Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 2:0: 24 Февруари, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 2:0  (Прочетена 3161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) 2:0
« -: 20 Февруари, 2018, 17:24 »
Време е да забъркаме айран с развалени млека в първото си пролетно домакинство. Прогнозата за времето е доста неблагоприятна и предвид калпавия ремонт на Градския стадион, очаквам доста тежък терен. Мисля, че имаме сили да се справим подобаващо с този измислен отбор.
« Последна редакция: 24 Февруари, 2018, 23:05 от NITRO »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Верея (Ст. Загора) [24.02 || 13:00 ч.]
« Отговор #1 -: 20 Февруари, 2018, 17:37 »
Мач, в който трите точки са БЕЗ АЛТЕРНАТИВА........УСПЕХ   
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

persin

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
« Отговор #2 -: 20 Февруари, 2018, 19:59 »
пак много важен мач за Дунав,дано вземем нещо от него,и доктора нека вдигне малко заплатите на всички в отбора,защото от лятото не само Шопов ще напусне а и други основни футболисти.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 182
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #3 -: 21 Февруари, 2018, 00:38 »
Времето отново ще е студено с превалявания и отново ще наблюдаваме кална борба. Дано нашите излязат по-съобразителни.
А мачът с ЦСКА има реални шансове да бъде отложен, метео моделите към момента дават обилни снеговалежи и 5-6гр. под нулата.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #4 -: 21 Февруари, 2018, 01:01 »
При тези климатични условия, мачът ще е още по-тегав за нас от предишния, защото млеката само ще люскат топката напред и ще рушат играта, пък и напрежението пак ще е на нашите плещи, заради важноста на всяка точица. Дано ги надхитрим по някакъв начин, че ми писна от тези заралии. Успех!

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #5 -: 21 Февруари, 2018, 03:37 »
Измисленото отборче от покрайнините на Стара Загора трябва най-накрая да бъде победено от нашите. Тъпото е, че ония не играят за нищо, докато за нас всяка точка е решаваща. А нашите момчета под напрежение никак не могат да играят, видяхме го вече доста пъти. Дано успеят да го преодолеят преди баражите, че иначе сме пътници на 99 %, независимо кой ще ни е съперник за оставане в групата.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
« Отговор #6 -: 21 Февруари, 2018, 07:35 »
Време е вече за една победа върху този измислен отбор!Пък и скоро Русенци,не сме се радвали на победа на градския ;)
Там където Дунава минава,трева не никне!

kkk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #7 -: 21 Февруари, 2018, 14:21 »
Не обичам много да пиша тук, но когато нещо ме дразни трябва да го кажа. Един от големите проблеми който забелязвам е надутото самочувствие. Както софийските отбори говорят за Лудогорец, тук същите приказки за Верея, измислени били, не знам какви. Каквито и да са, и финансови проблеми имат и от една година са що годе отбор ама са на шесто място нали? Не съм им фен или нещо такова, но мисля че е най добре всеки да си гледа в своята паница, а не както е по лесно да търсим косурите на другия.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #8 -: 21 Февруари, 2018, 15:02 »
Веднага ти обяснявам какво имам предвид аз (предполагам и останалите от форума) под определението "измислен" за отбора на Верея - изкуствено създадено отборче на хранилка на държавата (Трейс печелят много държавни поръчки), без никаква история и фенове.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
« Отговор #9 -: 21 Февруари, 2018, 15:25 »
Веднага ти обяснявам какво имам предвид аз (предполагам и останалите от форума) под определението "измислен" за отбора на Верея - изкуствено създадено отборче на хранилка на държавата (Трейс печелят много държавни поръчки), без никаква история и фенове.

И да допълня още един дразнещ "държавен" отбор в момент на на гърба на България- Берое от същия град.....поне те имат фенове и история.
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1324
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #10 -: 21 Февруари, 2018, 16:56 »
“През сезон 2013/14 Верея завършва на 3-о място в Югоизточната „В“ група, като впоследствие отборът е поканен да участва в „Б“ група. През сезон 2014/15 завършва на 11-о място във втория ешелон, а през сезон 2015/16 на 8-о. През лятото на 2016 г. Верея е поканен да участва в новосформираната Първа професионална футболна лига и успява да покрие критериите за лиценз.”

Е, и това ако не е измислен отбор или по-меко казано проект, здраве му кажи. Конкуренция може да му прави само измисления отбор на Раковски Русе по време на възхода на кредитните милионери през 90-те години с разликата, че в случая имаме възход на една партия. Колкото до другия отбор от СЗ, там модела е чисто по комунистически уреден. Спомням си едно време, играчите на Дунав бяха на заплата в Корабната и Пристанището, а на Локо - в ЛВЗ-то. И тук идва другия въпрос - къде е равният старт, когато Партия и Държава са зад гърба на някои. И колкото повече си гледаме в нашата празна паничка, толкова по-зле за нас.
« Последна редакция: 21 Февруари, 2018, 16:59 от boti4eli »

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +18/-2
    • Профил
« Отговор #11 -: 21 Февруари, 2018, 23:17 »
Или с други думи - къде е нашият държавно уреден спонсор. Щото и на пловдивските клубове им се уреждат от най-високо тиквено ниво спонсорите, ако и да не са държавни компании (то само това оставаше и съвсем го докарвахме на първенството на СССР). Верея са измислен отбор - еднодневка. И за разлика от Лудогорец 2 пъти са разследвани за уредени мачове, в Б група бяха пред изпадане и шокиращо спечелиха в края на шампионата 5 поредни мача и се спасиха. Освен това вече повече от един полусезон не плащат заплати, като шефът най-нагло каза - не мога да платя, правете каквото искате. С други думи един фалирал "проект" станал известен с купуване на мачове. На практика общо с Лудогорец няма.
Иначе за мача - и през есента не играхме зле срещу тях, но загубихме абсурдно. Сега те би трябвало да са в още по-слаба форма, с треньор, който не е особено известен. Надявам се да ги надиграем сериозно, за да може да ги бием, въпреки евентуални съдийски тесли (с тоя клуб никога не се знае). Имаме добри шансове, както се казва - сега е моментът. Дано съдбата не ни обърне гръб. 

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #12 -: 21 Февруари, 2018, 23:52 »
Млека, държавни подкрепи ала бала.... Клише е, но излизаме и МАЧКАМЕ! 3 точки без алтернатива в 90 минути на Градския! Просто е. Във вторник ще е коленето и бесенето. БЕЗ АЛТЕРНАТИВА В СЪБОТА! Първо вкарваме гол, после мислим тактика. Почнем ли да се лъжем, шанса пада на 50%.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #13 -: 22 Февруари, 2018, 08:50 »
Мачът с киселото мляко е преломен. На него ще си проличи доколко се верни приказките за умишлено тласкане на отбора към "Б" група.
ихтамнет

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #14 -: 22 Февруари, 2018, 09:05 »
Според мен, при тези условия които се очакват на мача, няма да си проличи абсолютно нищо. Да се надяваме на късмет като срещу Бистрица.