Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0: 10 Септември, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0  (Прочетена 2819 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0
« -: 27 Август, 2017, 15:06 »
"Тигър и Дракон" ще се борят за златните точки. Речните воини са уморени, откакто се бориха срещу Оранжева Лисица и сега имат малко време да поемат кислород и да разгорят огъня си. Великият Мастър ще направи всичко възможно да им даде сили и мъдрост, но времето е немислимо малко, за да намери начин да компенсира липсата на старите воини. Има обаче легенда за вечната и безрезервна любов на драконите от северното кралство, която е и тайното оръжие на речните воини срещу фалшивия тигър.

Полето-капан е заложено, храмът в кралството може би ще е открит до битката, макар че освен драконите, ще го посети и Кралят Слънце, от чиято династия е тигъра. Остава само драконите от кралството да помогнат на своите воини, като обсадят полето по-следващата седмица в петък, събота, неделя или, не дай си Боже, пак в понеделник.
« Последна редакция: 26 Ноември, 2017, 13:50 от Danubio Azul »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1704
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица)
« Отговор #1 -: 27 Август, 2017, 15:28 »
 Дракон срещу тигър е олицетворение на вечната борба между 'ян' и 'ин'.
Ян е дракон, ин е тигър.
Слънцето е ян, луната – ин.
Денят е ян, нощта – ин.
Атаката е ян, отбраната – ин.
 Твърдостта е ян, мекотата ин.
Напрежението е ян, отпускането – ин.
 Болката е ян, апатията – ин.
Движението е ян, неподвижността - ин.
 Пълнотата е ян, празнотата - ин.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
« Отговор #2 -: 27 Август, 2017, 22:22 »
Crouching tiger, hidden dragon няма общо с ин и ян ;)

Edit: Всъщност гледам, че има. Оправданието ми е, че бях на детска възраст като гледах филма :)
« Последна редакция: 27 Август, 2017, 22:52 от Danubio Azul »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #3 -: 28 Август, 2017, 00:24 »
Надявам се паузата да повлияе благотворно и най-после да се отпушим срещу опашкарите в групата. Този път нямаме право на грешки и оправдания. Ако успеем да привлечем халф на мястото на Аясс, ще бъде още по-добре.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #4 -: 28 Август, 2017, 02:32 »
Депресиращ кръг за нас - всеки печели точки, а ние затъваме...

Цитат
Дидо не се отчайвай толкова. Етър и Ботев загубиха по 2, Берое загуби 3, Славия загуби 3, Черно море загуби 3, Лудогорец и Пирин загубиха по 2. Така, че все още положението не е отчайващо. Само да започнат да влизат голове. Аз имам големи очаквания от Димитър Георгиев. Само да се адаптира към играта на отбора момчето. Не знам защо не се пробва Будинов в средата до Димов, а Георгиев таран. Будинов раздава добри пасове, връща се и назад да помага. Не знам, не съм чак толкова навътре в нещата. По скоро говоря по усет, интуиция. Будинов в средата ще има и по-голяма свобода. Само в дефанзивен план не знам как би се справил. Но определено футбола е шах. И понякога само един ход би върнал равенството на терена. Плюс това двама високи футболисти в средата на терена би помогнало да увеличим процентно  взетите първи топки. Почти съм сигурен, че съдбата на отбора е в ръцете на Будинов. Той играе преди всичко с главата / имам предвид мисли /, а след това с краката. Напред вече тренера може да менка Георгиев със Сонер Ситуацията е спешна и няма време да чакаме Сонер да узрява повече.Ще зрее в движение. Ха бакалъм. Каквото и да озвачава. 😅😆   Да. Проверих. Ха бакалъм е турцизъм от диалектния български език и означава " ще видим ". 😉 👀
« Последна редакция: 28 Август, 2017, 13:58 от vivanov »

Ивайло

• Напредващ
  • Публикации: 140
  • Одобрение: +8/-7
    • Профил
« Отговор #5 -: 28 Август, 2017, 04:22 »
Необяснимо е защо няма да играем контролен мач, в паузата!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #6 -: 28 Август, 2017, 10:01 »
Да не се изморим ...  :P

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #7 -: 28 Август, 2017, 10:12 »
Необяснимо е защо няма да играем контролен мач, в паузата!
Искали сме да играем с Астра, но са ни отказали. А и повечето отбори няма да играят контроли.
Only the dead fish follow the stream

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2016
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #8 -: 28 Август, 2017, 10:17 »
Не ни трябват мачове. Да пуснат момчетата малко почивка да си починат и физически и психически. Нужен им е отдих.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5623
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
« Отговор #9 -: 28 Август, 2017, 14:03 »
С огледа на програмата досега, тази среща би трябвало да е в петък или понеделник, но по неофициална информация ще се играе неделя вечер, съвпадаща дата с откриването на новопостроения храм "Всях Светих". Дано да ни е на кадем.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #10 -: 28 Август, 2017, 14:47 »
С огледа на програмата досега, тази среща би трябвало да е в петък или понеделник, но по неофициална информация ще се играе неделя вечер, съвпадаща дата с откриването на новопостроения храм "Всях Светих". Дано да ни е на кадем.
  😅 Хаха... ако е вярно, Борисов ще бъду тук за откриването на църквата и може да остане за да поиграе и да вкарй 1-2 дузпи. 😆

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
« Отговор #11 -: 28 Август, 2017, 14:51 »
Срещата е отредена нарочно в деня на откриването на църквата! Борисов ще присъства на мача и ще се запознае лично със състоянието на терена...!
Там където Дунава минава,трева не никне!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #12 -: 28 Август, 2017, 15:00 »
И съдиите ще му се "сложат"  и отново ще ни откъснат главата ... :(

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #13 -: 28 Август, 2017, 15:21 »
Абсурд е да се появи на мача. Въобще не са му по вкуса масовите мероприятия, на които има дори минимална вероятност да бъде освиркан, а възможността това да се случи на Градския е доста голяма... ;)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #14 -: 28 Август, 2017, 15:30 »
Е тогава хептен ще го загазим и ще осъмнем с още някой и друг спонсор по-малко :)
Only the dead fish follow the stream