Анкета

Какъв ще е крайният резултат от срещата ?

1
11 (37.9%)
Х
15 (51.7%)
2
3 (10.3%)

Общ брой гласове: 28

Гласуването приключено: 29 Ноември, 2017, 22:08

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:4: 29 Ноември, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:4  (Прочетена 1868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:4
« Отговор #90 -: 30 Ноември, 2017, 23:21 »
Аз не виждам нещо странно в превъзнасянето по "фантастичната" ни игра. След като завършихме 4-ти миналия сезон, за този официално обявиха цел "спасяване от изпадане". Имайки предвид къде тренирахме и как не помръднахме организационно (всъщност май помръднахме, ама назад), тази цел изглежда реалистична. А за отбор, който се бори "да не изпадне", звучи направо страхотно, че е имал някакви намерения да се надиграва с Левски. А и на мен настроенията сред феновете отдавна са ми непонятни, та ето още една причина да не се учудвам :)

Орачев обаче ме притеснява. Да сбърка тактиката - добре, не е краят на света, въпреки че точно в тоя случай беше очеизбождащо как трябва да играем. Да се опита да замаже, че сме се мъчили да направим нещо - пак бива. Обаче да обяснява, че сме играли много добър футбол и така ни иска - това вече направо ме плаши, защото показва най-малкото, че не осъзнава къде се намираме и какви са ни приоритетите. Вече си отива и без това малката ми надежда, че при нас ще се докаже като треньор.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1338
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #91 -: 01 Декември, 2017, 07:52 »
  По всички медии говорят, какъв извънземен футбол са играли Левски - невероятен, нападателен, агресивен, красив, креативен...
Извънземен я! То късмет, че играхме добре (по думите на Орачев), че ако се бяхме отпуснали сигурно 7-8 парцала щяхме да отнесем. Направо сме си реаниматори на трупове тази година.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5621
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
« Отговор #92 -: 01 Декември, 2017, 11:40 »
Може би тактиката е била да заблудим Левски сега и да ги изненадаме с коренно различна игра на 15 декември 2017? Знаем ли какво е замислил Орачев? В оставащите тази година 3 мача ще разберем. 

tipin

• Фен
  • Публикации: 1696
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #93 -: 02 Декември, 2017, 22:37 »
 Реферът Железов няма спирка. Ако се бяхме опънали по-сериозно на Левски и при нас щеше да бъде същото...