Анкета

Ще успеем ли да ги излъжем "тия хора"?

Да
24 (75%)
Не
8 (25%)

Общ брой гласове: 31

Гласуването приключено: 30 Октомври, 2017, 13:11

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1: 30 Октомври, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1  (Прочетена 1672 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« Отговор #60 -: 31 Октомври, 2017, 16:54 »
Абстрахирам се от конспирации в отбора, но... От много време си повтарях като латерна тук, че в офанзивен план сме гола вода и доста хора ми се дразнеха. Е, да, ама сега вече като понатрупахме загуби, истината започна брутално да се изяснява и на най-върлите оптимисти. На всичкото и отгоре ни липсва и психика и като понатрупаме две-три загуби, се спичаме. Само погледнете каква безпомощност да организираме свястна атака и да стигнем до нещо по-остро в наказателното поле, дори и да владеем топката. А при малкото ситуации, които случайно или не ни се предоставят, ни лисва класа, няма никаква "прокоба" или такива свободни съчинения. Работи се непрофесионално. Тази липса на класа апропо си личеше отдавна, а миналия сезон ни тръгнаха благоприятно нещата, та моментът с психическия натиск тогава не съществуваше, напротив. Аз съм скептик, че Малин Орачев нещо ще промени (макар да се надявам), защото докато ръководството ни и кметът не се размърдат и не осигурят стабилен спонсор или финансиране за добавяне на класа, не виждам как ще стане работата само с вътрешни ротации. То не е само Будинов, още много играчи не показват нищо този сезон. Може би има двама-трима, които единствено можем да отличим. Освен това от ръководството трябва да си посипят главата с пепел, защото изгониха публиката с високомерното си отношение и сега ядец и от това кранче. Това, което в момента правят, прилича на едно преднамерено бутане на клуба обратно към Б група, което ще е и е срам за целия град. Не казвам, че действително е така, но прилича на такова каквото и да е. Мен изключително много ме е яд на селския манталитет и липсата на каквато и да е чест и гордост.

Какво значи намиране на основен спонсор. Добре се развиват отборите, чиито основен спонсор е и собственик на отбора. Пример: Лудогорец, ГМО, Левски, Ботев. Иначе един да е президент и той да борави с чужди пари, ще започне да бърка в кацата с меда в ущърб на отбора, ще крие какви са приходите, няма да има прозрачност и така другите спонсори полека лека ще изцягат. Да ви се вижда познато ?

tipin

• Фен
  • Публикации: 1696
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« Отговор #61 -: 31 Октомври, 2017, 18:49 »
 Като стана въпрос за пари - ето как го правят китайците
https://gong.bg/football-sviat/drugi/eto-taka-se-praznuva-promociia-vyv-vtora-kitajska-diviziia-456531