Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 2:0: 24 Февруари, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 2:0  (Прочетена 3334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) [24.02 || 13:00 ч.]
« Отговор #30 -: 23 Февруари, 2018, 17:15 »
Старши треньорът на Дунав Русе Малин Орачев заяви, че отборът е имал нужда да вземе футболисти, които ще му помогнат в борбата за оцеляване."Ако имаше възможност, щяхме да привлечем български играчи. Трябват ни футболисти, които на този етап ще ни помогнат“, коментира Орачев.
"Взехме нападатели. Нашият стил вече не е такъв, какъвто Дунав практикуваше. Стилът ни е съвсем друг. Искаме да играем комбинативно, с многоходови комбинации“, добави той.
"Надявам се момчетата, които привлякохме да ни помогнат“, каза още Малин Орачев.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #32 -: 23 Февруари, 2018, 19:58 »
Морето днес показаха как се вземат точки на ГМО-то .
Щом те могат, не виждам защо ние да не можем. :P

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #33 -: 23 Февруари, 2018, 20:06 »
Най-малкото защото заради тези загубени 2 точки ще дойдат с цялото БФС в Русе. Днес ги оставиха да играят и се видяха що за стока са. Кофти резултат за нас, ще са подсигурени във вторник.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #34 -: 23 Февруари, 2018, 20:40 »
Може и въобще да не дойдат. Като гледам прогнозата, май се очертава да вали сняг от събота вечерта до сряда, при това придружен от вятър и отрицателни температури, включително през деня. Според мен е доста вероятно мачовете през седмицата да не се играят.

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 92
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
« Отговор #35 -: 23 Февруари, 2018, 20:49 »
 Може би наистина не тирето са голяма сила а просто млеката са слабички?
  Това трябва да са задължителни 3 точки и битка до последно!  А във вторник защо пък не и точка? Или три.... ;)

rusenec65

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 23 Февруари, 2018, 21:19 »
Може и въобще да не дойдат. Като гледам прогнозата, май се очертава да вали сняг от събота вечерта до сряда, при това придружен от вятър и отрицателни температури, включително през деня. Според мен е доста вероятно мачовете през седмицата да не се играят.

Като гледам и слушам прогнозите и аз си мисля,че мачове през седмицата няма да има.Не успях да гледам гмо-оранжеви прасенца Микре ,но се радвам че Илиян Илиев ги приземи много хубаво и то на техен терен.А лошото е ,че ще дойдат в Русе "подсигурени" яко

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
    • Профил
« Отговор #37 -: 23 Февруари, 2018, 21:59 »
Така....Май се оказва, че времето е с нас.... Няма да вали 30 часа преди мача.... Да видим как ще ги цъкаме.... После, когато ни трябва снега, ще е люта зима, около -5 -10 .... Последният такъв мач при -20 (без майтап) и много сняг бихме Левски 2:0 за КФЛ, може би пак краят на февруари, с цялата национална защита от САЩ 94 на един 1/2 финал ако не се лъжа преди над 20 години.... Игор Кислов беше звездата тогава, украинче, свикнал със студа.... Дано бразилчето излезе ескимос :)
« Последна редакция: 23 Февруари, 2018, 22:02 от spurs4o »

rusenec65

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 23 Февруари, 2018, 22:13 »
Така....Май се оказва, че времето е с нас.... Няма да вали 30 часа преди мача.... Да видим как ще ги цъкаме.... После, когато ни трябва снега, ще е люта зима, около -5 -10 .... Последният такъв мач при -20 (без майтап) и много сняг бихме Левски 2:0 за КФЛ, може би пак краят на февруари, с цялата национална защита от САЩ 94 на един 1/2 финал ако не се лъжа преди над 20 години.... Игор Кислов беше звездата тогава, украинче, свикнал със студа.... Дано бразилчето излезе ескимос :)
Браво,добра памет!!! Годината беше 1995,ерата Барбуков дето беше дошъл да прави Дунав "европейски отбор".Студът беше кошмарен наистина ,но половината стадион беше пълен.Бихме Левски ,ама финала го загубихме от Етър с 0:3.Този турнир след това повече не просъществува.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
    • Профил
« Отговор #39 -: 23 Февруари, 2018, 22:30 »
Аз знам, че паметта ми е добра, не акцентирам на това.... Надявам се на дежавю :) Ако не цапнем измислените млека с половин гол даже, мечтите заминават в канала....

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #40 -: 23 Февруари, 2018, 22:33 »
Абе вие нямате акъл да ме връщате към онези луди години от първата ми младост и онзи луд възторг, който изпитах от този мач и от някои други. Никога няма да забравя този мач. И аз бях там, и аз мръзнах зверски и се радвах зверски с още 15 000 русенци. Да сте живи и здрави и Само Дунав!  :)

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #41 -: 23 Февруари, 2018, 22:47 »
Има ли с какво да се почисти стадиона евентуално? Иначе най-топлите изгледи са за около -5, най-студените за -9... Шансовете за снеговалеж са доста големи. Дано да има мач, че за нас определено ще е предимство. Карангите ще измръзнат. ;D

rusenec65

• Фен
    • Профил
« Отговор #42 -: 24 Февруари, 2018, 00:08 »
Абе вие нямате акъл да ме връщате към онези луди години от първата ми младост и онзи луд възторг, който изпитах от този мач и от някои други. Никога няма да забравя този мач. И аз бях там, и аз мръзнах зверски и се радвах зверски с още 15 000 русенци. Да сте живи и здрави и Само Дунав!  :)
Мдааа...То беше време на много сериозен ентусиазъм.Барбуков като все още спонсор на Локо София ,още преди да тръгне към Русе изпрати 1 000 000 лева на Дунав.Всички повярвахме в светлото бъдеще.И се почна яка селекция.Бате Паро Никодимов го калесаха за тренер.Обещаващата тогава млада звезда Митко Пантелеев беще докаран,след него и Игор Кислов-бяха им "кихнати" яки парички ,айде да не ги цитирам -тогава бяха публична  тайна.
И т. н. и т.н. ....впоследствие.....Димитър Барбуков НЕ ГО ИЗБРАХА за депутат,макар че и самите футболисти агитираха за това,Самият той започна да се прави на интересен и обиден от това....уволни Паро Никодимов най-позорно,след което и самия той се оттегли от отбора.....
Еееее...всичко това не Ви ли прилича на не ерата Бобоков ,Приста Ойл ??? ??? ??? ???
Оставям Ви го за домашно ..... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
    • Профил
« Отговор #43 -: 24 Февруари, 2018, 00:18 »
Абе аз се опитах да създам някаква атмосфера преди 2-та мача с някакви спомени от хубавите емоции, пак го обърнахте на политика.... Имаме 3 месеца да изораваме терени и да се борим.... Барбуков, Раковски, Локо Рс, политици депутати.... Тях ли ще ги пуснем на терена???  :-\

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #44 -: 24 Февруари, 2018, 01:06 »
Задължителни три точки трябва да вземем в този мач!
Верея са почти с изцяло нов състав и трябва да се възползваме.

За мача с ГМО-то ами дано неще да са гледали неска , ама честно казано не ми се вярва да изтърват трите точки в Русе , представям си след мача какво е било , ще дойдат да изорат терена и да вземат точките просто са притиснати , мисля си че няма смисъл да се надиграваме с тях , затворена игра като Морето , за Х и новото Бразилче със Шопов отпред , на някоя контра ако направят нещо това , колкото по малко голове допуснем толкова по добре за нас .....

В мача с Тигрите не ми хареса как стоим в защита , на няколко пъти такива груби грешки ,просто късмета ни покри, нямаме право на такива грешки в защита в ситуацията в която се намираме , трябва да сме много много стабилни в задни позиции .

А за този мач както казах всичко друго освен трите точки ще е огромна загуба !