Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0: 07 Август, 2017

Автор Тема: Дунав(Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0  (Прочетена 3450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
И аз приветствам търновци, но не мога да им пожелая успех в този мач. Очаквам тегав двубой и силно се надявам да победим, защото следващите мачове ще са тежки и при негативен развой като нищо могат да посегнат на Великов. Затова, както казва тренерът, "дано ги излъжем" :)
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
Хич и да не си помислят да пипат Веско Великов. Само да не вземе да му писне на него от простотиите на ръководството и да вземе да реши да се махне сам. Изобщо не ми пука и да наредим няколко поредни загуби, ако Веско е начело и не му правят някакви мизерии, нещата рано или късно ще се подобрят и пак ще се върнем на победния път.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
За съжаление не всичко относно състава и атмосферата в отбора зависи от Веско. Сигурен съм, че не е приел с охота напускането на ключов футболист като Аясс и ще трябва да действа "на пожар", за да минимизира щетите, доколкото е възможно. Въпреки това очаквам трудна, но сладка победа срещу симпатичния отбор на Етър и пожелавам на търновци да се задържат в Първа лига, за да продължим с регионалните дербита и занапред.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Ако човек не е супер заинтересован и сам не си търси информация за отбора, едва ли би разбрал, че в понеделник на Дунав му предстои мач в "А" група. Ентусиазмът и желанието на ръководството е 0 . Нито афиши, нито реклама, където и да е било, на всичко отгоре чувам, че билетите пак ще са 8 лв. което за сезонът и периода в който сме е просто престъпно при положение, че се видя, че сме 3-4 хил. души. Да не говорим, че продължават да се продават абонаментни карти на цена от 100 лв. нищо, че вече е изигран един домакински мач..въобще клубът ни е пълен потрес от към организация и управление.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2015
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Очаквам не повече от 2 000 души, тегав мач и някакъв скучен Х.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Пфу, още един дебют срещу нас ...  >:(

Етър картотекира сенегалеца за двубоя с Дунав

Отборът на Етър ще картотекира сенегалския нападател Алиуне Бадара за предстоящото гостуване на „Дунав“ в Русе, съобщиха от клуба. Бадара дойде във Велико Търново преди около 10 дни от португалския „Амаранте“, за който миналия сезон е вкарал 15 гола в 24 мача.
„Чувствам се добре тук, градът и отборът ми харесват. Надявам се да заиграя и да помогна на „Етър“, коментира пред клубния сайт Бадара. Нападателят още се адаптира и говори основно френски и португалски език, като най-често комуникира със старши треньора Иван Вутов, който преди години бе национален селекционер на Буркина Фасо и е бил треньор в чужбина още на „Олимпик“ (Тунис) и „Сову клуб дьо Бахам“ (Камерун).
Мачът с „Дунав“ е в понеделник, 7 юли, от 20:30 ч. на градския стадион в Русе. Главен съдия е Стефан Апостолов, асистират му Димо Вълчев и Велислав Миленков.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5620
  • Одобрение: +74/-9
    • Профил
Очакваме потвърждение на етърци за среща преди мача.

red forman

• Напредващ
    • Профил
Очакваме потвърждение на етърци за среща преди мача.

Среща или надпиване с бира?  :P ;D

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Искрено се надявам да е толкова лесен мач, колкото някои фенове и букмейкъри смятат, но ме съмнява и дори мисля, че е троен. Основният ни коз е, че нямат треньор, но пък имат достатъчно играчи с опит, че да си ни треснат.
Only the dead fish follow the stream

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2691
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Дидо, Етър в досегашните си 3 мача не показа , че има потенциал да ни тресне. Разбира се ако Дунав не играе вяло и страхливо. Жесток натиск от първата секунда и късмет при ударите към вратата им! Видя се в предишните ни 2 мача , че когато ни запари под бутонките насмитаме противника в наказателното му поле и създаваме поне 2-3 абсолютно чисти голови положения. Дано да се намери кой да ги реализира и натиксът да започне веднага а не чак след 60-тата минута.
Любопитно ми е с какъв състав ще излезем в този мач? Дали Милчев ще е бек отново, кой ще замени Аясс, ще се появи ли като титуляр Георгиев...???

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Сигурно Станоев ще замени Аяс.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
50 продадени билета за мача досега.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
50 продадени билета за мача досега.
Нищо чудно. Регионалните дербита сега не са същите като едно време. В отборите се състезават играчи от целия свят, а не както в миналото - предимно местни момчета. Съперникът ни е новак в групата с неубедителен старт и освен това за последните 26 години имаме около 1-2 мача с тях. Лично аз се сещам само за финала за Купата на професионалната лига, който загубихме с 0:3 от търновци. Всичко това, както и информационното затъмнение от страна на ръководството на Дунав, допринасят за малкия брой продадени билети. Дано съм лош пророк, но съм почти сигурен, че ще поставим антирекорд по посещаемост за календарната година, включвайки дори и "домакинствата" в Разград.
За сметка на това обаче билетите вече са със защита и няма да могат да се подават през оградата. Това вероятно ще напълни клубната каса и няма да се налага да се правят "аварийни" трансфери за запълване на бюджетните дупки. Освен това няма да може да се излиза и влиза отново с един и същи билет, което означава, че семкаджиите, напуснали стадиона в 81-ата минута, няма да могат да се върнат, ако случайно Дунав започне да обръща мача.  ;D

http://fcdunav.eu/дунав-пусна-билети-с-повече-защити/

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +13/-1
    • Профил
Ако си останат някаква нищожна бройка билетите, дали пък ръководството няма да се поразмърда да привлича публика?

red forman

• Напредващ
    • Профил
Едва ли.