Анкета

Ще успеем ли да ги излъжем "тия хора"?

Да
24 (75%)
Не
8 (25%)

Общ брой гласове: 31

Гласуването приключено: 30 Октомври, 2017, 13:11

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1: 30 Октомври, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1  (Прочетена 1669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« -: 26 Октомври, 2017, 14:11 »
Тема за мача, влизащ в графата "задължителна победа". Ще успеем ли обаче да ги излъжем "тия хора"?  ;)
« Последна редакция: 30 Октомври, 2017, 21:00 от vivanov »

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) [30.10. || 16:30ч.]
« Отговор #1 -: 26 Октомври, 2017, 15:34 »
0:0 или 0:1, а може и дори 0:2. Дано не съм прав и да бием, но аз лично не вярвам. Когато в училище не си учил за контролните по математика и си изкарал само слаби оценки, няма как на класното да имаш 5 или 6. Нашата работа е същата в момента.
« Последна редакция: 26 Октомври, 2017, 15:35 от bg_user »

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 238
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
« Отговор #2 -: 26 Октомври, 2017, 16:37 »
Аз няма да давам никакви оценки на футболисти и крайни резултатите за двубоя. Много се радвам, че имах възможността да си бъда в България и да наблюдавам мача с Ботев. От крайните ми впечатления искам да кажа само едно, РЪКОВОДСТВО И “треньори”, пуснете Динитър Георгиев и Карлос Едуардо от първата минута!!! Не можеш да държиш най-класните ни футболисти на скамейката и ни най-малко да им даваш по 15 минути средно на мач. Стига с тези преференции и приятелства към дадени личности в отбора. На хората взе да им писва!

Dunav is being loved all around the world !

Dunav girl

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 20
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: 26 Октомври, 2017, 19:19 »
Аз няма да давам никакви оценки на футболисти и крайни резултатите за двубоя. Много се радвам, че имах възможността да си бъда в България и да наблюдавам мача с Ботев. От крайните ми впечатления искам да кажа само едно, РЪКОВОДСТВО И “треньори”, пуснете Динитър Георгиев и Карлос Едуардо от първата минута!!! Не можеш да държиш най-класните ни футболисти на скамейката и ни най-малко да им даваш по 15 минути средно на мач. Стига с тези преференции и приятелства към дадени личности в отбора. На хората взе да им писва!
Браво! Много вярно си ги видял нещата.Дано ги пуснат титуляри, но едва ли  :-\

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #4 -: 26 Октомври, 2017, 23:29 »
Много хора твърдят, че мачове за Купата срещу отбори от Б и В група не са показател за истинските качества на даден играч, но вече за втори път Георгиев и Жатоба ни измъкват с лекота в същите тези мачове. За по 10-15 минути в игра няма как да се проявят, при все че останалия отбор е изморен и изхабен. Миналата година точно понятието ОТБОР и КОЛЕКТИВ ни направи силни. Е, при всичките ми уважения към Будинов и Димов, от самолет се вижда, че им е време да поседнат малко или поне да не играят всеки мач по 90 минути. Лесно беше всичко да изкараме на Веско, сега може би е лесно и на тях, но се вижда, че с тези постоянни изсипани топки и кварталните кучета ни разбраха и това нещо просто е НЕРАБОТЕЩО ! Дано някой в треньорското ръководство се осмели поне да ОПИТА нещо, защото друг полезен ход в този тежък момент НЯМА. Ще се опитам да направя смела прогноза 2:1 за Дунав...
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #5 -: 27 Октомври, 2017, 00:59 »
Присъединявам се към колегите, които твърдят, че е време за промени в състава и че не трябва да има "свещени крави". Нека се даде шанс на Жатоба и Георгиев. Мисля, че са жадни за изява и ще са доста нахъсани да дадат най-доброто от себе си, ако ги пуснат титуляри. Ако това стане, сигурен съм, че ще ги излъжем "тия хора" и то доста.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #6 -: 27 Октомври, 2017, 01:59 »
А бе колеги, какво чета току що във вече петъчния / електронен /  брой на вестник утро ? Че Веско Великов се завръща в Русе на бял кон ? Новината не е довършена и за да се разбере трябва да се закупи вестника.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
« Отговор #7 -: 27 Октомври, 2017, 07:21 »
Веско ако се завръщаше в Русе, за да поеме Дунав, вече щяхме да знаем и да празнуваме ;) Между другото, скоро сънувах, че става треньор на някакъв баскетболен отбор в Русе, който обаче не се казваше Дунав. Да не би Монтюпе да имат нова ПР идея? :)

Не вярвам временният треньор, който и да е той, да не пусне Георгиев и Жатоба като титуляри срещу Септември. Чак подозрително ще стане вече.
« Последна редакция: 27 Октомври, 2017, 07:34 от Danubio Azul »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #8 -: 27 Октомври, 2017, 09:42 »
А бе колеги, какво чета току що във вече петъчния / електронен /  брой на вестник утро ? Че Веско Великов се завръща в Русе на бял кон ? Новината не е довършена и за да се разбере трябва да се закупи вестника.

"Утро" се правят на интересни. Купувам си всеки петък вестника, направих го и днес, тази "новина" е поместена в съвсем малко каренце. Ето и най-"същественото":

"УТРО" знае защо роденият в Елена 40-годишен специалист ще пътува обратно към Дунава. Той няма да пристигне в Русе като натрапник, а по специална покана. От кого е тази покана и кой ще стисне десницата на Веселин! Ще научим съвсем скоро"

Както се вижда, прекрасна информация. Не съветвам никого да си купува този брой само заради нея  ;D  Горните изречения ги преписах, защото са кратки, никъде не ги намерих в мрежата!
« Последна редакция: 27 Октомври, 2017, 10:00 от papimed »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5620
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
« Отговор #9 -: 28 Октомври, 2017, 22:49 »
Веско ще получи награда от кмета, признателност към успехите му.

Иначе новият треньор ще дойде в понеделник да подпише. Сигурно ще присъства на срещата от 16:30 на Градския стадион.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #10 -: 28 Октомври, 2017, 23:10 »
Анкетата обаче кърти.  ;D Ей тва е въпрос за милион долара.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #11 -: 29 Октомври, 2017, 11:07 »
Сигурно ли е, че мачът е от 16,30 а не от 15,30 ?

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #12 -: 29 Октомври, 2017, 11:22 »
До момента имам 5 сухи мрежи от 14 мача, което за предпоследен отбор не е никак малко. Същевременно сме с най-малко вкарани голове, наравно със слаба Витоша. Мисля, че катогорично по-сериозните проблеми са в атаката и трябват спешни промени, като например Жатоба и Митко да играят цял мач. В мача срещу Ботев защитата беше на познатото ниво от миалата година. Комактно, разумно, без глупави изпълнения.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #13 -: 29 Октомври, 2017, 14:52 »
До момента имам 5 сухи мрежи от 14 мача, което за предпоследен отбор не е никак малко. Същевременно сме с най-малко вкарани голове, наравно със слаба Витоша. Мисля, че катогорично по-сериозните проблеми са в атаката и трябват спешни промени, като например Жатоба и Митко да играят цял мач. В мача срещу Ботев защитата беше на познатото ниво от миалата година. Комактно, разумно, без глупави изпълнения.

Оооо Станка , здрасти  ...  ;D ;D ;D ;) ;) ;)

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #14 -: 29 Октомври, 2017, 19:18 »
Анкетата обаче кърти.  ;D Ей тва е въпрос за милион долара.
Въпрос, който с миналогодишното представяне едва ли щяхме да си задаваме. Уви, реалностите обаче са други. Формулирах въпроса по този начин в чест на Веско Великов - един от най-успешните треньори на Дунав в историята му.  ;)