Анкета

Как ще завърши срещата ?

1
13 (29.5%)
Х
13 (29.5%)
2
18 (40.9%)

Общ брой гласове: 43

Добавени събития

• Първа лига: Левски (София) - Дунав (Русе) 2:0: 13 Август, 2017

Автор Тема: Левски (София) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 2671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Левски (София) - Дунав (Русе) 2:0
« -: 06 Август, 2017, 16:37 »
Смятам да отворя новата тема още преди мача ни с Етър.
Кадемлия съм и при отворена тема - печелим  :P 
Дано не счупя кадема. Ще пусна и анкета. Аз лично очаквам да не загубим в София ...
Мисля, че има какво да се дискутира .
Като за начало :

« Последна редакция: 14 Август, 2017, 00:25 от vivanov »

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Иска ми се да вярвам, че е време да ги бием тия, но предвид играта ни не знам на какво да се опра та да повярвам на истина  :-\ Може би трябва да има един събуждащ мач, който да ни изведе от летаргията. Честно казано до преди мача с Етър все се опитвах да се абстрахирам от негативните коментари, но след това снощи се убеждавам, че всички които ги писаха са били повече от прави. И за да намерим все пак нещо положително - в края на мачовете си успяваме да натиснем и се опитваме да ''родим'' нещо за разлика от миналия сезон, когато обикновено през второто полувреме при негативен резултат не успявахме да затрудним съперника. С Берое успяхме да се върнем в мача в самия му край, срещу Ч Море въпреки негативните отзиви стояхме в пъти по-добре отколкото снощи. Нещо куца кардинално в халфовата линия и нямаме никаква идея. Добре, че са отличните центрирания на Хубчев та да създаваме нещо. Но само с това няма как да се получи. Трябва импровизация подобна на красивите голове срещу Септември. Доста често през този сезон ще ни оставят да водим играта. И през миналата година се видя, че когато сме в тази роля меко казано издишаме. И все пак - гласувах за 1-ца, но нещо в мен казва, че няма да загубим срещата. Дано да съм прав. Успех !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Очаква ни труден мач срещу съперник, който ще иска да се реабилитира пред своите привърженици за слабите си игри досега. Столичани ще бъдат изведени за пръв път от новия си треньор, което също е важен фактор. Очаквам силен домакински натиск от самото начало. И нашите трябва да превърнат тези "предимства" на противника в свои предимства /без кавички/.  "Левски" има сериозни проблеми в защита, а сега и Пиргов ще  отсъства, и Яблонски е невъзстановен. Ако последният играе срещу драконите, то ще е на инжекции. От друга страна сините от София играят подчертано атакуващо и отварят доста пространства за противниците си. Желанието да се представят на всяка цена добре пред новия треньор и пред недоволните си фенове може да ги скове и това допълнително да ни даде шансове. Естествено е, че и ние имаме сериозни проблеми - както в защита, така и пред гола. Но в неделя срещу нас няма да са отбори като Берое на хитреца Томаш или подчертано дефанзивния Етър, а тим който дава възможност на съперника да играе футбол - видя се че и Локо Пд, и бистришките "тигри", и Верея имаха възможности за гол нееднократно. Първите два не успяха, но старозагорското ГМО удари два звучни шамара на сините, съдийските грешки тогава ни най-малко не омаловажават победата на Илиян Илиев над бившия си клуб.
Най-притеснителното за мене е дали съдийството на мача ни с "Левски" ще е обективно, дано реферите не решат да компенсират столичани за двете сериозни порязвания в Стара Загора. Искрено се надявам да завъртим един хикс в София, това ще даде допълнително самочувствие на нашите за бъдещите им срещи.

Rado412

• Фен
    • Профил
Левски в сряда ще имат контрола. В нея ще изпробват нови играчи и евентуално ще подпишат с тях и нищо чудно срещу нас да има още дебюти ... :-\

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
Гласувах в анкетата с единица, но ще се радвам да сгреша. И двата отбора са в слаба форма, но нямам съмнения относно съдийството и ако се наложи, ще ги натикат в нашата половина с отсъждания, докато не ни бият. Не виждам как можем да измъкнем нещо в този мач.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
От анкетата мачът е троен :D Очаквам съдийски тесли, защото Левски 2 мача да паднат не е допустимо. Играта на нашите не е на високо ниво в момента, така че не съм оптимист за този мач. Но това не пречи да подкрепим Веско и играчите!
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
Дано не счупя кадема. Ще пусна и анкета. Аз лично очаквам да не загубим в София ...
Като за начало :
  😆 Всеки се натиска да отваря тема при гостуване. Предлагам при домакинските мачове темата вече да се отваря само от поп Ставри 😅😅😅

зевс

• Напредващ
    • Профил

Rado412

• Фен
    • Профил
Като за начало :
  😆 Всеки се натиска да отваря тема при гостуване. Предлагам при домакинските мачове темата вече да се отваря само от поп Ставри 😅😅😅

Като бием в София ще ми се молите да отварям всички теми  :P

зевс

• Напредващ
    • Профил
Като за начало :

😊👍
  И тогава ще трябва да ти викаме вече хоп / поп /  Ставри. 😅
« Последна редакция: 08 Август, 2017, 14:01 от зевс »

зевс

• Напредващ
    • Профил
Re: Левски (София) - Дунав (Русе) 13.08.2017 г 21:00 (неделя)
« Отговор #10 -: 08 Август, 2017, 14:23 »
"Затова пък имаме яко вратари! Вместо централен защитник, нека пуснат втори вратар. И без това не сме сработени в защита, но пък вратарите са от дълго време в отбора!ПС Миналата година пък имахме към 10-тина централни защитника. Тогава бяха фетиш  "

Тююююю, такава суша, такава липса на самочувствие при феновете на Левски не е било.  Как па една ругатня или пиперлива псувня няма 😯 . Човек няма за кво да са фани бе.
« Последна редакция: 08 Август, 2017, 14:25 от зевс »

Дунав РС

• Нов
  • *
  • Публикации: 4
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #11 -: 08 Август, 2017, 14:24 »
Изпъваме рогатото отборче, завъртаме боево реми с втория отбор на Лудогорец и поемаме по дългия път към Европа.

kkk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #12 -: 08 Август, 2017, 14:58 »
Ей добре че сложиха още седалки на стадиона че хората едва се побират гледам снощи. С любопитство ще следя, ще има ли промяна в цените на билетите поне за пенсионери, или ще се запъваме като магаре на мост докато на стадиона отиват по 1000 души . А тези които предлагат карти че било по евтино, да отидат и да питат дядо си каква му е пенсията и да преценят може ли да извади 100 наведнъж.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #13 -: 08 Август, 2017, 15:58 »
Мда, навалицата снощи беше неописуема. Повечето хора се бяха маскирали като... седалки. Изкопирахме патента на Левски, който ще имаме удоволствието да наблюдаваме в оригинал още тази неделя.  ;D

papimed

• Фен
  • Публикации: 1402
  • Одобрение: +68/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #14 -: 08 Август, 2017, 16:21 »
Като за начало :

Само да не бием центъра... няколко пъти :( Да беше Дунав от миналия сезон, щях да съм убеден в успеха, но сега сме умрели, колкото тях. И дано да не ги реанимираме.