Добавени събития

• Първа лига: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0: 22 Септември, 2017

Автор Тема: ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 2824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
ЦСКА-София (София) - Дунав (Русе) 3:0
« -: 18 Септември, 2017, 15:17 »
Реших да отворя тема за предстоящ мач за пръв път. Надявам се да съм на късмет. Колкото и невъзможно да звучи - все си мисля, че ни трябва един мач, в който никой нищо не очаква от нас да ни посъбуди и даде самочувствие. Хибрида ще играе на кръв заради сагата с Европа-та, над нас също е посъбрано доста напрежение, но от друга страна считам, че все пак не са нещо супер извънземно за да се плашим чак толкова. Точиците са ни важни от всякакво естество. Дано съм на кадем. САМО ДУНАВ  8) Нека мачът направи светлия ден от родната история още по-приятен :)
« Последна редакция: 22 Септември, 2017, 23:39 от vivanov »
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Slex

• Фен
  • Публикации: 1177
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Re: ЦСКА - София (София) - Дунав (Русе) [22.09., 20:00 ч.]
« Отговор #1 -: 18 Септември, 2017, 16:43 »
Нека нашите играят освободено в този мач, защото така или иначе са сочени за пълен аутсайдер. Противно на преобладаващото мнение, не мисля, че играем лошо, поне последните мачове. Правим обаче по няколко сериозни грешки и ако успеем да ги изчистим, ще вземем нещо от този мач. Аз си мисля, че хибрида ще са мотивирани до степен, че да се пренавият и може да обърнем това в наша полза. Ако ни вкарат ранен гол отиваме на разлика, но иначе могат да се изнервят и да почнат да действат припряно и тогава да ги ударим.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #2 -: 18 Септември, 2017, 16:53 »
Вероятността да си тръгнем с нещо повече от почетна загуба е изключително малка. Не само моментната форма на нашия отбор и очакванит балтии от съдиите ме навеждат на тази мисъл, но също така и резултатите през годините при гостуванията било на Левски, било на оригиналния ЦСКА, на който хибридът има претенции да е наследник. Имам предвид, че явно психиката ни е обременена от статута на "грандове" на тези два отбора и това допълнително ни сковава. Неприятно е, но това явно важи за всички поколения играчи на Дунав от създаването му до наши дни. Дано успеем да обърнем статистиката, но съм песимист относно това.

kkk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: 18 Септември, 2017, 17:19 »
В никакъв случай не се радвам за това което става с Дунав, но ме радва че доста хора вече идват на моето както се казва. Нещата трябва да се виждат ясно, а не на база на прекалени надежди. Дунав постигна миналата година това, най вече заради подценяването на много от другите, отделно простотията с липсата на Раденцов и останалите напуснали. Какво да ви кажа, каквото и да говорим с толкова пари такива играчи и такива резултати. Това е реалността.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #4 -: 18 Септември, 2017, 17:39 »
Колкото и да не ми се иска, тоя мач го виждам като сигурна победа за тирето, при това с разлика. Да не се лъжем, те няма да са мотивирани ни най-малко заради историята с Лига Европа (на тях от самото начало им беше ясно, че няма да играят, просто надъхваха зомбираните припознавачи), но пък са пределно амбицирани да продължат да мачкат наред в първенството и така Гришата да върне обратно повече хора по трибуните. За съжаление физическата подготовка на двата отбора е коренно противоположна - ние сме тотал щета, докато играчите на ГМО-то хвърчат по терена. С оглед на всичко това, а като добавим и по-голямата индивидуална класа на някои техни футболисти, нещата си отиват към сериозен бой за нашите момчета. Нека излязат и се борят мъжки, пък каквото стане. Само ДУНАВ!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #5 -: 18 Септември, 2017, 17:50 »
Едва ли някой е толкова шантав , че наистина  да вярва в успех на нашите в този мач и то точно в тази ситуация . :( :( :(
И въпреки всичко , за мен подобрението в  играта е видимо ( поне за мен ) . Дано поне  не допускаме тези тъпи грешки в защита , пък  резултатите ще дойдат ... Лошо е  , че Хубси и той ще  е аут   до края на месеца.  Дидо   също ми се вижда поизморен и е далеч от  боеца, какъвто беше  миналия сезон . А  пък Попадийн като   го видя покрай тъча, вече се стряскам .
Аз лично съм виждал и по-лошо ,  така че ,  каквото   стане .

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #6 -: 18 Септември, 2017, 19:20 »
Това е от типа мачове, за които съм най-малко притеснен. Мач, в който не губим нищо, а само може да спечелим. Мачове като този, ни направиха приятната изненада миналия сезон и доказахме, че се мобилизираме най-добре в такива ситуации. Сега има обаче има едно голямо но...Сезона започна по коренно различен начин (точково, кондиционно и т.н.), да не говорим за обективните (надграждането и повишаване на класата на ГМО-то) и субективните (Андрюсите и неучастието им в турнирите) дадености за двубоя. По силата на логиката не би трябвало да очакваме кой знае какво, но по силата на пристрастията ми, тайничко се надявам на нещо от този мач. В крайна сметка се надявам момчетата да излязат с достойнство и вдигната глава от мача, оставили сърце и душа на стадиона на Синтетиката. С нетърпение очаквам и включването на латиноса, защото и аз си мисля, че на Капитана много му се събра и заслужено трябва да му се даде поне частична почивка. Само Дунав!!!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #7 -: 18 Септември, 2017, 20:22 »
Това е от типа мачове, за които съм най-малко притеснен. Мач, в който не губим нищо, а само може да спечелим. Мачове като този, ни направиха приятната изненада миналия сезон и доказахме, че се мобилизираме най-добре в такива ситуации. Сега има обаче има едно голямо но...Сезона започна по коренно различен начин (точково, кондиционно и т.н.), да не говорим за обективните (надграждането и повишаване на класата на ГМО-то) и субективните (Андрюсите и неучастието им в турнирите) дадености за двубоя. По силата на логиката не би трябвало да очакваме кой знае какво, но по силата на пристрастията ми, тайничко се надявам на нещо от този мач. В крайна сметка се надявам момчетата да излязат с достойнство и вдигната глава от мача, оставили сърце и душа на стадиона на Синтетиката. С нетърпение очаквам и включването на латиноса, защото и аз си мисля, че на Капитана много му се събра и заслужено трябва да му се даде поне частична почивка. Само Дунав!!!
Стадионът не е на Синтетиката, а на държавата.Хибридът просто се самонастани с активното участие на същата тази държава, но това не го прави техен. Независимо чий е обаче, очаквам достойно представяне от нашите и без значение как ще завърши този мач, да покажат, че могат да се опълчат на всеки един отбор в България. САМО ДУНАВ!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #8 -: 18 Септември, 2017, 22:29 »
Логично е да загубим с разлика.
Обаче Морето в последния кръг измъчиха доста ГМО-то и ония победиха малко щастливо с гол в 97 минута (при дадено 9 минути продължение  ??? ??? ??? ). Така, че нищо не се знае. Ако им закучим мача, като нищо можем и да ги излъжем  :P

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #9 -: 19 Септември, 2017, 12:17 »
В тоя мач дано ни бият с един гол, че иначе психоклимата в отбора ще е ужасен. В момента ЦСКА е с класи над Дунав и най- нормалното нещо е да ни бият поне 3:0. С тия финанси толкова.  Даже според мен да се даде шанс и в тоя мач на тия дето получават по- малко шансове да може за мача с Пирин всички да се пределно възстановени.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1704
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #10 -: 19 Септември, 2017, 13:09 »
 В последното ни гостуване мачът се беше закучил за тирето и само благодарение  на Каранга се отпушиха. Даже накрая аплодираха Станката.
 Същото беше и с Левски, ако не бяхме изпуснали онзи със скъсаните обувки, вземахме точката.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #11 -: 19 Септември, 2017, 14:11 »
Аз поне се надявам и се моля ГМО-то да се смили над нас и да не ни напълнят кошницата , че ние сега сме с лоша голова разлика ако отнесем още 5-6 , после няма наваксване до края на първенството....... :'(

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #12 -: 19 Септември, 2017, 17:24 »
Сега ще са по-негативно настроени срещу нас, все пак нали изкараха, че заради Дунав не играят в Европа...
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #13 -: 19 Септември, 2017, 17:57 »
Сега ще са по-негативно настроени срещу нас, все пак нали изкараха, че заради Дунав не играят в Европа...

Не вярвам на някой от нас да му пука  как са настроени  феновете на " нещото"   ,  и футболистите също .

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #14 -: 19 Септември, 2017, 22:12 »
От мен кратко и ясно.Чичко Домусчиев дава една тлъста премия на Дунав. Стягаме се и си тръгваме с 1:2 в наша полза. Много се кефя когато слушам воплите на Стоикас Стоилас как Лудогорец плащали на отборите да играят мотивирано срещу ццка. Нямам нищо против да е така. Успех в петък.