Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:1: 24 Юли, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:1  (Прочетена 2884 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Първият ни домакински мач за тоя сезон!Очаквам да минем така, както минахме през Септември в София! САМО ДУНАВ!
« Последна редакция: 24 Юли, 2017, 23:49 от vivanov »
Там където Дунава минава,трева не никне!

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Домакинство, Томаш, Стара загора... Все каръшки работи... Искам 6:0 и да пречупим този карък 3 в 1.... Мръсен мач с мнооого въпросителни. Абе 6:0 и продължаваме напред!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Мач срещу директен конкурент за първата шестица - според мен.
Трябва ни задължителна победа!
Ако се замислим - Лудогоец, Левски и тирето са абонирани за шестицата.
За останалите три места ще се борим ние, Ботев, Ч. Море , поставям в този кюп Берое и Славия,а Локо Пд след напускането на Камбуров и това нередовно плащане на заплати мисля, че по-сокоро ще е във втората осмица.
Някак не трябва да губим в мачовете с тези отбори, а с останалите неназовани просто задължително трябва да вземаме победи!
След мача със Септември съм по-скоро оптимист.
 Влизаме отново в първата шестица.
Мисля, че победа с 1-0 с Берое е достатъчна  :P

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3597
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Нито на Томаш сме вкарвали гол (дори и в Б група, когато беше начело на Локо Горна), нито на старозагорски отбор в А група. И аз мисля, че е време да счупим каръка. Вярвам, че ФЦД няма да отрече, че след победата срещу Септември на старта ще влезем в този мач в по-добра психическа кондиция, отколкото ако бяхме загубили.  ;)  И така - до края на първенството...  ;D

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Ами той го каза вече, с риск да стане банално.  :)
Единствено съм съгласен, че би било добре да влезем правилно психологически в първенството и под правилно разбирам да не си наслагваме нови негативни резултати. Но това не значи, че отбора вече трябва да потъва в невеврие. Отлично си спомняш колебливия начин, по който започнахме миналата година, но после се представихме дългосрочно добре. И тук е ключовата думичка - дългосрочно. Защото първенството е дълго и трябва дълго време да показваш дух и воля - както миналия сезон. Може би като скамейка сме една идея по-добре. Така че никакъв резултат тази вечер няма да е показателен, макар че знам, че каквото и да стане, ще започнат едни големи сметки от феновете, да не говорим от зложелателите ни, ако паднем.  Ако пък бием и след това пък го ударим през просото, това какво ме топли. И в двата варианта е несериозно, просто защото влакът сега тръгва. Предстоят му множество гари, спирки, дерайлирания и нови потегляния. Но важното е накрая да стигне до крайната си дестинация без голямо закъснение.
И не отстъпвам нито от думичка от това и след този мач.

Мен ме тревожи по-скоро прекалената сватбена опияненост, защото знаем от предишен опит, че сериозно си патим от такива неща. Така стана с домакинствата с Ботев, Локомотив, Монтана, та дори с Берое и т.н. Просто моля да бъдем здраво стъпили на земята и да не забравяме, че следващият мач е с традиционно неудобен съперник, срещу който и миналия сезон не ни провървя, въпреки че в Стара Загора дето се вика ги направихме сами да си говорят и изпуснахме поне 4-5 на нула. Но футболът е нелогична игра и топката е в женски род, затова изисква мило и уважително отношение, за да ни играе по свирката.  ;) Дано сме си изкарали изводите от несериозното сватбарско отношение от предишни сезони и вече да сме помъдрели. Само този хладен реализъм ще ни изведе до победа срещу Берое. Виж, Черно море са ни редовни клиенти и с тях спокойно можем да си правим вятър на устата.  ;D ;D ;D

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Берое и Черно море очаквам да имат проблеми в началото със сработката, така че моментът е подходящ да играем с тях. От Дунав се очаква много по-добра домакинска форма и мисля, че е време да демонстрираме една солидна игра. Според мен този мач ще бъде едно добро мерило за моментната ни форма. Победата е задължителна, защото трябва да вземаме по нещо от домакинствата дори срещу отбори като Левски и ЦСКА-София, а директни конкуренти като Берое трябва да побеждаваме ако искаме да сме там, където бяхме и миналата година.
Only the dead fish follow the stream

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Билети ? Абонаментни карти ? Имали поне един човекоподобен в нашето ръководство, който да се заеме с тоя въпрос ?

Rado412

• Фен
    • Профил
Букмейкърите дават троен мач с леко предимство да Дунав ... Нашите да се стягат !

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5620
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Утре се пускат в продажба билети за домакинството срещу Берое и абонаментни карти за целия сезон, включително и Купа на България.

Rado412

• Фен
    • Профил
Картите на каква цена ще са?

FCD

• Фен
    • Профил
Букмейкърите дават троен мач с леко предимство да Дунав ... Нашите да се стягат !
Интересно. Като изключим един мач, всички останали са тройни, даже много по-тройни от нашия.

FCD

• Фен
    • Профил
Между другото на Ерикчо му става навик да напуска със и без предупреждение отборите, в които се подвизава или възнамерява да го направи. Явно срещу нас няма да играе. Язък, защото се набираше като добиче и накрая с рогите напред в Дунава.  ;D

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 427
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Берое и Черно море очаквам да имат проблеми в началото със сработката, така че моментът е подходящ да играем с тях. От Дунав се очаква много по-добра домакинска форма и мисля, че е време да демонстрираме една солидна игра. Според мен този мач ще бъде едно добро мерило за моментната ни форма. Победата е задължителна, защото трябва да вземаме по нещо от домакинствата дори срещу отбори като Левски и ЦСКА-София, а директни конкуренти като Берое трябва да побеждаваме ако искаме да сме там, където бяхме и миналата година.

Не видях , нито морето, нито Берое да са  по-добре подготвени от Дунав  , особено Берое . Вярно е , че у дома играем по -трудничко  , което лично за мен е непонятно  и все пак в първите мачове се вижда  , че нашите  момчета са работили  добре , въпреки  казахстанската  одисея . Надявам се , скоро  да видим и новите попълнения в " бойно " време , е като начало и за по 20-25 мин .

KLOPO

• Нов
  • *
  • Публикации: 10
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
Защо софийските боклуци постоянно домакинстват събота и неделя, а ние все петък и понеделник ?
И после ми сравняват посещаемост. >:(

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Защо софийските боклуци постоянно домакинстват събота и неделя, а ние все петък и понеделник ?
И после ми сравняват посещаемост. >:(

И в сряда да домакинстваме в Русе,все тая!Все сме повече от "софийските грандове"!!!
Там където Дунава минава,трева не никне!