Добавени събития

• Купа - 1/16 финал: Сокол (Марково) - Дунав (Русе) 1:4: 19 Септември, 2017
  • Купа - 1/8 финал: Дунав (Русе) - Струмска слава (Радомир) 2:0: 24 Октомври, 2017
  • Купа - 1/4 финал: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:2: 15 Декември, 2017

Автор Тема: Купа на България  (Прочетена 8779 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
Re: Купа на България
« Отговор #90 -: 26 Септември, 2017, 13:50 »
Според мен има възможност за атака на Купата особено ако отбора се съвземе с времето. Предвид формата на първенството, Купата трябва да ни е приоритет - не само защото, това е единственият шанс да изпратим нов запомнящ се сезон напук на слабото представяне. Предвид на формата на шампионата, трябва да свикваме и с турнирните битки, защото най-вероятно ще сме си във втората шестица.
Only the dead fish follow the stream

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #91 -: 26 Септември, 2017, 14:53 »
Според мен има възможност за атака на Купата особено ако отбора се съвземе с времето. Предвид формата на първенството, Купата трябва да ни е приоритет - не само защото, това е единственият шанс да изпратим нов запомнящ се сезон напук на слабото представяне. Предвид на формата на шампионата, трябва да свикваме и с турнирните битки, защото най-вероятно ще сме си във втората шестица.

Не се заяждам но аз и по напред казах , че за мен е глупост приоритет да ни е купата с оглед на това къде сме в класирането е малко налудничево да атакуваме купата и да изпаднем ,защото както казах нямаме такава широчина на състава за да водим битки на два фронта.

Вероятността за изпадане е съвсем реална и не е шега работа .

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5667
  • Одобрение: +80/-9
    • Профил
« Отговор #92 -: 26 Септември, 2017, 15:09 »
При този формат изпадането се решава при елиминациите края на май, когато е и финалът за Купата.

Както миналия сезон Монтана, така и сега Витоша може да се спаси с 2-3 силни мача в края на сезона, без да записва дори 1 победа преди това.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #93 -: 26 Септември, 2017, 17:17 »
Да играеш за Купата на България не е глупост. Това е чест и не само. Миналата година се ядосвах много, че така се неглижира турнирът, а всички твърдяха, че нямало смисъл да хвърляме сили, че сме нямали шанс, че всичко било решено в полза на Лудогорец. А пък каква стана тя...

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-34
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #94 -: 26 Септември, 2017, 18:57 »
При този формат изпадането се решава при елиминациите края на май, когато е и финалът за Купата.

Както миналия сезон Монтана, така и сега Витоша може да се спаси с 2-3 силни мача в края на сезона, без да записва дори 1 победа преди това.

На теория може, на практика няма как да стане. Колкото Монтана се спаси миналата година, толкова и тигрите ще успеят, ако не направят някаква суперселекция, просто е очевадно, че са с класи под останалите отбори. Има и още нещо, когато не можеш да си вземеш мачове от редовния сезон, които поотделно не са решаващи, трудно можеш да спечелиш в баражи, когато ножът е опрял до кокъла и всяка грешка може да е фатална.
« Последна редакция: 27 Септември, 2017, 12:13 от papimed »

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 734
  • Одобрение: +20/-7
    • Профил
« Отговор #95 -: 27 Септември, 2017, 09:51 »
Както коментирах преди няколко мача, решението на проблемите е в Будинов. И в ръцете на Веско. Будинов ще върши отлична работа в средата на терена заедно с Деян Димов и бразилчето. И ще могат да се въртят и да си почиват. Георгиев си отива на мястото на Будинов. Шопов си остава там където си е. Андреас Васев и Божидар Васев по двете крила като се сменят да почиват с Костадинов и Карагарен. Вижте само с едно преместване на Будинов колко възможности се отварят. Да не забравяме и Станоев. Интересно, че най-кризисният пост се оказва вратарския. Айде Марто да яде повече сусамов тахан и да се оправя по-бързо. Кой каза, че имаме къса пейка. И както каза Ел рио да се връща кондиционната треньорка от Локомотив. Аз съм оптимист, че можем да се върнем и в първата шестица. Момчетата ни са добри. Просто имахме трудни мачове и неблагоприятен жребий в началото.Уважавам отбора на Пирин, но ние имаме по-голяма нужда от трите точки. Успех за Дунав.
« Последна редакция: 27 Септември, 2017, 09:54 от зевс »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1194
  • Одобрение: +37/-18
    • Профил
« Отговор #96 -: 27 Септември, 2017, 13:52 »
Аз също съм на мнение, че имаме добри футболисти и с малко вътрешни рокади може да вършим отново чудеса.
Шанса за първата шестица е напълно реалистичен.
Сега ако си вземе три от четирите мача, таблицата ще изглежда малко по приятно и ще сме в поцзиция да атакуваме 6 място.
Относно купата мисля, че при добър жребий и макло хъс и късмет може да се видим на финал.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #97 -: 03 Октомври, 2017, 19:51 »
Мачът срещу Струмска слава ще се играе във вторник, 24 октомври 2017 от 18:00 часа, в удобно за всички време.
Най-вероятно ще има намаление при цената на билети. Така се получава, че в рамката на 10 дена ще имаме 3 домакинства. Преди 1/8 финала домакинствама на Ботев Пд, а след това на Септември Сф.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #98 -: 21 Октомври, 2017, 18:44 »
Във вторник най-накрая очаквам титуляри Д. Георгиев и бразилерото Ятоба .Будинов и Димов - почивка. Победата е задължителна.
На четвърт финала дано имаме късмет и пак да сме домакини с по-лек съперник.
Между другото Стумска Слава загуби в събота домакинството си с Несебър с 0-1.
« Последна редакция: 21 Октомври, 2017, 18:47 от Rado412 »

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 740
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #99 -: 23 Октомври, 2017, 18:50 »
Гледам прогнозата за утре и май се очертава нонстоп дъжд от тази вечер та чак до утре вечерта. Като знаем състоянието на терена, се чудя дали изобщо ще може да се играе футбол в очертаващото се блато? Ако мач все пак има, предлагам докторът да вземе да ни пусне под козирката, не ми се вярва да сме повече от 400-500 човека.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #100 -: 23 Октомври, 2017, 20:00 »
Добре би било. Ще трябва да идвам с двете малки деца (няма кой да ги гледа) и ако вали и не съм под козирката, то най-вероятно ще пропусна срещата  >:( :(

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3628
  • Одобрение: +123/-24
    • Профил
« Отговор #101 -: 23 Октомври, 2017, 21:39 »
На всичко отгоре и чадърите не са разрешени. Наистина за Купата би могло да се направи изключение и да пуснат хората под козирката.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10496
  • Одобрение: +162/-50
    • Профил
« Отговор #102 -: 23 Октомври, 2017, 22:14 »
Няма кой да мисли за тези неща
Only the dead fish follow the stream

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 436
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #103 -: 23 Октомври, 2017, 22:18 »
Добре би било. Ще трябва да идвам с двете малки деца (няма кой да ги гледа) и ако вали и не съм под козирката, то най-вероятно ще пропусна срещата  >:( :(

Евала    колега и ако все пак , решиш да отидеш с фамилията на мач ......
Бутни децата под козирката , барабар  с жената   вдигни тон на сополанкото дето стои  на портичката .  тегли му едно конско и  направо нахувай там........ то и без това  там я има я няма 50   човека ....

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #104 -: 23 Октомври, 2017, 23:00 »
Никаква реклама за Купата на България. Ако не се интересувах толкова силно, нямаше да знам, че утре се играят срещи 1/8 финали за Купата.

Извадихме малшанс с насроченото за вторник домакинство. Дъждът ще спре в сряда сутринта и лично нас няма да ни бърка едно отлагане с ден.

Да видим как ще се отразят очакваните размествания в стартовия състав.