Автор Тема: Малин Орачев  (Прочетена 3490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
Re: Малин Орачев (старши-треньор)
« Отговор #15 -: 31 Октомври, 2017, 22:24 »
И първото интервю ...
Най-верен обаче е коментарът под него ... ;)

https://www.sportal.bg/news.php?news=691985

Rado412

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #16 -: 01 Ноември, 2017, 21:27 »
Мдааа, ето и едно видео интервю с Орачев.
Имам малка забележка към него - вместо първо да работи със защитата да вземе и да поработи с нападението, че вече не помня откога не сме вкарвали гол като хората - от игра.
Без голове няма победи. В крайна сметка ако вкараме 5 гола, на мен ще ми е все едно , че сме пуснали примернво три гола. Но ако продължаваме да не бележим, никак няма да ми харесва да завършваме всеки мач 0-0.
 >:(

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/malin-orachev-iskam-da-svyrshim-tova-koeto-sym-poel-kato-angazhiment-456717

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 602
  • Одобрение: +16/-5
    • Профил
« Отговор #17 -: 02 Ноември, 2017, 08:55 »
Нормално, почва се от защитата. Особено, ако хич я няма. Факт е, че получаваме безумни голове и губим мачове заради тях. Головата атака на  Септеври какво беше? Колко такива левашки  гола ни вкараха? Ами те не знаят дори как да застават, как да се подсигуряват. Какви атаки ще градиш, ако отзад си дупка?

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #18 -: 02 Ноември, 2017, 12:15 »
Абе да си го кажем честно. Предстои му да работи и със защитата, и с нападението...
В момента в отбора няма силно и ефикасно звено. То и затова сме на дъното.
Only the dead fish follow the stream

drak2000

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #19 -: 02 Ноември, 2017, 12:48 »
Между другото, във видеоклипа след 1:12 на два пъти има кадри от тренировка на едно от изкуствените игрища на Локомотив... Орачев не се вижда, но кадрите ми изглеждат актуални.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2411
  • Одобрение: +93/-15
    • Профил
« Отговор #20 -: 02 Ноември, 2017, 17:05 »
Нормално, почва се от защитата. Особено, ако хич я няма. Факт е, че получаваме безумни голове и губим мачове заради тях. Головата атака на  Септеври какво беше? Колко такива левашки  гола ни вкараха? Ами те не знаят дори как да застават, как да се подсигуряват. Какви атаки ще градиш, ако отзад си дупка?
Добре де, не знаят как да застават??? Ами Весо на какво ги е учил? При това той е защитник като специалност?

drak2000

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #21 -: 02 Ноември, 2017, 17:21 »
Добре де, не знаят как да застават??? Ами Весо на какво ги е учил? При това той е защитник като специалност?
Дезорганизирани са, няма сихрон между  защитниците на моменти, халфовете също не помагат достатъчно в дефанзивен план, а и се дънят и стават опасни контри. Между другото, миналия сезон  пак получавахме тъпи голове, но не дразнеше толкова на фона на резултатите. Бъдещето ще покаже дали Орачев е прав.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1157
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
« Отговор #22 -: 02 Ноември, 2017, 18:48 »
Абе да си го кажем честно. Предстои му да работи и със защитата, и с нападението...
В момента в отбора няма силно и ефикасно звено. То и затова сме на дъното.
Бих казал, че единствено с вратарския пост извадихме абсолютен късмет и там сме най-стабилни. Като част от защитата, вратарите (Станката, а преди и Марто) ни творят чудеса и донякъде повишават нивото в защитен план. И тук си прав, че предстои много работа във всички линии като цяло.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3940
  • Одобрение: +118/-29
    • Профил
« Отговор #23 -: 03 Ноември, 2017, 01:14 »
Човекът заслужава кредит на доверие. Времето не може да се върне назад и трябва да живеем в настоящето с поглед към бъдещето. Някои така и не успяват да заживеят извън миналото си, но това си е техен проблем. Ако успее на първо време да изкара отбора от блатото от дъното на таблицата и му направи играта по-организирана, може да го броим за успех първия сезон. Няма от първия мач да стане, но после ще си проличи. Засега съм доволен, че поне му разбирам всичко, което казва на интервюто, хаха! Дано е следващия ни герой.

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 132
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #24 -: 03 Ноември, 2017, 17:49 »
На мен ми изглежда много плах, поне от интервюто с Димов от днес. Нерешителен. Дано се заблуждавам. Колкото до думите му, че първо ще започне със работа по защитния вал, то донякъде е разбираемо. От друга страна не е много ясно какво не е наред там, че да бъде оправяно. Защитата ни има допуснати 20 гола в шампионата до момента. Не че това е малко, но има не един и два отбора в средата на класирането със същия брой допуснати голове. Ботев Пд има 19, Локомотив Пд. и Славия с по 22, Септември 20.... и т.н.
От друга страна имаме вкарани едва 8 гола!!!! Това ако не е алармиращо, то незнам кое е! Единствения друг отбор с толкова малко голове е Витоша! В добавка, 2 от 8-те ни гола са от дузпи и то точно срещу споменатия Витоша. Това праща нападението ни, на последното 14-то място по ефективност и поне за мен дава сериозна яснота,  по какво трябва да се работи от тук за напред.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3373
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
« Отговор #25 -: 03 Ноември, 2017, 18:25 »
Орачев е прав, тъй като защитата е тази, която печели мачове. Може да имаш супер нападение, но ако допускаш лесно голове, по-нагоре от средата на таблицата няма как да го докараш. А при нас всички звена са зле. Може чисто статистически нападението ни да е на последно място в групата, но това не означава, че защитата ни е добре. Тя е на 11-12 място само с 2 допуснати гола по-малко от Локо (Пловдив) и Славия. Въобще, трагедия сме отвсякъде. Успех на Малин, дано успее да стабилизира отбора.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2411
  • Одобрение: +93/-15
    • Профил
« Отговор #26 -: 04 Ноември, 2017, 09:23 »

От друга страна имаме вкарани едва 8 гола!!!! Това ако не е алармиращо, то незнам кое е! Единствения друг отбор с толкова малко голове е Витоша! В добавка, 2 от 8-те ни гола са от дузпи и то точно срещу споменатия Витоша. Това праща нападението ни, на последното 14-то място по ефективност и поне за мен дава сериозна яснота,  по какво трябва да се работи от тук за напред.
По какво да се работи ли, по селекцията! Неистово ни трябват нападатели които могат да вкарват. Най-късно през зимата трябва да се изрови поне един централен нападател, най-малкото като негрото на Етър!!! А работата си е ясно, че трябва да се върши сериозно , ефикасно и отговорно. Иначе с Будинов колкото и да работиш, не може да го промениш, особено на тези години. За тази работа се иска дарба, талант. Съгласен съм, че особено в някои мачове не създаваме почти никакви голови положения, но като няма кой да вкара и малкото...става каквото става в Дунав :'( Физическа подготовка, тактически умения и дисциплина, стабилна психика са задължителни, но като нямаш голаджии в отбора си...язък.
Миналата година късметът беше с нас и без изявени голаджии, но всеки ден не е Великден ;)

Rado412

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #27 -: 04 Ноември, 2017, 10:22 »
Напълно съм съгласен, че ни трябва някой "негро", атлетичен и много бърз.

drak2000

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #28 -: 05 Декември, 2017, 21:28 »

"Дунав? Никога няма да спра да ги следя. Малко ми стана обидно отношението на сегашния треньор, който обяви, че отборът не е подготвен физически. Най-лесно е да кажеш такова нещо след загуба, но смея да твърдя, че съм подготви тима добре. Просто не му прави чест да говори такива неща. Според мен отборът има качество и нещата може да се оправят и се надявам това да се случи".
http://www.gol.bg/a-grupa/2017-12-05/vesko-velikov-pred-golbg-mari-stoilov-e-bogotvoren-v-klubniya-si-otbor-astana

Слагам го в темата за Орачев, защото в изказването си Великов го споменава и то не с много добро.
« Последна редакция: 05 Декември, 2017, 21:30 от drak2000 »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10485
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #29 -: 05 Декември, 2017, 21:45 »
Видно е, че отборът не е подготвен добре, но това не е камък в градината на Веско, че да се засяга. Нали си имаме "нов" кондиционен треньор, както и ръководство, които трябва да се грижи за условията за тренировки. Така, че тук според мен Малин си има право и всички го виждат, че отборът е в ужасно състояние.
Only the dead fish follow the stream