Добавени събития

• Първа лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0: 22 Септември, 2017

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 2817 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Re: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0
« Отговор #165 -: 24 Септември, 2017, 09:42 »
Не съм му адвокат на Конов, но всички, които бяхме на мача с резервите на тирето пролетта, то видяхме и в друга светлина. Иска ми се да вярвам, че просто е налял гипса,  както се случва понякога с млади момчета. Някой по-горе даде пример с Ники Михайлов. Тогава помня, че немски весник го нарече идиот. Но това не му провали кариерата. /Каквото не може един немски вестник, не е проблем за Ни Ло обаче ;D /.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #166 -: 24 Септември, 2017, 09:56 »
Да не прибързваме със заключенията само от един мач. Конов беше под огромно напрежение, след внезапното му влизане и то точно срещу ЦСКА/Ловеч където иска да докаже , че не е трябвало да го освобождават. Той няма никакъв интерес да играе симулативно защото едно слабо представяне слага петно върху бъдещата му кариера, така че грешките бяха неволни. Особено при третия гол пък въобще не би могъл да реагира на този снаряд от близо. А при втория се вижда как Каранга го бута с ръце, но ако беше решил да боксира това нямаше да има значение. При първия наистина тръгна да излиза но дори и да беше на голлинията тази парабола която Каранга придаде на топката е неуловима. А защо Ларин не скочи преди бразилеца а стоеше като статист докато той го затисна? Така или иначе лош ден за вратаря, но не и умисъл! На него му е ясно, че в ЦСКА повече няма да го вземат(те вече са тръгнали по пътя на Лудогорец и ще се окомплектоват само с чужденци), така, че защо да им се натяга.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #167 -: 24 Септември, 2017, 11:03 »
Съгласявам се с мненията, че Будинов трябва да бъде върнат назад. Преди години имахме такъв ход с Кристиян Християнов и беше доста успешен. Божидар Васев си е външен халф и на този пост игра в Ботев и Славия. Милчев и Патев са централни защитници и трябва да бъдат ползвани там. Много са бавни за крайни и ги разминават, като малка гара. Не винете Конов и с него и без него пак щяхме да отнесем още 2 гола. Просто ЦСКА си е голяма класа за момента. Направиха много силна селекция, един Тиаго, Меркадо, Каранга. Смятам, че трябва да пробваме с Андреас Васев отдясно и Божидар Васев отляво. Будинов, Димов и Жатоба в центъра. Като Будинов го виждам, точно както Християнов преди години пред защитата. В защита Попадийн трябва да получи нов шанс, както и Преслав Петров. В центъра Патев и Милчев показаха, че са в добър синхрон. Следващите 4 мача трябва да натрупаме точки.

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 92
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
« Отговор #168 -: 24 Септември, 2017, 17:36 »
Чичо Мъри  много точно казано. Лош ден за Конов нека не го разпъваме на кръст . Пред вид играта на двата отбора през второто полувреме загубата си беше закономерна ,въпреки че резултата можеше да не е такъв.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #169 -: 24 Септември, 2017, 21:30 »
Утрото е по-мъдро от вечерта . Аз изчаках , е вярно без да искам   два  дни .....

По мое мнение  :
Никой от нас  , с ръка на сърцето  не е очаквал да отвеем  " нещото " нали ?

Вярно , Конов , като за първи отговорен мач  -   се осра -  тотално  ! 
Обаче не е само той  опропастил мача , вече съм  склонен на 100 %  да се съглася с Ел Рио -   нямаме физическата подготовка да издържим  цял мач на ниво  .

Футболистите   ( ядрото  са същи , тактика и игра също ) ...   Късмета и той ни обърна гръб ( поне за сега ) .... и ква стана тя ?
Връщаме се на    мотото от миналата година  " Борим се да не изпаднем "  ,  това ясно  .... обаче  играта ни  през първото полувреме   беше   съвсем прилична ,  лично аз дори си помислих ,  че може   да вземем нещо ..... Уви  ! Сензация не  направихме  ! 
На мен , обаче ми направи впечатление    друго  :  Интервюто  след мача ,  не  само , че не се яви Веско , а  Люската Киров  , а той просто беше   си загубил " граматиката " - видимо притеснен  ....Не знам , има нещо което е   недоизказано  , но   какво  само  може да гадаем , далеч съм от конспирациите за уговорки , продажби и  прочие . 
 Кой отляво , кой  отдясно в отбраната  и по крилата , и в средата на  терена   ,сигурен съм , треньорите знаят по-добре от нас .
Кой , до колко е готов също ....   
Само Дунав !

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #171 -: 26 Септември, 2017, 13:54 »
  Веско Великов пред Блитц
https://www.blitz.bg/sport/intervyu/vesko-velikov-ekskluzivno-pred-blits-legna-li-dunav-na-tsska-ima-li-skandali-v-tima-i-kakvo-poiska-ot-shefovete-si_378696.html
Заглавието е в типичен булеварден стил, а в самото интервю Веско не казва нищо, което да не знаем. Добре е все пак, че опровергава глупостите за евентуална уговорка с тирето, които се тиражират след мача.