Анкета

Ще паркираме ли автобуса?

Да
9 (34.6%)
Не
4 (15.4%)
Няма значение, пак ще паднем
7 (26.9%)
Зависи от водача
4 (15.4%)
Ще пътувам с влак
2 (7.7%)

Общ брой гласове: 26

Гласуването приключено: 04 Декември, 2017, 15:47

Добавени събития

• Първа лига: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 2:0: 04 Декември, 2017

Автор Тема: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 1743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Re: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) [4.12. || 17:30 ч.]
« Отговор #15 -: 01 Декември, 2017, 13:45 »
Ако наредим 11 човека на голлинията без да мърдат, интересно как ще ни бият?!  8)

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #16 -: 01 Декември, 2017, 15:53 »
То дано не се налага да видим как ще ни бият, че този сезон много грешки в защита правим ...
Иначе може и с автогол или със съдийско рамо / рамена - дузпи и т.н.
Дано не се стига до там.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #17 -: 02 Декември, 2017, 03:23 »
Не искам да попарвам умерения ви оптимизъм, но моят реализъм ми говори, че голям бой ни чака със или без автобус пред вратата или фадромата. Апропо, аз пътувам с влака.  ;) Онзи отбор им диша във врата и просто ще ни отвеят като пробита синя найлонова торбичка. То ние с любезна лекота отнасяме четворка на собствен терен от Левски, та Лудогорец ли ще бием... Резервите им са класа над нашите титуляри този сезон, няма какво да коментираме. 99% сме екскурзианти до Разград, 1% си оставям, защото е регионално дерби или с надеждата да има мъгла.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #18 -: 02 Декември, 2017, 06:26 »
Страхотен оптимизъм се носи из форума,направо като Wi Fi ;D  Каквото и да се случи Дунав ще си е НАШ.Нека оонр малко да сме като "албионците"...верни и на стадиона "до дупка",другото е Божа работа.Все пак не се водят военни действия,а само една развлекателна игра.Аз съм оптимист,леко пресипнал още от последния мач ;D

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2015
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #19 -: 02 Декември, 2017, 08:18 »
Аз пък си мисля, че започна кампания по изгонването на Херо. От спортал, които са медия на Домуса го емнаха, че заради него започнаха да се дънят. Според мен това е сигнал, че през паузата ще дойде отново чичо Гошо на кормилото на Лудогорец и тогава ще си спечелят титлата. Очаквам да измъкнем нещо, след това футболистите от Разград ще врътнат един Х с Хофенхайм, колкото да продължат напролет и зимата гонят Херо. :)
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #20 -: 02 Декември, 2017, 09:29 »
Тотото е добро .
Дано се разберат да измъкнем нещо + изкарване на някой лев за заплати  :P :P :P

1 - 1,16
Х - 6,00
2 - 11,00

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2695
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #21 -: 02 Декември, 2017, 09:46 »
Има някакво напрежение между Херо и играчите му и е възможно при тази ситуация да му духнат под опашката, но връщане за пореден път на Дерменджиев ми се струва абсурдно. Това нас обаче не ни интересува. Мисля си все пак, че за мача с Хофенхайм на Лудите им трябват поне 14-15 свежи и здрави играчи. Тогава кого ще пуснат срещу нас? Могат ли да извадят 11 резерви които да са с класа над играчите на Дунав? 5-6 да речем ще изкарат, но останалите едва ли са чак такива майстори. Предимно младоци от дубъла, не са нещо особено. Дали обаче ще подходят точно така? Може би ще пуснат 5-6 от титулярите докато ни набутат 2 гола и после ще извадят трима от тях и ще дочакат края на мача спокойно. Ще видим, интересен казус имат да решават и двата отбора.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #22 -: 02 Декември, 2017, 10:17 »
Дръж се Херо, реаниматорите идват. Обещават да играят красив, атакуващ футбол  ;D ;D ;D

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 02 Декември, 2017, 10:44 »
Има някакво напрежение между Херо и играчите му и е възможно при тази ситуация да му духнат под опашката, но връщане за пореден път на Дерменджиев ми се струва абсурдно. Това нас обаче не ни интересува. Мисля си все пак, че за мача с Хофенхайм на Лудите им трябват поне 14-15 свежи и здрави играчи. Тогава кого ще пуснат срещу нас? Могат ли да извадят 11 резерви които да са с класа над играчите на Дунав? 5-6 да речем ще изкарат, но останалите едва ли са чак такива майстори. Предимно младоци от дубъла, не са нещо особено. Дали обаче ще подходят точно така? Може би ще пуснат 5-6 от титулярите докато ни набутат 2 гола и после ще извадят трима от тях и ще дочакат края на мача спокойно. Ще видим, интересен казус имат да решават и двата отбора.

Лудогорец са в крайно деликатна  ситуация! ЦСКА им диша във врата и още :

-  4-ти играят с нас
- на 7-ми играят супар важен мач в Германия, коотй не трябва да губят
- на 11-ти гостуват на борбените орлета - Пирин
- на 14-ти гостуват в супер важен двубой 1/4 финал да купата на ЦСКА . Мач в който ще се лее кръв ....

Така, че на Лудогорец казуса е много по-засукан .
Ние трябва да избистряме тактика и опит за баража за оставане в А група и каквото откраднем е добре дошло.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1696
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #24 -: 02 Декември, 2017, 11:24 »
  Обвиняват Херо, че не знае думата 'ротация'. Използвал 8 едни и същи полеви играчи, които бързо губели свежест в сгъстен цикъл и от там - загуба на точки. А пък Херо се оплаква от късата си скамейка и иска още футболисти.
  При чичо Гошо бразилците куцаха срещу Дунав, ама Херо ни разказа играта. Можеха не 5, а 8 гола да ни набутат. Още се чудя на безсмислената им агресия и груба игра срещу нас, пример - циганинът Мисиджан.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #25 -: 02 Декември, 2017, 14:17 »
Единственото нещо в мача Лудогорец - Дунав, което ми носи положително настроение е, че ще бъде в понеделник, а Локо Пд играе във вторник срещу Верея. Тоест нашите ще имат ден повече за възстановяване за двубоя със смърфовете. Трагедии при загуба в Разград не трябва да правим, стига да не се повтори или подобри резултата от Градския стадион. Но мачът с пловдивските буфери трябва да го спечелим на всяка цена, защото и те започнаха да дерайлират и разликата в точките вече не е толкова голяма.  След това отклонение се връщам на мача с Херо, той 3 пъти надигра по всички показатели Веско през тази есен - 2 пъти с Иртиш и  веднъж с Лудогорец. Сега обаче  е притиснат до стената, един неблагоприятен резултат в понеделник може да не реши първенството, но ще смъкне допълнително самочувствието на орлите преди тежкото гостуване на Хофенхайм. Херо започна да се дъни и да прави грешки със състава, което с оглед на богатия потенциал на отбора е непростимо. Боя се обаче, че дори пак да сбърка срещу нас, трудно ще можем да се възползваме от това и да откраднем точка /и/, просто тази есен сме ужасно слаби и имаме сериозни проблеми дори срещу другите опашкари.
« Последна редакция: 02 Декември, 2017, 14:36 от papimed »

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2695
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #27 -: 02 Декември, 2017, 20:40 »
Току що изгледах повторението на мача ни с Лудогорец от тази пролет, където ги БИХМЕ с 1:0. Дано и футболистите ни и Орачев са го гледали за да си припомнят какъв славен отбор бяха само преди броени месеци.  Защо и в понеделник този подвиг да не се повтори? Защо да не сме така гъвкави, самоуверени и самоотвержени в предстоящия мач?  Почти същите футболисти ще се изправят един срещу друг, само треньорите ще са други. Защо пък да не можем, защо най - после и на нас да не ни се усмихне щастието?!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #28 -: 02 Декември, 2017, 20:46 »
Защото няма ;)
Only the dead fish follow the stream

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #29 -: 02 Декември, 2017, 22:24 »
В такива мачове си проличава кой има "топки".Винаги може да загубиш,но никога не трябва да си наведен.Време  "за мъже" настава.