така и в началото на друга кариера като треньор. А пък дай Боже някой ден да води и Дунав, защо не?

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 46
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #12 -: 01 Април, 2018, 18:03 »
Марто е истински боец,за мен един от най-добрите защитници.Що се отнася до днешния мач си мисля,че имаме сили да победим локото.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #13 -: 01 Април, 2018, 18:48 »
Имаме сили, но дано имаме и акъл, защото само от простотия загубихме 4 точки срещу този съперник. Първият мач през есента на Лаута си вървеше към Х, но в добавеното време по най-баламски начин получихме гол от нищото, тогава великият защитник Марем така отби една центрирана топка към вратата ни, че се получи буквално голов удар, Антонов не можа да задържи топката и Райков, ако не ме лъже паметтта, направи добавка и вкара за 2 : 1. В Русе пък направо загубихме спечелен мач, пиша загубихме, макар че резултатът беше равен накрая. Защото подобни равенства срещу преки съперници бяха равносилни на загуби. Сами смятайте, при равенство на Лаута и победа за нас в Русе, сега разликата между нас и смърфовете щеше да е само 2 точки, а не 10. Защото ние щяхме да имаме + 4 точки в актива си, а черно-белите - 4 в своя.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #14 -: 01 Април, 2018, 20:40 »
С човек повече, с две греди, с натиск... минус един гол. Ей това е проблемът на Дунав почти цял полусезон... че не можем да вкарваме. Или лош късмет. Или и двете и трите... Кой знае? :(