Автор Тема: Цветомир Младенов (временен старши-треньор)  (Прочетена 1854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1288
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
Re: Цветомир Младенов (временен старши-треньор)
« Отговор #30 -: 01 Октомври, 2018, 21:00 »
С Верея те просто повече съжаляваха и бяха оклюмали, че не водим в резултата, докато при Берое бе различно, заради разликата в класите на отборите от СЗ, а защото успяхме много бързо да се върнем в мача. Не трябва все пак във всяко нещо да търсим конспирация, макар че начина на управление на клуба и “прозрачността” на действията на ръководството, ни подтикват да го правим и да търсим “под вола теле”.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10491
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
« Отговор #31 -: 01 Октомври, 2018, 22:34 »

Цветомир Младенов:
Цитат
Не съм от хората,който споделят и пишат постове,но чувствам,че трябва в този момент да напиша нещо.Благодаря на д-р Симеонов за възможноста да водя ФК “Дунав” Русе в тези две седмици(най-хубавите в живота ми).С цялото си сърце благодаря на футболистите за уважението,доверието и отношението,което взаймно показахме.Вие сте много големи мъже...... БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Може би не бях готов за тази отговорност,но мисля че се справих.Върнах мотивацията,желанието и усмивките на играчите и не загубихме мач,за което се гордея.Едва ли пак ще имам тази чест да водя отбор от Първа лига,но това което преживях особено вчера е безценно.Искам много неща да напиша,но ще спра до тук,за да не се обиди някой.И все пак важното е че разбрах,че мога да се справя и ЩЯХ ДА СЕ СПРАВЯ,но така е когато те приемат за чужд човек.Много успех и късмет,особено на “феновете”.Накрая радвам се,че имам такова семейство,което беше до мен в този тежак приод за мен.Сега е време за почивка и за “зареждане на батерийте”,както се казва [/size].[/color]
Only the dead fish follow the stream

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 192
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #32 -: 01 Октомври, 2018, 22:52 »
Прочувствено.... Но разликата между успелите и останалите е ПОБЕДАТА, а не липсата на загуби..... Има да учи, за да може. Само преди няколко дни се кълнеше в каузата Дунав. Дано шоуто с прегръдките да е било истинско. И дано манталитета на Орачев не го е обсебил. От един от феновете, 30 години с Дунав, не от "временните". Успех!
« Последна редакция: 01 Октомври, 2018, 23:00 от spurs4o »

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
« Отговор #33 -: 01 Октомври, 2018, 22:55 »
Хм, при това момче Цецо, май егото и амбициите са в повече, отколкото този отбор може да понесе. Ако не намери сили да преглътне накърненото си честолюбие по-скоро ще пречи  отколкото ще помага. Последното нещо, което ни трябва сега е някой да се прави на обиден, интриги и разцепление на групички в отбора.
Както се очакваше, Людмил го насадиха на пачи яйца. Далеч по-спокойно щеше да му е с Ивайло Кирилов зад гърба. Дано да прояви характер и да се справи.
« Последна редакция: 01 Октомври, 2018, 22:57 от drak2000 »

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 01 Октомври, 2018, 22:55 »
Като го чета май е напуснал. Честно казано не разбирам на тоя какво точно сме му виновни. Айде, Малин - иди-дойди, ама този? Като цяло всички си бършат ръцете с феновете, защото е най-лесно, Доктора си намери много хубав дискурс. Само тази кофти подробност, че уж той управлява клуба и той взема решенията, а не "феновете". Каквото и да значи това неопределено понятие.
« Последна редакция: 01 Октомври, 2018, 22:57 от El rio gigante »

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
« Отговор #35 -: 01 Октомври, 2018, 23:06 »
Като го чета май е напуснал.
След тия фасони, да се махне  е най-смисленото нещо, което може да направи. Няма как да пише такива постове, да се цупи цял ден, а после Людмил да му има доверие. Бррр.... от такъв по-скоро бих чакал нож в търба, не помощ   >:(
Съжалявам, може да съл краен. Не съм им фен на Плевенската група.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 01 Октомври, 2018, 23:11 »
Цецо да види фиша на заплатата си какво пише и ако има някакви рекламации да се обърне към човека с подписа и печата. Доколкото знам там не пише "феновете" на Дунав Русе. Ако е напуснал, все пак е направил нещо достойно, което идолът му Малин така и не направи. Ако не ти изнася нещо - просто си тръгваш. Ако не е напуснал, е глупав ход, защото за такива излияния и по-малко в нормалните клубове по нормалните държави, уволнението се забавя колкото време е нужно да се напечата листа с решението. Настроенията към него бяха по-скоро към симпатия, наистина ако се е чувствал "чужд", то по-скоро е някаква негова необяснима фиксация и омраза към феновете, което си лично негов проблем.
« Последна редакция: 01 Октомври, 2018, 23:13 от El rio gigante »

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
    • Профил
« Отговор #37 -: 01 Октомври, 2018, 23:24 »
Нека продължава и Доктора да не вярва на феновете.... Ако беше раздрусал на време клона, мишките бягат от лекия полъх на вятъра.... Но в едно е прав, той води клуба, греши и дано се учи. Колкото по-боли, толкова повече опит. Днес го нарече този "почти русенец", а се оказа ....... Май е задействан план избори идат, ще се спасяваме на всяка цена. Дано успеят!
« Последна редакция: 01 Октомври, 2018, 23:26 от spurs4o »

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
« Отговор #38 -: 01 Октомври, 2018, 23:52 »
Мога само да въздъхна с облекчение, защото този пост на Младенов затвърждава впечатленията ми за него от двете му интервюта преди и след мача с Берое.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1612
  • Одобрение: +37/-30
    • Профил
« Отговор #39 -: 02 Октомври, 2018, 00:20 »
 Преди мача едва ли някой вярваше, че ще вземем нещо от Берое, ако ще ги надъхва нашите по-този начин и има какво да даде на отбора - да остава. Все пак мотивацията подтиква хората да наскачат възможностите си.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 181
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #40 -: 02 Октомври, 2018, 00:51 »
Да оставим настрана лошия му правопис. Изглежда лабилен характер, а за треньорската професия това може би не е много полезно. Изглежда интересна личност и е любопитно как ще се развие кариерата му.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
    • Профил
« Отговор #41 -: 02 Октомври, 2018, 01:11 »
Не ми е интересно как ще се развива бягаща мишка от кораба.... Интересно ми е как ще се развива Дунав. Ще има ли обединение спрямо целите, ще има ли смирение и борбеност както на терена, така и на трибуните. Ще има ли пак театър, или всеки противник след 1-я сигнал ще е враг. Ще спрат ли драмите, и ще се говори ли за мача през уикенда.  Ще се даде ли доверие на отбора, треньора и президента от Русе? Въобще съединение или .... ? Е това е формулата за успеха и срещу Ботев още в Пловдив!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
« Отговор #42 -: 02 Октомври, 2018, 09:39 »
Като цяло, ле ко неадекватно изказване ...
Момчето явно много си повярва от двата хикса и едва прескячане в купата срещу посредствен отбор.
Може би и да има качества, но ще му трябва много време да ги развива. За жалост Дунав не трябва повече да е обучителен център за начинаещи треньори . Резултатът го видяхме ... и не искаме повече от него.
На мен Младенов ми стана симпатичен със скромността си, но неадекватната му реакция ми променя мнението за него.
Така не се гради имидж. Феновете го приеха много добре и дори мисля, че ако не се бе появила опцията за Люси, то най-вероятно щяхме да се обучаваме и трупаме стаж с него.
Все пак му пожелавам успех в олемия футбол. Дано максимално се възползва от своя миг на известност.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2012
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил
« Отговор #43 -: 02 Октомври, 2018, 10:05 »
Погледнете снимката...говори много
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 420
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #44 -: 02 Октомври, 2018, 15:34 »
Като цяло не бих искал да съдя Младенов . Момчето явно се е надявало на шанс  и може би щеше да го получи . А разочарованието от пропуснатия такъв е може би  по -голямо отколкото и на него и на нас ни се иска . Няма как да не му е гадничко . Изобщо цялата работа стана " мацано дупе с тикви " . Моля за извинение !
И все пак мисля , че Люската е по-добрия избор .  Макар , че сега е в доста по- скапано положение отколкото ако го бяха поканили направо след напускането на Орачев .