Добавени събития

• Първа лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0: 22 Септември, 2017

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 2745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
Re: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) [22.09., 20:00 ч.]
« Отговор #30 -: 22 Септември, 2017, 10:53 »
Не знам за какви традиции говорите, Дунав има всичко на всичко изиграни 2 мача на Армията срещу тирето, така че нека да бъдем коректни. Когато на тия им лепнат 30-те милиона дългове съм съгласен ние да си лепнем тия 30 загуби в статистиката срещу тях. Докато това не се случи: 4 изиграни срещи, 2 победи за тях, 2 за нас, голова разлика 5:3 в полза на нещото, като нито ние сме им вкарвали като гости, нито те на нас. Дано довечера успеем да им бутнем някой гол (може и повече  ;) ) и да откраднем нещичко от това гостуване, макар че не ми се вижда много вероятно.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #31 -: 22 Септември, 2017, 11:03 »
Антонов; А. Васев, Патев, Ларин, Милчев; Димов, Б. Васев; Карагерен, Шопов, Б. Костадинов; Будинов
Според повечето сайтове, това е съставът, на който ще заложи Великов срещу нещото с тирето. Ако е така, аз лично ще остана малко разочарован. Ще ми се да видя нещо по-свежо. Например с Георгиев и Карлуш вместо Будинов и Карагерен. Ама то от страни лесно се дава акъл ;D

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #32 -: 22 Септември, 2017, 11:29 »
Доколкото познавам Веско - вероятно ще видим Ненов (или Костадинов) - редовната смяна + влизането на Жатоба след 60-тата минута. Може би по-агресивната игра на Бранко отзад ще е по-полезна. Но пък Ненов и по-бърз и с повече самочувствие от 2-та гола. аз лично си мисля, че е време за изненада. На нас ни стана твърде дълга мъката, а вече не играем толкова зле, ана ГМО Етрополе има дойдоха твърде много победите.
Ще има ли дунавци (фенове) на мача?
« Последна редакция: 22 Септември, 2017, 11:31 от forzadunav »

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #33 -: 22 Септември, 2017, 11:38 »
Веско трябва може би да подсили десния фланг за този мач. Това не е стихията на А. Васев, а Карагерен не е твърде ефективен в дефанзивен план. /Той напоследък и в офанзивен план хич го няма/. На тирето пък левия фланг им е силен.
« Последна редакция: 22 Септември, 2017, 11:45 от drak2000 »

KLOPO

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
« Отговор #34 -: 22 Септември, 2017, 12:44 »
Ако не получим гол до 20-тата минута, имаме всички шансове да вземем нещо.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #35 -: 22 Септември, 2017, 13:09 »
Антонов; А. Васев, Патев, Ларин, Милчев; Димов, Б. Васев; Карагерен, Шопов, Б. Костадинов; Будинов
Според повечето сайтове, това е съставът, на който ще заложи Великов срещу нещото с тирето. Ако е така, аз лично ще остана малко разочарован. Ще ми се да видя нещо по-свежо. Например с Георгиев и Карлуш вместо Будинов и Карагерен. Ама то от страни лесно се дава акъл ;D
Явно Будинов е най-големият връзкар.  ;D Веско да пуска бразилеца експериментално титуляр и да не робува на догми.  Трябва ни. Така също ще объркаме врага. Играем все пак срещу не кого да е, а срещу "софийския" Латекс. Време е за спешни тестове и изпитания, както някои промени. Не може да се държат играчи като  Митко и Карлуш на пейката. Спокойно Миро и Биската могат да получат един мач почивка, а на тяхно място други да получат титулярен шанс. Така или иначе срещу Микре нямаме какво да губим - един мач, който смятам, че всеки от нас приема без излишни очаквания. Би ми било интересно да видя един такъв бърз квартет напред - Карлуш, Костадинов, Шопов, Георгиев, играещ на технична ниска топка. А сега пак ще гледаме как целят някъде високо и напред главата на Будинов и това ги лишава от задължение да измислят нещо по-креативно и красиво напред.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #36 -: 22 Септември, 2017, 13:28 »
Този състав е подреден не от Веско, а от някакви измислени "спортни" сайтове. Дори и да го уцелят, няма да станат по-малко измислени...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #37 -: 22 Септември, 2017, 13:56 »
Не знам за какви традиции говорите, Дунав има всичко на всичко изиграни 2 мача на Армията срещу тирето, така че нека да бъдем коректни. Когато на тия им лепнат 30-те милиона дългове съм съгласен ние да си лепнем тия 30 загуби в статистиката срещу тях. Докато това не се случи: 4 изиграни срещи, 2 победи за тях, 2 за нас, голова разлика 5:3 в полза на нещото, като нито ние сме им вкарвали като гости, нито те на нас. Дано довечера успеем да им бутнем някой гол (може и повече  ;) ) и да откраднем нещичко от това гостуване, макар че не ми се вижда много вероятно.
По традиция играем сковано в София, особено срещу хартиените грандове. Статистиката срещу оригиналния ЦСКА е достатъчно показателна. 5 допуснати гола в 2 мача срещу Тирето в София също не ми звучи като повод за оптимизъм. Дано все пак довечера да избухнем и да сложим край на черната си серия при софийските гостувания.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #38 -: 22 Септември, 2017, 14:05 »
Щом Морето преди седмица удържа 0-0 до 96 минута, то не виждам причина и ние да не успеем. При все това, че Ч. Море не са във форма в момента. Дано устискаме първите 20-30 минути. След това ще им е по-трудно. И дано не правим глупави грешки в защита.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #39 -: 22 Септември, 2017, 14:26 »
То е достатъчно да сме по-агресивни и да не отстъпваме в единоборствата.Не на последно място да не даваме ненужни поводи на реферите да ни ебават.На равни начала не са нещо повече от нас.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #40 -: 22 Септември, 2017, 15:06 »
Честно казано , този мач е като обречен , аз ако бях треньор в тази ситуация бих излязъл с двама или трима чисти нападатели силна преса в първите минути и търсене на гол до 6-7 мни.  и после не очаквано да се приберем ами по същият начин до 15мин да се търси втори гол и ако това проработи , отзад забърквам бетона , изчакване на контри и изнервяне на противника.

То така или иначе нямаме какво да губим.

Сега погледнато по реалистично надявам се да не паднем с много да не е с повече от 3 , че е зле за головата разлика.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 22 Септември, 2017, 15:19 »
Коефициентите за мача полудяха ... ???
Вчера бяха 1 - 1,44  Х-3,50  2 - 6,00
Днес на един час се променят и вече
1 - 1,16   Х - 7,00  2- 17,00 ,а двойния шанс Х2 се котира на 5,50.
Изкушавам се да рискувам и дано освен щастие от победата, играчите да ми докарат и малко парички  ::) [size=78%]  [/size]
[/size][size=78%]Само, че ще изчакам  и ще заложа малко преди мача. Сигурен съм, че ще се променят коефицентите още.[/size]

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #42 -: 22 Септември, 2017, 16:14 »
То хубаво давате идеята да избухнем в този мач, но нали знаете, че на терена има и трима пожарникари в жълто, които на секундата ще извадят пожарогасителите и ще угасят пожара.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 22 Септември, 2017, 19:02 »
Станаха ясни стартовите състави - ние сме без изненада. Няма го бразилчето  ??? 
Успех !  :) :) :)

Дунав - Антонов, Патев, Марем, Ларин, Милчев, Димов, Васев, Ненов, Карагерен, Шопов, Будинов

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #44 -: 22 Септември, 2017, 19:48 »
Абсолютно тенденциозен коментар на Диема
Only the dead fish follow the stream