Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0: 07 Август, 2017

Автор Тема: Дунав(Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0  (Прочетена 3447 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1337
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Със сигурност никакво подценяване, но е време и нашите да покажат нужното самочувствие и увереност след добрият миналогодишен сезон. Време е някои отбори да почнат да се тревожат от мачовете си с нас, а не обратното.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
Ами аз като гледам май вече всички се тревожат от мачовете си с нас, или най-малкото подхождат доста сериозно, концентрирано и надъхано. След като миналия сезон ни сърбаха попарата им стана ясно, че ако не се раздават на макс срещу нас, шансовете им не са особено големи.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5616
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Има ли интерес към фенска среща с етърци преди мача?

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
След загубата на Етър снощи, очертава се нов тежък мач. Виолетовите ще търсят точки на всяка цена срещу нас. Трябва да изиграем много умно срещата. Един ранен гол мисля, че ще ги прекърши бързо.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Етър е от онези отбори с добри на хартия играчи с много опит и добри визитки, но нещо куца. Дали е сработка или неадекватен треньор, е въпрос на дискусия. Но това не го прави безопасен отбор. Вероятно ще ни чака най-тежкият мач досега. И за нас, и за тях победата е задължителна, за да се избегне ранно затъване в шампионата. Нас ни чака тежка програма и победата е без алтернатива, но няма да е лесна.
Only the dead fish follow the stream

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2691
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Дали ще е лесен или труден мача зависи преди всичко от Дунав. Аз снощи не видях у Етър качества с които да се противопостави дотолкова, че да затрудни максимално русенския тим. Верея ги надигра тотално на неутралния ловешки терен. Търновци не създадоха нищо сериозно в атака, пък и в защита ми се видяха доста преодолими. Остава да наточим мерника и са наши ;)

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
За пореден път повечето от вас са толкова оптимистично настроени, че направо се безпокоя.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1337
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Не съм гледал мача на Етър, но ми се струва, че те ще са аналога на Монтана от миналата година, т.е. отбор от "еденици", както Ел Рио спомена, но на колектива нещо му куца. И във връзка с това ми се иска търновци именно в този мач да не се превръщат в препъни-камъка Монтана за отбора ни. Именно заради това е задължително да ги грабнем още в началото на срещата, с повече самочувствие и вяра в собствените ни сили, особено пред собствена публика. Това са неща нормални за отбор, евроучастник и заел четвъртото място през изминалия шампионат.

Pazo

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 70
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Трябва да победим, преди тревата на градския съвсем да е изсъхнала,  боята с които я боядисват вече е на привършване  :D

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Куца ни Треньора това е ,не знам дали сте гледали мача с Верея ама нямахме и една ситуация нашите бяха като мухи без глави , тотална тактическа безпомощност ,даже играчите не беше наредил по местата им, плеймекъра ни резерва и го пуска второто като ляво крило какво да говорим за тактика и т.н. те не знаят какво да правят на терена. Това не е отсега ,но в А група си лични много.Дано ни изненадат приятно срещу вас най-вече като игра , мен резултатите не ме притесняват толкова формата е такъв ,че и да си пълен тъпан цяла година с баражите може да се спасиш ,но самата игра на нищо не прилича и не се забелязва подобрение имам усещането и ,че в съблекалнята може да не са наред нещата все пак Генчев е играл с повечето и са му приятели не знам какъв авторитет има там.Иначе за мача с вас ще видим може и черната ни перла в  атака да направи дебют срещу вас ,но по-скоро ще е Иван Петков титуляр ,за мен това е най-доброто с което може да сме: Иванов,Александров,Василев,Скерлев,Минев,Апостолов,Руменов,Кямил,Тодоров,Стоянов,Петков.

red forman

• Напредващ
    • Профил
Куцат ви и играчите, без да се обиждаш. Може и да стават за втора лига, ама за първа (макар и нивото да не е особено добро) са малко старички вече. Веско Минев и Тошко Колев са на по 37, Иван Стоянов и той отдавна прехвърли 30-така, изобщо цялото ви нападение е над 30-те, вече са се поизхабили много или малко, че да могат да изкарат шампионат от 36 мача на ниво. Разбира се, това не означава, че не могат да направят отделни силни мачове и да объркат сметките дори на някой от силните отбори, но в дългосрочен план не може да се очакват чудеса. Дано се получи здрав и интересен мач, в който победител да излезе Дунав.  ;)

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Почански и Бадара като влязат в ритъм сигурно ,те ще са титулярите а по-старите пушки ще влизат като резерви.Минев е класа не му пречат годините,а до края на седмицата трябва да се разбере дали Сърмов ще подпише.Като цяло за първият сезон се гледат по-опитни футболисти с който да се наложим в групата ,като индивидуалности сме супер и ако заприличаме на отбор ще стане работата.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
AleeeHop, миналата година при създаването на "Всевишната Хиперкюб лига", както я наричаме тук, влязоха няколко административни отбора и най-административния от тях и "в името на тях" - Тирето. Още тогава си пролича, че играят големи пари и интереси за едни, а за други почти никакви, че и на всичкото и отгоре с голямата тесла насреща. Отбори като Дунав и Етър са нещо като досаден придатък в тая всевишна помия, въпреки че реално погледнато и двата ни отбора са най-заслужилите от всички по-нови, влезли сме като шампиони на Б група по спортен път както си му е редът. Ето затова започнах да ви уважавам много, още след като обявихте миналата година, че няма да прескачате групи като други, а ще си вървите по чеестния път. Обаче ние не сме любимци на властта и олигархията в България. Затова ще се оправяме всеки който както може с нескъпи, но български и талантливи играчи. Конкретно да ги споменаваме всичките е излишно. Дори историята около стадионите ни е подобна, въпреки че при нас бе далеч по-тежко положението. Да, може да не сме претенденти и вечно и до втръсване тикани в очите на хората, но в нашите мачове ще има нещо истинско и неподправено, с което можем да се гордеем. Успех желая на Етър, но след нашия домакински мач.  ;)

red forman

• Напредващ
    • Профил
Да, определено решението Етър да извърви честно пътя до най-горната дивизия, а не да прескача групи като другите наглеци, е достойно за уважение. Така този отбор е много по-симпатичен не само за своите, а и за неутралните привърженици на футбола в България. Присъединявам се към пожеланията на FCD, успех на Етър след мача ви с нас.  ;)

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Етър е симпатичен клуб с много достойни и интелигентни фенове, с които си сътрудничим и много си приличаме като заемани позиции както във връзка с футбола като цяло, така и по отношение на развитието на собствените ни клубове. Добре дошли са ни в Русе, надявам се на хубав мач. Българският футбол има нужда от Дунав и Етър и пожелавам гостите ни да се утвърдят в лигата и да постигнат успехите, които заслужават. Ако ще идвате насам, звънкайте :)
Only the dead fish follow the stream