Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0: 30 Септември, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0  (Прочетена 3018 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1338
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0
« -: 23 Септември, 2017, 18:49 »
Позволих си да отворя темата за следващия мач, който би трябвало да даде началото на серията мачове, от които трябва да извлечем максимума и който трябва да счупи личния ми карък по отварянето на теми. Последно отворих тема за злополучния ни мач със Симитли, но това трябва да се промени в един момент и мисля, че сега е момента отбора да тръгне нагоре  :)  Победа за Дунав!
« Последна редакция: 30 Септември, 2017, 22:17 от vivanov »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 30.09.2017 20:00 часа
« Отговор #1 -: 23 Септември, 2017, 19:23 »
Такааа.
Пирин загубиха като домакин от Верея с 1-2. Червен картон на Антон Костадинов.
Със сигурност ще са налели гипса и те.
Ще бъде мач с много борба и ритане.
Дано вкараме първи гол.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 426
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #2 -: 24 Септември, 2017, 21:36 »
С  " макетата"  няма   как де е  лесно , поне като гости обаче  не са   много убедителни . Имаме   пълно право да се надяваме на победа .  ВРЕМЕ Е И ДРАКОНА ДА ПОЛЕТИ !  УСПЕХ !!!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #3 -: 24 Септември, 2017, 22:05 »
Пирин като гости имат само една загуба, ние като домакини имаме само една победа, тъй че не знам кой не е много убедителен. "Орлетата" загубиха навън само от Етър, биха Ботев и направиха равенства с Лудогорец, Берое и Бистрица. Последното разбира се е повече издънка, отколкото успех, но е факт, че Пирин играе по-успешно като гост, като домакин се дънят повече.
Изобщо се очаква тегав мач, който обаче е в графата задължителен за вземане, в противен случай оцеляването ни ще стане още по-съмнително :(

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 24 Септември, 2017, 22:21 »
Победата е повече от задължителна. Мач срещу пряк конкурент.
Вземем ли 3 точки и ставаме с 11, колкото има и седмия в момента ... ;)
А четири поредни победи ( което е напълно възможно с оглед на програмата), спокойно може да ни вкара и в шестицата.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2691
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #5 -: 25 Септември, 2017, 08:36 »
Да, спокойно може да ни вкара в шестицата, ама ако другите спрат да играят ;) :)
Сега сериозно - успехите на Пирин на чужд терен се дължат най-вече на подценяване от страна на противниците им. Всички знаят, че в отбора им има сериозни финансови и кадрови проблеми, но ние едва ли ще ги подценим. Ако играем така както през първите полувремена на последните ни 2 мача, ще бием и то поне с 2 гола разлика. Ръководството трябва да предвиди пакетна премия за 10 точки от следващите 4 мача, щото ножът вече е опрял до кокала! Надявам се и Хубчев вече да е в игра и Бацила да се включи от самото начало на мача.

kkk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #6 -: 25 Септември, 2017, 16:12 »
Аз да питам, още седалки ще слагат ли че напоследък много прави хора стоят :D иначе ако направят билетите 20 лв. съм там.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 25 Септември, 2017, 19:36 »
Ааа , те и козирки бяха обещали ...  :P :P :P

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #8 -: 25 Септември, 2017, 22:10 »
Ако играем така както през първите полувремена на последните ни 2 мача, ще бием и то поне с 2 гола разлика.
Много точно казано. Само да допълня, че така трябва да играем през целия мач, а не само едно полувреме.  ;)

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #9 -: 26 Септември, 2017, 01:15 »
Напълно е възможно на полувремето да бием 2:0. От там насетне какво ще се случи, само можем да гадаем.
Освен това играем трудно срещу този отбор и въобще срещу тази школа, дори в исторически план. Не ни е чак толкова удобен съперник, независимо от всичко. Аз ще съм доволен и на половин на нула, но е крайно време да започваме да побеждаваме, защото започнахме обезпокоително да буксуваме и затъваме. Не бих искал да съм на мястото на треньорския щаб, защото се вижда, че е време да се промени нещо и тук се иска майсторство да напипаш пулса и правилната конфигурация, която досега според мен не беше възможно най-добрата, а имаме някакъв капацитет за преконфигуриране все пак. Преследва ни и много лоша участ тази година - хем головете по някакъв магичен начин не влизат, хем защитата ни дръпна рязко назад, хем ни се пребиха най-добрите вратари едновременно. Много лош късмет! Дано поне Антонов да не е сериозно контузен. А с Луков какво става, не е ясно. И той като Владо Стоянов се мъчи и стана доста време вече.

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 26 Септември, 2017, 01:30 »
Когато се контузи, прогнозите за Луков бяха, че ще играе най-рано през октомври и засега те се оправдават. На една от тренировките го бях видял да тренира индивидуално, което означава, че постепенно се подготвя за бъдещи участия. По-важното все пак е да влезе в игра, когато е напълно здрав, вместо да рискуваме, принудени от обстоятелствата. Сигурен съм, че другия месец можем да го видим поне като резерва на някого от останалите.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #11 -: 26 Септември, 2017, 10:16 »
Този мач без никакво съмнение ще бъде ужасно труден - не само защото всичко различно от победа може да доведе до катастрофални да последици. Пирин е много грамотен и надъхан отбор, който в момента не превъзхождаме с абсолютно нищо. В Дунав е време за мъже!
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #12 -: 26 Септември, 2017, 14:01 »
Смея да твърдя, че ние също сме грамотен отбор и играем според това с какви изпълнители разполагаме. Например при наличието на Будинов в предни позиции играем предимно с центрирания към него, а в негово отсъствие - с по-технични комбинации предимно по земя. Единственото, с което евентуално пиринци ни превъзхождат, е нивото на физическата подготовка. Казвам това съвсем условно, тъй като нямам преки впечатления от тях. Просто нашата подготовка очевидно не е на ниво. Мисля, че с един или два ранни гола може да решим мача в наша полза.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #13 -: 26 Септември, 2017, 14:13 »
За да бием в този мач трябва да се борим здраво от първия до последния съдийски сигнал! Ако някой си мисли, че ако поведем с 2 : 0 в началото, победата ни е в кърпа вързана, значи греши много! Пирин няма да се примирят до последно! И ако направим поредно безобразно второ полувреме, ще си платим скъпо!
Във всеки случай и аз съм на мнение, че този път трябва да се започне с друга схема на игра. Ако пак сме с Будинов изнесен напред и по фланговете Карагарен и Юли /Брани/, нищо хубаво не ни чака, пак поредната безпътица.
И тъй като сме домакини и предполагам, че ще владеем повече време топката, не е лошо да се помисли за използване и на статичните положения.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #14 -: 26 Септември, 2017, 15:04 »
Този мач не на 100% не на 1000%  а на 100 000 000 трябва да го вземем и то чисто , каквото и да ни коства това !!!

Ако трябва и терена да изорат,но в тези последни три мача трябва да вземем абсолютно задължителни победи от Пирин и Славия , Ботев също са колебливи на моменти но е абсолютно задължително и реалистично от тези три мача преди завъртането да вземем задължителни минимум 7-точки .ще

Мисля , че именно тези три мача ще покажат какво ще се случва , ще изпадаме ли или ще се отлепим от дъното.