Анкета

Как ще завърши срещата ?

1
х
2

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Славия (София) 0:1: 14 Март, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Славия (София) 0:1  (Прочетена 3000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Славия (София) [13 Март, 2018, 17:30]
« Отговор #31 -: 13 Март, 2018, 17:10 »
Мач нЕма да има, източник на инфото - "ДИЕМА СПОРТ", Ивайло Петков говори, каза че преди ремонта мачове не са били отлагани, сега след ремонта обаче се налага отлагане :) Можеше да бъде и по-остър, но все пак спомена, че "ДУНАВ" е само наемател на стадиона, а ремонта е правен от други :)
И нещо важно, дежурният делегат Николай Вълчев каза, че и ако утре условията са същите, срещата пак ще се отложи за друг ден. Нито дума за служебни загуби и др. подобни.
« Последна редакция: 13 Март, 2018, 17:12 от papimed »

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 13 Март, 2018, 17:22 »
Точно СЕГА беше моментът за една добра реклама на фирмата изпълнител. "Високорофесионална" работа все пак.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #33 -: 13 Март, 2018, 17:43 »
Аз съм почти сигурен, че мач няма да има и утре! Първо -  дъжд ще вали и утре и второ - дренажът вероятно е затлачен от калта, която заедно с остатъците от трева в резултат на стъргането с гребла и лопати става като полутечен кирпич. И въобще след като пролетта се очертава доста дъждовна, много вероятно е да се ходи в Разград. И в края на краищата ако утре мачът се отложи, за коя дата ще е това? Редовният сезон приключва след около 5 дни. Остава да се играе в началото на паузата за контролите на националите, но пък Славия, а защо не и ние, може да имаме извикани за целта играчи??? Програмата след разделянето на шестица и осмица трябва да е готова поне седмица преди първите мачове... ::) :-\ Не знам дали е изгодно за нас, но май че още утре да се отива в Разград е единственото решение. А дали те ще ни приемат е друг въпрос...

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 85
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
« Отговор #34 -: 13 Март, 2018, 18:12 »
Славия имат един играч, който е повикан в Националния, ние нямаме - https://www.sportal.bg/news.php?news=714107 . Но като цяло доста е удачно в краен случай да се играе мач именно по време на контролите с БиХ и Казахстан.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #35 -: 13 Март, 2018, 18:34 »
Аз съм почти сигурен, че мач няма да има и утре! Първо -  дъжд ще вали и утре и второ - дренажът вероятно е затлачен от калта, която заедно с остатъците от трева в резултат на стъргането с гребла и лопати става като полутечен кирпич. И въобще след като пролетта се очертава доста дъждовна, много вероятно е да се ходи в Разград. И в края на краищата ако утре мачът се отложи, за коя дата ще е това? Редовният сезон приключва след около 5 дни. Остава да се играе в началото на паузата за контролите на националите, но пък Славия, а защо не и ние, може да имаме извикани за целта играчи??? Програмата след разделянето на шестица и осмица трябва да е готова поне седмица преди първите мачове... ::) :-\ Не знам дали е изгодно за нас, но май че още утре да се отива в Разград е единственото решение. А дали те ще ни приемат е друг въпрос...
А според мен никъде не трябва да се ходи, нека се отлагат мачовете ни и се вдигне скандал! Тези хайдуци, които си оставиха ръцете на Градския, трябва да си платят! Тръгнем ли като чергари към Разград, Сливо поле или Долно Нанагорнище, нищо няма да се промени! А така като се вдигне шум, башбаканът може да се разпореди "Тарктур" да си поправят безобразията. Щото догодина идват избори и скандалите не са никак желателни за управляващите.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 337
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #36 -: 13 Март, 2018, 18:48 »
Според синоптик.бг утрте въобще няма да вали и водата криво/ляво ще изчезне (може би разчитат основно на изпарение). Въпросът е защо не ни наложат служебна загуба, както един съфорумец отбеляза, и не се отнеме лиценза на стадиона, тъй като той очевидно не отговаря на елементарни изисквания дори за тренировъчно игрище на отбор от 5-та дивизия на цивилизована държава!?
ихтамнет

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Славия (София) 13 Март, 2018 17:30
« Отговор #37 -: 13 Март, 2018, 19:10 »
Ако играем както с люляците, би трябвало да бием. Ама вече и аз не знам как ще се представим ... :(
Явно и букмейкърите не знаят :
1 - 2,40
Х - 3,20
2 - 2,60
След като се отложи мача, новите коефициенти са :
1 - 2,70
Х - 3,25
2 - 2,37

Не зная как да тълкувам движението при букмейкърите  >:(

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #38 -: 13 Март, 2018, 19:50 »
А според мен никъде не трябва да се ходи, нека се отлагат мачовете ни и се вдигне скандал! Тези хайдуци, които си оставиха ръцете на Градския, трябва да си платят! Тръгнем ли като чергари към Разград, Сливо поле или Долно Нанагорнище, нищо няма да се промени! А така като се вдигне шум, башбаканът може да се разпореди "Тарктур" да си поправят безобразията. Щото догодина идват избори и скандалите не са никак желателни за управляващите.
Да си поправят? Би ли им се доверил? Единствено да плащат заслужават.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #39 -: 13 Март, 2018, 21:02 »
Искам да ни треснат една хубава служебна загуба заради наводнения терен, та да се стреснат господата дебелог*зи общинари и прочие паразити, че спешно трябва да се предприемат мерки. Трябва да направят така, че още в първата секунда след последния домакински мач за сезона багерите да влязат и да сринат безобразията на "ТарКУР". След което, някоя кадърна и доказала се фирма да свърши работата както трябва. Станахме за резил - петият (все още) по население град в България няма игрище, което да отговаря дори на стандартите на А окръжна! То всъщност, въобще не отговаря на никакви стандарти. А виновните за този резил трябва да си понесат последствията, включително и по съдебен път!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #40 -: 13 Март, 2018, 21:10 »
 Теренът, не беше по-наводнен от мача за купата, но предвид че е след снежна покривка е здраво подгизнал и калта е в готовност. Със Струмска слава тревата беше принципно здрава, залята с изключително количество дъждовна вода.
 Мнение за ТракТур съм писал, няма отново да ги поздравявам, но терена ни още не е навършил и година.

« Последна редакция: 13 Март, 2018, 21:12 от Faas »

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Славия (София) [14 Март, 2018, 17:30]
« Отговор #41 -: 13 Март, 2018, 22:11 »
Добре,че все пак разума надделя над интересите,но загубите,относно прякото излъчване на ТВ,хотелските разходи и храната за гостите може да ни ги "лепнат" към сметката.Затова трябва да се вдига шум до небесата,относно терена и неговия строител.Сега е момента.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #42 -: 14 Март, 2018, 07:10 »
 По новинарските емисии съобщиха само за наводнен терен и хората си мислят, че в Русе е имало невиждан потоп.
 И на стадиона на Верея тревата е започнала да се губи.
  Много ни се скъсява времето до мача с Ботев.
« Последна редакция: 14 Март, 2018, 07:22 от tipin »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #43 -: 14 Март, 2018, 18:21 »
Гола вода сме и кал по гърбО. Нищо от играта ни не върви, нито пасове, нито удари, нито нищо! Добре, че е Ковачев иначе отивахме на разлика :-\

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #44 -: 14 Март, 2018, 18:23 »
Много слабо първо полувреме. Единствено Ковачев играе добре. Всички сотанали са вяли, неорганизирани и припряни. Тъжно, но все по-сигурно се запътваме към плейаутите ... Не се вижда светлина в тунела. Има още 45 минути и дано додрапаме поне до Х, ако ще и инфрактно като в Разград миналата година. Дано Орачев има коз в картите си и да успее да го използва ! САМО ДУНАВ !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''