Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0: 07 Август, 2017

Автор Тема: Дунав(Русе) - Етър (Велико Търново) 0:0  (Прочетена 5101 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
Тия вече ги отнасяме с повечко голове и чупим каръка на Градския! САМО ДУНАВ!
« Последна редакция: 07 Август, 2017, 23:14 от vivanov »
Там където Дунава минава,трева не никне!

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 759
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Тия вече ги отнасяме с повечко голове и чупим каръка на градския! САМО ДУНАВ!

Сигурно ли е?  :P

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Тия вече ги отнасяме с повечко голове и чупим каръка на градския! САМО ДУНАВ!

Сигурно ли е?  :P

Трябва! Относно головете - и на два безответни ще съм доволен! Ако са повече, по-добре, но най-важни са трите точки. Срещу Етър, Септември и Бистрица трябва да вземем максималният брой, разбира се същото трябва да търсим и среу останалите съперници, но с тези трите е просто задължително!

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
Етър и Септември да ама Бистрица са много тегава история..като Верея миналия сезон.
БФС, свине, ешафода ви зове!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Сега, ако ще се стряскаме от Бистрица, за къде сме тръгнали? Загубих си времето и ги гледах с Левски. Е те това се казва тегав мач, дори и за българските стандарти. Че той мача ни с Морето си беше все едно гледаш Барса срещу Реал. Обещавам си тържествено, че освен срещу Дунав, мачове на Верея, Септември,Витоша и други "проекти и каузи" няма да гледам. Етър е друга бира, тях ги грабваме и ги наказваме, преди да се осъзнали къде са. 3-те точки са задължителни в този мач. Не знам какво ще предприеме Веско, дано да е нещо нестандартно и успешно, защото загубим ли точки и в този мач, мисля че ентусиазма и интереса на част от публиката ще се притъпи чувствително. Така че, победата е без алтернатива!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
Колеги, понеже .паметта ми изневерява, срешу кой отбор Валентин Железов миналата година ни отряза . Щото тази вечер бастиса и Ботев.
« Последна редакция: 31 Юли, 2017, 09:23 от зевс »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1823
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
Колеги, понеже .паметта ми изневерява, срешу кой отбор Валентин Железов миналата година ни отряза . Щото тази вечер топла и Ботев.

Срещу Верея, беше ужасно - играта с ръка....

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Колеги, понеже .паметта ми изневерява, срешу кой отбор Валентин Железов миналата година ни отряза . Щото тази вечер топла и Ботев.
Мачът на Дунав срещу Верея  и волейболиста Сукуна на Трейс Арена

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Сега, ако ще се стряскаме от Бистрица, за къде сме тръгнали? Загубих си времето и ги гледах с Левски. Е те това се казва тегав мач, дори и за българските стандарти. Че той мача ни с Морето си беше все едно гледаш Барса срещу Реал. Обещавам си тържествено, че освен срещу Дунав, мачове на Верея, Септември,Витоша и други "проекти и каузи" няма да гледам. Етър е друга бира, тях ги грабваме и ги наказваме, преди да се осъзнали къде са. 3-те точки са задължителни в този мач. Не знам какво ще предприеме Веско, дано да е нещо нестандартно и успешно, защото загубим ли точки и в този мач, мисля че ентусиазма и интереса на част от публиката ще се притъпи чувствително. Така че, победата е без алтернатива!
  ++++++++++++++++ Мисля същото, като изключим мача в Коматево, нашият с Ч.Море беше най-качествен. И по време на столичното "дерби" снощи, и по време на Лудогорец - Локо Пд повече се ровех в нета, отколкото да гледам мачовете, толкова нискокачествена продукция дори и в Б група не се среща често.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
  ++++++++++++++++ Мисля същото, като изключим мача в Коматево, нашият с Ч.Море беше най-качествен. И по време на столичното "дерби" снощи, и по време на Лудогорец - Локо Пд повече се ровех в нета, отколкото да гледам мачовете, толкова нискокачествена продукция дори и в Б група не се среща често.
Да, но ако питаш шопите, Черно море и Дунав сме "селски отбори", а според Нова бродкастинг груп очевидно също сме такива.

Що се отнася до мача с Етър, гледайте ние да не го отнесем. Не ги подценявайте. Ако направим отново дежурната канонада от пропуски, един гол от тях и мачът приключва. Бавни и слабички сме в нападение и очаквам пореден епизод на мъка, мачкане на топката пред вратата и спортно ориентиране. Евентуално можем на късмет да нацелим вратата веднъж, след като деформираното кълбо рекошира в някой ръб, но зависи вече дали Етър няма да ни вкара един или два повече като в Трявна. Но ние сме нестабилен отбор - на приливи и отливи и след двата мача на отливи и мъка очаквам поне един силен в скоро време, та да се зарадваме и ние, евентуално ако е възможно на собствен терен.

zlatunski

• Напредващ
  • Публикации: 104
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
Съгласен съм че Етър не са за подценяване. Може да не са все още сработени ,но разполагат с доста качествени футболисти ,за да бъдат подценявани .

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1243
  • Одобрение: +43/-21
    • Профил
През миналия сезон правехме много малко грешки отзад. За това и побеждавахме или не губехме. Имахме и доста "сухи" мрежи.
Лошото е , че този сезон и в края на миналия започнахме да правим много грешки в защита и от там губим много точки.
Нападението също ни е ялово в момента, а не както преди ...
Като цяло уж играем добре, но като ни мушнат един гол и сме до там.
Дано бием Етър, за да възвърнем малко самочувстивето си !
И от сега си запазвам правото да отворя темата за следващия кръг !!! До сега когато отварям винаги бием  ;)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3708
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Мачът с Етър се явява и регионално дерби, а в тези мачове винаги има особен заряд. Досегашната статистика между двата отбора в А група показва почти пълен паритет и ясно изразено домакинско предимство. Това едва ли е показателно за предстоящия мач, но все пак е любопитно. Надявам се най-после да се отпушим и да покажем, че и през този сезон имаме сили да играем една от водещите роли в първенството.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1243
  • Одобрение: +43/-21
    • Профил
Първото полувреме Верея имат повече положения при гостуването на Етър.
Като цяло слаб мач.
След седмица просто трябва да бием с разлика !!!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3708
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Мач с мач не си приличат, както и полувреме с полувреме. Както можем да ги качим на разлика, така и един първи гол от тяхна страна може да направи мача много тегав за нас. Не бива да има и грам подценяване.