Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:0: 20 Октомври, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:0  (Прочетена 3771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 20.10.2017 ; 19:45 часа
« Отговор #75 -: 21 Октомври, 2017, 00:07 »
Слаб мач, но все пак се опитаха да се борят.
Будинов мисля, че повече няма място в титулярния състав. Не може нападател, получаващ заплата , за да вкарва голове от 13 кръга да е кръгла нула - вкара две дузпи и май това беше... Аз ако не си върша работата за която ми плащат, никой няма да ме търпи 3 месеца .
Ивайло Петков да си ходи . Аз лично никога не съм го харесвал, а сега направо ми опротивя ...

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #76 -: 21 Октомври, 2017, 00:25 »
Петков гледаше от тунела.Нали си имаме треньор-Пламен Донев му е името.Той беше на скамейката,но го видях изправен само за кратко,камо ли да излезе до тъчлинията. :-[
На Пламен Донев е ценен лицензът - а без лиценз няма А-група.
 Има изисквания какви длъжност трябва да има един профи-клуб - 35-а страница:
http://www.bfunion.bg/uploads/2016-08-15/Naredba_Parvenstva_Turniri_2016-2017.v2.pdf
 В момента ползваме и лицензът на Петков.

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #77 -: 21 Октомври, 2017, 00:28 »
...Будинов мисля, че повече няма място в титулярния състав...
Всеки момент ще се отпуши....

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #78 -: 21 Октомври, 2017, 06:24 »
Слаб мач, но все пак се опитаха да се борят.
Будинов мисля, че повече няма място в титулярния състав. Не може нападател, получаващ заплата , за да вкарва голове от 13 кръга да е кръгла нула - вкара две дузпи и май това беше... Аз ако не си върша работата за която ми плащат, никой няма да ме търпи 3 месеца .
Ивайло Петков да си ходи . Аз лично никога не съм го харесвал, а сега направо ми опротивя ...

Аз също съм бил критик на Будинов, но не мога да не отчета качествата, които има и ползата от него за отбора. Що се отнася до актива му от голове, освен 2-те дузпи срещу Бистрица, Миро отбеляза така важния гол срещу Берое за 1 : 1, т.е. има 3 гола - почти половината от всичките ни осем, които със зор вкарахме в тези 13 кръга. Другите 5  са дело на Юли Ненов и Васко Шопов - по 2 и на Бирсент - 1 . С други думи Будинов е голмайстор на отбора, колкото и мизерно да изглеждат тези числа.
Мисля, че не Будинов трябва да седне на пейката, а да се промени тъпата ни тактика с изсипани топки към него. Нека да има центрирания, но те да са прострелни, но за това трябва да заработят добре средната ни линия и крилата. И най-вече да се играе повече време с топки по земята. Разбира се, и аз мисля, че в отбора не трябва да има "свещени крави" и Будинов в определен момент през второто полувреме може да бъде сменян. А за Ивайло Петков въпросът не е дали трябва да си ходи, а какво изобщо е свършил досега. И изобщо ми се струва, че пребиваването му в Русе превръща длъжността изпълнителен директор в чисто синекурна :(
« Последна редакция: 21 Октомври, 2017, 08:37 от papimed »

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:0
« Отговор #79 -: 21 Октомври, 2017, 09:13 »
Сега вече се радвам на точката  срещу Ботев . Не знам дали те не се напъваха много или  нашите успяха да  се справят в защитен план . В тази  схема  със Карагерен зад Будинов , Шопов до Димов а Васев на фланга може и да има хляб ......ама как да се  промени  ученото 3 години   изритване към Миро ... И ако предположим , че сме ударили  дъното,е защо не се пробва  с Карлос и Георгиев  в стартовия състав  например  за сметка на Миро и Юли .... ако ще за 1полувреме  ???  .
И ако чете някой от ръководството....  Да  - хубаво  да  има мерки за сигурност , обаче цялата халосия с проверките на входа идва малко в повече ...... факли пак имаше нали ? ( Не че съм против факлите на агитката ). Не  смятам ,че някога е имало изобщо заплаха за сигурността на хората или длъжностни лица  .....Е защо си правим на по католици от папата ?   

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #80 -: 21 Октомври, 2017, 09:26 »
На мен ми хареса това, което с действия и думи заяви агитката. Браво! Поздрави за достойната позиция!

ViP

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #81 -: 21 Октомври, 2017, 09:30 »
Сега вече се радвам на точката  срещу Ботев . Не знам дали те не се напъваха много или  нашите успяха да  се справят в защитен план . В тази  схема  със Карагерен зад Будинов , Шопов до Димов а Васев на фланга може и да има хляб ......ама как да се  промени  ученото 3 години   изритване към Миро ... И ако предположим , че сме ударили  дъното,е защо не се пробва  с Карлос и Георгиев  в стартовия състав  например  за сметка на Миро и Юли .... ако ще за 1полувреме  ???  .
И ако чете някой от ръководството....  Да  - хубаво  да  има мерки за сигурност , обаче цялата халосия с проверките на входа идва малко в повече ...... факли пак имаше нали ? ( Не че съм против факлите на агитката ). Не  смятам ,че някога е имало изобщо заплаха за сигурността на хората или длъжностни лица  .....Е защо си правим на по католици от папата ?   

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #82 -: 21 Октомври, 2017, 09:31 »
Идват 2 мача в които е задължително Жатоба и Георгиев да играят от начало до край. Една схема 4-3-3 срещу Струмска Слава с Георгиев, Шопов и Карагерен на фронта на атаката ще е доста ефикасна.  Будинов не е задължително вече във всеки мач да е титуляр. Но в края на краищата ще решава новият треньор. Сигурен съм обаче, че който и да е той ще иска през зимата поне 3-ма нови, за халфовата линия и атаката. Пари ще трябват мамка му! Дано се намерят.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #83 -: 21 Октомври, 2017, 10:36 »
Жалко, че не взехме 3 точки на фона на цялата игра от двата отбора, но и точката срещу Ботев е нещо. Трудно е да се прецени на какво се дължи тя срещу, в момента, един много по-добър във всяко отношение отбор от нашия. А миналата година те се молиха да вземат нещо от нас.  :( Какво нещо е футболът и животът - кризата и спадът сега е при нас, а те са във възход. Успях да гледам само второто полувреме, даже не цялото, и не съм възхитен, но след влизането на Жатоба осезаемо се видя полъх на нещо ново. Имахме една-две много хубави атаки по земя с негово главно участие. На фона на цялата постна и депресираща продукция, която беше, това ми се видя като Милан от едно време. Не мога да разбера защо това момче не го пускат повече време да играе тогава?

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #84 -: 23 Октомври, 2017, 00:21 »
...Будинов мисля, че повече няма място в титулярния състав...
Всеки момент ще се отпуши....
   Ако му дадат рециново масло може и да се отпуши. 😅

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #85 -: 25 Март, 2018, 16:06 »
 Няколко изостанали фотоса от края на  полувремето и паузата, магията на агитката и времето в едно...
Времето беше като спряло, "мъглата" се стелеше и разгръщаше 30-тина минути.

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #86 -: 25 Март, 2018, 17:10 »
 После заради пушеците гледах повторението по тв-то.
Наистина беше супер-странно.