Добавени събития

• Първа лига: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 0:2: 26 Ноември, 2017

Автор Тема: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 3264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Предстои регионално дерби между два отбора в лоша форма и слаби резултати напоследък.

Ще има агитка от Русе и се очаква добра атмосфера по трибуните. Остава да се предаде и на футболистите.
« Последна редакция: 27 Ноември, 2017, 01:00 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2797
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
Re: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) [26.11, 17:45]
« Отговор #1 -: 21 Ноември, 2017, 10:27 »
Като им гледах мача на Етър снощи, хич не са в слаба форма. Просто нещата на терена се развиха така, че въпреки нелошата игра на търновци им се "наложи" да загубят. Верея неслучайно са в топ 6. Имат трима много опитни и хитри играчи плюс треньор като Илиян Илиев и умеят да се възползват от всяко по-чисто положение пред вратата на противника. Ако обаче Бадара си беше вкарал положенията, мачът ставаше друг. Но срещу Дунав може и да ги вкара. Етър имат няколко много снажни и атлетични играчи и не знам как ще ги удържим. Не ни остава нищо друго освен "да паркираме автобуса" пред наказателното си поле и да ги дебнем на контри, пък каквото стане. Във всеки случай Орачев трябва да започне със състав близък до този от контролата с Конкордия. Дано Патев не е сериозно контузен.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3663
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
« Отговор #2 -: 21 Ноември, 2017, 10:57 »
Чичо Мъри, ти Етър ги изкара едва ли не Реал Мадрид, а Бадара - Роналдо.  ;D  Добър отбор са спретнали, не бива да ги подценяваме, ама чак толкова да ги надценяваме - също. Притесненията ми са свързани не толкова с опазването на противника - в защита се справяме сносно. Притеснявам се от това, че в средата сме една голяма дупка и само с изритани топки към Будинов няма да стане работата. Имаме сили за един измъчен "хикс", а ако дойде нещо повече - това ще е много приятна изненада.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10504
  • Одобрение: +164/-51
    • Профил
« Отговор #3 -: 21 Ноември, 2017, 12:20 »
Истината е, че всичко освен наша загуба, ще ме изненада приятно. 2:0 за Етър.
Only the dead fish follow the stream

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #4 -: 21 Ноември, 2017, 12:26 »
Аз също мисля, че и без да надценяваме Етър, е ясно, че всичко освен загуба на нашите ще е огромна изненада. А тези, които продължават да живеят в някакъв свой паралелен футболен свят, ще страдат много, защото при всеки мач ще бъдат неприятно изненадвани.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #5 -: 21 Ноември, 2017, 13:19 »
Дунав е една "неизбухнала бомба" и може всеки мач ако има шанс да образува хемороиди на някой самозабравил се противников треньор.Очакваме "нашия мач" кога ще е.Сигурен съм,че ще го има.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #6 -: 21 Ноември, 2017, 15:56 »
Дунав е една "неизбухнала бомба" и може всеки мач ако има шанс да образува хемороиди на някой самозабравил се противников треньор.Очакваме "нашия мач" кога ще е.Сигурен съм,че ще го има.

Дано само не е в Б група ;)

само дунав

• Напредващ
  • Публикации: 155
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #7 -: 21 Ноември, 2017, 16:33 »
Дано ,ама надали.  Нещата май натам отиват

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #8 -: 21 Ноември, 2017, 16:50 »
Аз имам някаква странно усещане, че ще спечелим този мач. Гости сме и сме аутсайдери срещу тим с нашите възможност. Само Малин да нареди добре отбора и да им вдигне главите - ще спечелим. Дано видим Митко титуляр. Така за по 20 минути, когато всички са изморени и обезверени... няма как да покаже качествата си. А и другите отбори се готвят как да пазят Будинов във въздуха. Етър са само на 4 точки и това мач за 6 точки.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 763
  • Одобрение: +25/-7
    • Профил
« Отговор #9 -: 21 Ноември, 2017, 17:04 »
Симеонов: "Мисълта за смяна на треньора е абсурдна, докато съм президент това не може да стои на дневен ред"

Орачев: "На този етап не са ни поставяни цели. Ние все пак трябва да утвърдим отбора в Първа лига. Никой не мисли за изпадане."

Много еднакъв ми изглежда стила. Дано и резултатите да не излязат еднакви.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1796
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
« Отговор #10 -: 21 Ноември, 2017, 18:39 »
 Ей къде е Велико Търново - да си направим една неделна разходка!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2797
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #11 -: 21 Ноември, 2017, 18:47 »
Чичо Мъри, ти Етър ги изкара едва ли не Реал Мадрид, а Бадара - Роналдо.  ;D  Добър отбор са спретнали, не бива да ги подценяваме, ама чак толкова да ги надценяваме - също. Притесненията ми са свързани не толкова с опазването на противника - в защита се справяме сносно. Притеснявам се от това, че в средата сме една голяма дупка и само с изритани топки към Будинов няма да стане работата. Имаме сили за един измъчен "хикс", а ако дойде нещо повече - това ще е много приятна изненада.
Е, не, не съм ги изкарал Етър чак толкова силни. Но и ти казваш "добър отбор са спретнали", а в същото време ние сме под ютията която се е забила на дъното. Но наистина колкото до "един измъчен хикс" , ако не допуснем пак някой тъп ранен гол, може и да го докараме. А на Орачев , че му трябва още време е ясно. Но с този материал колкото и време да му отпуснем няма как да стане работата.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #12 -: 21 Ноември, 2017, 20:39 »
 Там сме, пожелавам си състава от последните минути с "моряците", имат седмица за обиграване. Носете повече знамена, Царевец е наш. Точка.  8)
« Последна редакция: 21 Ноември, 2017, 20:41 от Faas »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
« Отговор #13 -: 21 Ноември, 2017, 22:15 »
За мен всичко друго освен загуба в този мач ще е успех.
Ако се напънем и не допуснем глупави грешки в отбрана , то може и да докопаме някой Х.
За победа са нужни няколко неща, но най важното е поне да отбележим гол. До момента това ни се отдава мнооого рядко.
Ясно, че от игра няма да стане. Трябва да се надяваме на някое безумно разбъркване и тъпа грешка в тяхната отбрана.
Друг възможен вариант за наш гол е да ни дадат дузпа, но и това ще е много трудно защото за целта трябва да влезем в наказателното им поле. В последните мачове и това го виждаме изключително рядко...
Може пък и да станем свидетели и на някой автогол, но и за това трябва да стигнем минимум до наказателното им поле и да заформим меле.
Така,че аз виждам в най-добрия случай 0-0.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #14 -: 22 Ноември, 2017, 11:09 »
Аз също мисля, че и без да надценяваме Етър, е ясно, че всичко освен загуба на нашите ще е огромна изненада. А тези, които продължават да живеят в някакъв свой паралелен футболен свят, ще страдат много, защото при всеки мач ще бъдат неприятно изненадвани.
Аз лично отдавна съм в реалността и съм я приел, затова не страдам. Само ми е мъчно за момчетата, че не го заслужават това класиране, понякога е невероятна липса на късмет. Но четейки форума, наблюдавайки мачовете и отборите имам странното усещане, че в сравнение с миналата година живея в паралелна реалност или направо в Матрицата, хаха! В добавка никога не съм си и мислел, че чак пък толкова, че чак пък такива големи кретени ни управляват, но още по-големи са управляваните, за ги пращат постоянно там. Няма такава държава.

Само уважения за Етър и достойният начин, по който постигат нещата. И те страдат от същите тъпи проблеми като нас, но сме си един дол дренки, но офенс, затова предвиждам едно махленско равенство от рода на 5:5 или 6:6. До там ни докараха, понеже в Северна България сме оставени малко на произвола на съдбата.