Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0: 10 Септември, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0  (Прочетена 2810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 179
  • Одобрение: +3/-1
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) [10.09, 17:30]
« Отговор #90 -: 11 Септември, 2017, 16:39 »
Много добре, взехме задължителната победа и 3-те точки. Дано това да повдигне самочувствието на момчетата и ги успокои поне донякъде след оня кошмарен мач в Пловдив. Имаше желание за победа, бориха се и я постигнаха. Бате Бойко, извинявай, но имахме голяма нужда от тези 3 точки, търсете си точки в следващите мачове. Но ако направим трезва преценка на видяното, на мен играта на Дунав ми хареса само в последните 15-ина минути, когато радваше окото, преди това не стояхме добре. Отново пресата и борбата за първа топка не бяха на ниво, в резултат на което позволихме на един посредствен отбор да създаде толкова опасни положения пред нашата врата и не се знае как щеше да се развие мачът, ако Станката не си беше свършил работата така перфектно, за да се отървем със суха мрежа. Показателен е фактът, че и трите ни гола не бяха в резултат на игрови ситуации и добри комбинации - наивна грешка на вратаря им и две дузпи. Вярно е, че дузпите бяха 100%-ви и за да се стигне до тях, също е нужно да се направи добра атака - не искам да омаловажавам заслугите на играчите ни за това. Но дузпата понякога се дава, понякога не - зависи как е видял (или не е видял) съдията и срещу кой отбор играеш. Извинявам се, ако съм прекалено критичен, но защитата ни отново не беше на ниво и показа старите слабости от последните 5-6 мача. Ако играчите на Витоша показаха наивност и недобре избрана тактика, не можем да разчитаме, че опитните отбори ще подхождат по същия начин. Крайно време е вече Димитър Георгиев да счупи каръка и да се запише като голмайстор, но за това е нужно да бъде по-дълго време на терена. Иска ми се да видим и бразилчето какво може, чувам добри отзиви за него. Е, крайно време е вече да вземем нещо от Верея и навън, а защо не и 3 точки. Оставам оптимист и мисля, че вече е крайно време отборът да тръгне нагоре и да заеме по-достойно място в класирането. Само Дунав!
« Последна редакция: 11 Септември, 2017, 23:44 от plamtp »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #91 -: 11 Септември, 2017, 17:21 »
Честита ни победа !
Не трябва, обаче да се заблуждаваме , че сме излезли от "зоната на здрача"!
Видя се отново, че защитата издиша и само "халтавите" нападатели на Витоша , пропречи да инкасираме гол/голове.
Пресата от миналия сезон никаква я нямаше. Отново след 75 минута нашите просто нямаха въздух и едва доиграха мача.
Важното обаче остават трите точки !
Бяха жизнено важни.
Идва серия от три сериозни срещи.
- Първо е гостуването на неудобната ни Верея (незнайно защо играме трудно срещу тях). Тази среща влиза задължително в графа "да не загубим". Ако можем да ги излъжем и вземем 3 точки ще е най-добре, но не трябва да падаме !!!
- След това в средата на седмицата е гостуването ни за Купата на България. Мач , който би трябвало да вземем. Тук мисля, че Веско трябва да даде почивка на Станката, Димов, Миро. Те ще ни трябват свежи за следващото важно гостуване !!! Спокойно ще може да видим в целия им блясък хората, които по една или друга причина не са титуляри. Нека да оставят титуляри за целия мач бразилчето, Георгиев, Конов, Ненов, Попадиин (да възвърне малко самочувствието си).
- следва много тежко гостуване на ГМО-то. Тук ще ни търсят реванш за това, че не играха в ЛЕ заради нас (така им е втълпено на играчите). Този мач ще е доста сложен. Ако защитата ни не е на ниво и не се подпомага от играчите от предните позиции, то не искам да съм лош пророк, но можем да отидем на сериозна загуба ( дори с двуцифрен резултат). ГМО-то ще бъдат изключително настървени да ни унижат и няма да спрат до края на мача. За целта тряба да сме свежи , добре подготвени и да ги затворим на контри. Както и да завърши тази среща , то просто не трябва да се взема под внимание от футболисти и ръководство, а да се мисли напарво за домакинството ни на Пирин, което отново влиза в графа "задължителна" победа !

Ами отново - честита ни победа, но ни чакат две седмици наситени с емоции . Надяваме се да са приятни !!! :D :D :D

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #92 -: 12 Септември, 2017, 08:13 »
Нали Минстрой вече не са ни спонсори ? Защо рекламата им продължава да стои на стадиона ?

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #93 -: 12 Септември, 2017, 08:58 »
И аз това се чудех по време на мача... ???