Анкета

Ще успеем ли да ги излъжем "тия хора"?

Да
24 (75%)
Не
8 (25%)

Общ брой гласове: 31

Гласуването приключено: 30 Октомври, 2017, 13:11

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1: 30 Октомври, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1  (Прочетена 1673 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1696
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) [30.10. || 16:30ч.]
« Отговор #30 -: 30 Октомври, 2017, 19:08 »
 Ами най-чистите ни положения, бяха след далечни центрирания.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #31 -: 30 Октомври, 2017, 19:23 »
Писна ми да гледам как всеки мач излизаме с 10 играчи. Будинов не го броя. Той е привилегирован зрител - гледа мача от близо, че на всичкото отгоре и му пащат за това...
Явно е, че с този отбор (тези играчи) е свършено. Колкото и да е тъжно трябва да си го признаем. Изчерапаха се за каузата Дунав. Според мен трябва да има сериозна чистка в отбора през зимната пауза, защото в противен случай играчите, които ни изведоха от В група до тук, много бързо ще ни върнат отново там - на стартова позиция.
Искам голяма част от тях просто да си тръгнат. Ако трябва да играем с юноши - добре. Така и така ще се изпада поне да обиграваме отбор, който да се бори догодина отново за влизане в А група.

Аз на стадиона повече няма да стъпя докато Будинов не бъде изкаран от състава ...Сори, но за Бога, той е централен нападател. Взема заплата , за да създава положения (не да ги руши) и да вкарва голове. Ако вие на работа не вършите това за което са ви наели , надали ще ви изтърпят толкова време, че и на всичко отгоре ще сте и титуляри някакви ...
За жалост не е само той виновника.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1696
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #32 -: 30 Октомври, 2017, 19:39 »
Писна ми да гледам как всеки мач излизаме с 10 играчи. Будинов не го броя....
Централният нападател е повече консуматор на положения.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #33 -: 30 Октомври, 2017, 19:41 »
Просто подготвят отбора за закриване. Видно е.
Only the dead fish follow the stream

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #34 -: 30 Октомври, 2017, 19:56 »
Просто подготвят отбора за закриване. Видно е.
Само не разбирам за какво им е тоя ремонт на стадион Дунав. Може би концесията не е добра идея, като нищо може да се сдобием с още един клуб тип Аристон. Сателит на друг отбор, например Лудогорец, развиващ дейност само с детски и юношески гарнитури. И еветуално представителен тим в долните групи, да обиграва млади играчи.  Пази боже!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #35 -: 30 Октомври, 2017, 20:04 »
  Директно се извинявам за за предния си пост, просто здравата съм се объркал, а моята амбиция и мотивация нямат нищо общо със  тази на българчетата от Дунав.
  На Малин не му завиждам, със тази изгубила се трупа, нейде из Дунавската равнина.

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 139
  • Одобрение: +8/-6
    • Профил
« Отговор #36 -: 30 Октомври, 2017, 20:10 »
Писна ми да гледам как всеки мач излизаме с 10 играчи. Будинов не го броя....
Централният нападател е повече консуматор на положения.

Така е! Но, един изявен нападател,  вкарва и от половин положение. За Орачев и аз не съм оптимист,  дано ни опровергае!

Dunav girl

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 20
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #37 -: 30 Октомври, 2017, 20:22 »

Аз на стадиона повече няма да стъпя докато Будинов не бъде изкаран от състава ...Сори, но за Бога, той е централен нападател. Взема заплата , за да създава положения (не да ги руши) и да вкарва голове. Ако вие на работа не вършите това за което са ви наели , надали ще ви изтърпят толкова време, че и на всичко отгоре ще сте и титуляри някакви ...
За жалост не е само той виновника.
Откакто сме домакини не съм пропуснала мач , но и аз няма да стъпя,поради същата причина  :'(  Лошото е ,че има момчета, които се стараят. Карлос се представи добре

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2695
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #38 -: 30 Октомври, 2017, 20:33 »
От половин положение вкарват Кешерю и Каранга ;) И Росен Каптиев в Щатите :) Попадийн, Андреас Васев и Будинов трябвя на зима да си търсят късмета другаде.  А единият от четиримата ни вратари трябва да бъде изтъргуван някъде, дори и в 3та индийска дивизия. Така се отварят места за 4-ма нови - централен нападател, разиграващ халф, бек и ...там какъвто ви дойде на ума. Така и така ще ни закриват, поне да експериметираме още малко. Но наистина този състав вече окончателно доказа, че е изчерпан тотално. Божо Васев очевидно не е във форма, Жатоба ме разочарова, както смятах техническите му умения ся на ниво, но бързината му куца сериозно. Положението е "надежда всяка тука оставете". :'(

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 179
  • Одобрение: +3/-1
    • Профил
« Отговор #39 -: 30 Октомври, 2017, 20:42 »
След днешното фиаско вече не виждам накъде и как може да стане по-зле. Не виждам как Витоша биха могли да ни настигнат, но кой знае, може и това да доживеем. Просто не е за вярване как играеше същият този отбор миналата година по това време и как играе сега. Възможно ли е само лошите условия за тренировки да са причина? Ако има и нещо друго, крайно време е вече да кажат какво е и ако могат и искат да направят нещо, да го направят. У мен не остана вече и капка оптимизъм, че нещо ще се промени към по-добро. Беззъба, ялова и вяла игра, без идеи, без мисъл. Станахме боксова круша за всеки противник, който излезе срещу нас. Вярно е, че и късметът ни изневери. Но всеки знае, че късметът помага на силните, а каква сила показахме днес? Никаква. И Жозе Моуриньо да докарат тук, и той ще е безсилен да вдигне този отбор на крака. Жалко, толкова надежди, толкова мечти и всичко на вятъра. Или наистина целта е да се ликвидира отбора?

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« Отговор #40 -: 30 Октомври, 2017, 21:21 »
Вече сигурно ми се привиждат таласъми,нормално  от резултата,ама някой знае ли какъв е бил коефициента за 2ка в тоя мач?

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1338
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #41 -: 30 Октомври, 2017, 21:37 »
Само по “дунавски” 9=0 и то кръгла. Вече се чудя титулярното място на някои играчи да не е застъпено в договора им. Тежко му и горко на новия треньор...който и да е той!

Dunav girl

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 20
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #42 -: 30 Октомври, 2017, 21:42 »
Само по “дунавски” 9=0 и то кръгла. Вече се чудя титулярното място на някои играчи да не е застъпено в договора им. Тежко му и горко на новия треньор...който и да е той!
+ 1

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #43 -: 30 Октомври, 2017, 22:14 »
Лошото е,че се изживява за лидер,за какъвто не се е доказал,а трови атмосферата и "храни" по-младите,което допълнително ги гипсира.Някои играчи вече открито го призовават да седне като зрител и да погледа за известно време,а това може и да го "излекува".

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #44 -: 30 Октомври, 2017, 22:59 »
Утро са публикували снимка на Орачев как гледа мача. Физиономията му казва всичко  :)