Добавени събития

• Първа лига: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:0: 28 Юли, 2017

Автор Тема: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:0  (Прочетена 2427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:0
« Отговор #105 -: 30 Юли, 2017, 21:43 »
Случайно гледам Левски срещу Витоша - фрапантен пропуск на прехваления Антонио Вутов на празна врата, след като вече беше отбелязал един (лично според мен) баламски гол - ксметът го покри, защото беше на път да нацели вратаря по крака. Та, хайде малко повече толеранс към Юли Ненов!
Положението на Вутов и тези на Юли Ненов (срещу Берое и Черно Море) бяха съвсем различни. Коренно различни. И все пак подкрепа за Юли Ненов.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1338
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #106 -: 31 Юли, 2017, 02:01 »
Току що изгледах мача на запис и мога да твърдя, че беше на добро нашенско си ниво и играхме доста по-добре от мача ни с Берое. Не мога да си обясня още факта, че навън, включително и в Разград, играем по-уверено и сигурно. Държа да отбележа, че и аз както Веско съм обнадежден, че с тази игра няма да имаме проблеми в първенството ни и едно класиране в първата половина на таблицата, а защо не и в шестицата, няма да ме учуди. И тук е именно ключът към коментара ми, а именно, че Дунав участва в едно изключително слабо (технически и организационно) първенство и мачът беше между два от водещите тимове в карикатурната ни ППЛ. Колеги, да не забравяме, че не участваме в испанското или немското първенства, или дори в едно израелско или казахстанско такова. Нивото на този мач си беше на над средното за Извънземната ни Лига. Това си е и трябва да го осъзнаем. Няма какво да се заблуждаваме и изискваме чак толкова, играхме срещу отбор с няколкократно по-висок бюджет и се справихме нелошо.....за българските стандарти. Наистина бих желал да видя повече в игра новите момчета, но идват мачовете за Купата и някоя друга контрола в паузите, така че и това ще се случи. Митко Георгиев ми хареса, доста добро виждане на играта, борбеност и първо докосване на топката. Спомена се за Сонер, че го искат в Локото. Не е добра идеята според мен, то по-добре да си го върнат при младежите, че да си запази самочувствието на топ реализатор, а във В група най-много да го контузят или забавят развитието му. Вариянт с някакви минути в първия отбор ми се вижда удачен. Втори шанс за Васев е задължителен. Нужен ни е креативен плеймейкър, казвам го за стотен път, не знам дали може обаче да се намери такъв в България към момента и за без пари. Въобще противно на много от хората, аз гледам с оптимизъм на представянето на отбора в измисленото ни първенство. Не знам защо обаче, драгият български зрител трябваше да бъде подлаган на издевателството да наблюдава противната физиономия на министър Крадлев около 45 пъти? Яко мазнене от страна на Нова Броудкастинг, няма що! Лошо впечатление ми направи стадион Тича и освен терена (доста по-добър от нашия), всичко останало беше леш и не знам с каква съвест са му издали лиценза. Съвест ли казах? Обърках се, защото е явен двойният, дори троен аршин от миналата година. Направи ми приятно впечатление обаче, как след завършването на мача Веско подкани нашите футболисти да отидат и да поздравят русенската публика, нещо което те не направиха след мача с Берое.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #107 -: 31 Юли, 2017, 04:43 »
Аз винаги съм "един от НАС" и като умерен,верен фен и помагащ много на футболисти и треньори на отбора по една "тънка"линия,която не мога да споделя "в ефир".Не се включвам често,което не значи че не следя редовно .За разлика от други за мене съществува само един отбор в БГ и не приемам,че БГ се дели на две ;) -синя и червена.Синьото пазя само за Дунав,а ако има червено,биг го дал на Ливърпул.Само Дунав!
   Да не им осигуряваш " волни пеперуди" ? 😅 Шегичка, но все пак няма лошо да се освобождават от напрежението. 😆
 Отвреме навреме 😉 .
« Последна редакция: 31 Юли, 2017, 04:46 от зевс »

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #108 -: 31 Юли, 2017, 04:56 »
А...и нещо, което вчера ми направи впечатление. То, не че е важно за играта на отбора де. А бе кой измисли тия черни калци на фона на светло сините тениски и белите гащета ? ! ? ! 😲😆 Изглеждахме сякаш сме нахлузили ботушите и ни липсваше само по един кон и кавалерията беше на линия. Аз си имам една теория, според която цветът на екипите играе съществена роля за състоянието на спортиста и лекотата , с която се движи. Черният и въобще тъмния цвят тегли надолу и натиска към земята докато светлите цветове осигуряват една лекота и ефирност.Човек се чувства така сякаш може да полети. Та вече и съдиите не носят черно. Този, който го е измислил да ги връчва на общината, а тя да ги подари на работниците, които вършат изкопчийски дейности. 😆

Спомням си как преди малко повече от 3 години Маншафтът в черни екипи попиля кариоките, които играха в жълто - доста светъл цвят  ;D Но ми се струва, че екипите не са изиграли голямо значение както в този мач, така и по принцип! На мене пък определено ми харесват резервните цветове на нашите, това светлосиньо и бяло не ме кефят особено, но както се казва: "На вкус и цвет товаричей нет" :)

Винаги има изключения. Колко държави освен Германия имат в националния си флаг черно? Колко футболни клубове избират черния цвят за основен.Но вече се разбра, че цветът на калците е бил тъмно син така, че спорът 🙄 е излишен.