Анкета

Кой ще победи?

Дунав
7 (28%)
Локомотив
10 (40%)
Равен
8 (32%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 26 Август, 2017, 00:24

Добавени събития

• Първа лига: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1: 25 Август, 2017

Автор Тема: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 2264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Време за мъже. Мачът на истината, в който ще покажем имаме ли сили за нещо повече в тазгодишното първенство или ще се вкопчим здраво в битката със Септември и Витоша Бистрица. Срещата между представителите на два големи града отново е в петък за сметка на неделните мегадербита Черно море - Септември и Лудогорец - Пирин. Нека дискусията започне сега!
« Последна редакция: 26 Август, 2017, 02:09 от vivanov »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Лудогорец няма как да играе по-рано от неделя, все пак имат мач със Судува  в четвъртък. По-гадното е, че за Морето се прави компромис да играе "в светлите часове на деня" - нещо, което кой знае защо беше табу за нас през миналата година. Може би защото Кради Крадев е от Варна, а не от Русе :(

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Лудогорец няма как да играе по-рано от неделя, все пак имат мач със Судува  в четвъртък. По-гадното е, че за Морето се прави компромис да играе "в светлите часове на деня" - нещо, което кой знае защо беше табу за нас през миналата година. Може би защото Кради Крадев е от Варна, а не от Русе :(

С Локо ПД и Лудогорец домакинствата ни също бяха по светло, а осветлението се тестваше. Първия мач на осветление на градския беше срещу резервите на Микре. Ролята на Крадев се проявява в картофената нива с хвърчащите чимове, дето тази сутрин след дъжда е блато.

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Сладка победа с 0-1 и гол на Бирсент.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Сякаш така някак си много бързо през новия сезон започнахме да губим вяра в отбора .
 В този ред на мисли очакванията май са вече все по-реалистични . Мисля , че с този мач ще задълбочим кризата. Дано ме опровергаят . Да победим и да поемем глътка свеж въздух .

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2695
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Как да не губим вяра, като това не е същият отбор. Липсват двама основни  и много важни играчи и няма равностойни смени за тях. Половината от останалите са в ужасна форма. Липсва и Луков. Да, Станката е превъзходен, но след гола от груба наша грешка, той просто се отчая и спря да се хвърля като пантера, защото му стана ясно, че е безсмислено. Може би е време вече Конов да покаже майсторството си и да се даде малко почивка на Станката. Защитата ни отново ще е прекроена и дано вече поне груби детински грешки да няма. Локото има страхотни нападатели в лицето на Мартинович, Марчев и Кики, ако успеем да ги неутрализираме може да се надяваме на равен. За нещо повече може само да си мечтаем. Истинско чудо ще е да вземем 3 точки от този мач. А аз в чудеса не вярвам...ама ако е рекъл Господ... :(

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Чакайте малко да пораздвижим темата с тотаджиите  ;D

Коеф. за мача
2 - 3,80
Х - 3,30
1 - 1,83
двоен шанс Х2 - 1,83

Е, сега единица ли да играя или двоен шанс Х2  :P :P :P :-\ . Коефициента е еднакъв .

(И малко конспирации - интересно е и че в тиража липсва единствено мача на Берое с ГМО-то  :o :o :o )

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
Аз го виждам равен тоя мач с много битка и мъки от нашите. Което за мен ще е добър резултат.
Интересно нашите с каква защите ще излязат. И Марио, и Христо бяха грешници наскоро. Трябва да похвалим Мишо Милчев, че въпреки да няма много скорост и техника, то притежава отлична дисциплина и грамотност, постоянство.
В мача с Лудогорец положения създавахме и рокадата в центъра не мисля, че беше лоша. Иска ми се да видя нещо такова в петък:
Антонов - Хубчев, Милчев, Марем, Патев - Димов, Шопов, Ненов (мисля че трябва да му се даде шанс отначалото, Бранко никакъв го няма в момента), Карагерен - Георгиев, Будинов. Трябва да сме по-прибрани и на контри да се използват креативността на Шопов и Георгиев, бързината Ненов и Карагерен и евентуално борбата и пласирането на Будинов. Видно е и от други планети, че тия изритани топки към Будинов няма да доведат до нещо и са просто като отражение на безсилие.

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
0:0 в най-лошия случай, 1:2 в най-добрия. Няма да загубим този мач. Топката все някога ще почне да влиза.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2015
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
И аз съм на мнение, че ще вземем този мач. Също така подкрепям мнението, че Бранко трябва да седне на пейката за известно време и Юли да започне 1-2 мача. Прогноза 0-2.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Re: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 25 август 21:00ч.
« Отговор #10 -: 22 Август, 2017, 15:44 »
Големи оптимисти сте, хайде да ми обясните как ще се преобрази отборът и изведнъж ще започне хем да бележи, хем ще спре да прави подаръци на съперниковото нападение? Предвиждам загуба, дано да не е с повече от 2 гола и да идва паузата в първенството, че след нея вече да се отлепяме от дъното!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #11 -: 22 Август, 2017, 18:55 »
Аз ще приложа еклектичен подход. Тъй като в живота има баланс, везните в един момент трябва да започнат да се обръщат на другата посока. Въпросът е дали движението наобратно ще стане сега, или няма да е все още в този момент. Използвайки математечески модели на изчисления шансът започва да нараства от този мач, но не критично, макар и неизключено. От следващото домакинство с Витоша започва да клони към плюс безкрайност.  ;D

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 427
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #12 -: 23 Август, 2017, 09:38 »
Трудно се говори след няколко неуспеха . Дано момчетата успеят да се поотпуснат , каквото било -било .Живота продължава  .
Ще продължа да твърдя : Ние по -добър отбор поне в последните 30-35 години не сме имали !
Въпреки неприятния резултат в мача срещу Лудогорец , поне на мен ми се струва , че подобрение в играта в сравнение с предишните мачове . Изобщо  не си мисля , че срещу Локо Пд   ще е лесно . Равен ще е успех , но по-важно е да се върнем към  играта от миналата година , дори и да загубим . 

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2695
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #13 -: 23 Август, 2017, 17:38 »
Ние ако се върнем към играта от миналия сезон, няма как да загубим. Проблемът е, че в този състав - без халфове и "здрави" бекове, няма как да се върнем към онази игра. Селекцията се оказа недостатъчна и май некачествена :(

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #14 -: 23 Август, 2017, 20:18 »
Футбола е само един спорт,както всички други спортове,който е забавление и разпускане за тези,които си плащат.Прекалено философски се дебатират нещата.Това внася напрежение,интриги,дори злоба,което не е нужно.Имам чувството,че има "кадрови войници"-форумници😄Релакс,ве,гайс.Само Дунав!