Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2: 17 Юли, 2017

Автор Тема: Септември (София) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 2810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Re: [17.07 || 20:30] Септември (София) - Дунав (Русе)
« Отговор #15 -: 10 Юли, 2017, 18:35 »
Гледал съм го на няколко пъти в предавания от Б група. Отборът на Септември е странен отбор, на приливи и отливи. Когато срещнат силна съпротива, се огъват и не са нищо особено. Със сигурност ще бъдат респектирани от нас и затова най-накрая трябва да покажем психика и да не трепнем. Ще тръгнат най-вероятно колебливо и неуверено както ние в първия си мач в ППЛ. Затова трябва да реализираме опита си чрез по-висока ефективност най-вече, за да ги приключим бързо към логична развръзка. Разбира се, трябва да внимаваме за опитните им играчи, измежду които изпъква Галчев и да го блокираме при опитите му да стреля отдалеч.

Като цяло един главен извод би трябвало да сме си научили от предния сезон и най-вече срещу съперници като тези. Трябва да се стремим да взимаме максимума срещу тези отбори във всеки мач, а не както срещу Монтана, защото е ясно, че съдийската резачка пак ще влезе в употреба срещу псевдограндовете, а накрая се вижда как всяка точка е важна, за да не трепериш докрай, преследвайки дадени крайни цели. Добре е в тези мачове да бъдем на ниво и да си вкарваме поне 1/3 от положенията.
« Последна редакция: 10 Юли, 2017, 18:40 от FCD »

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1158
  • Одобрение: +8/-10
    • Профил
« Отговор #16 -: 10 Юли, 2017, 21:26 »
Ще има ли фенове от Русе за мача.
Или само тези които живеят в София.
Ако има желаещи може да направим една групичка за мача.
Началния час на срещата е идеален.
« Последна редакция: 11 Юли, 2017, 11:50 от tisho_rs »

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #17 -: 10 Юли, 2017, 22:31 »
Аз вероятно ще съм там, но живея в София. А вие идвайте повече бе, последния път срещу тирето беше срамота...
БФС, свине, ешафода ви зове!

danubio

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #18 -: 11 Юли, 2017, 05:17 »
Според мен Веско Великов заложи на обиграността в мачовете срещу Иртиш.Тези два мача в ЛЕ бяха един труден тест,както организационно така и спортно-технически.Макар и да ни наруши подготовката ,това късно участие в ЛЕ беше добър урок къде се намираме и това само може да ни помогне,защото играхме с един добър съперник за нашите стандарти.За мен този отбор на Иртиш може да бъде в топ 4 ако е в нашето първенство.Явно в движение ще се оформя състава за новото първенство ,за мен вече трябва да се залага на футболистите в най-добра спортна форма като Георгиев,Васев и Станоев. Няма да има лесни мачове,такива каквито слагаме в графата задължителен.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1160
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #19 -: 11 Юли, 2017, 09:38 »
Задължително трябва в титулярния състав да са всички играчи в по-добра форма. Останалите в слаба форма , колкото и да са заслужили , просто трябва да отсъпят и да се потрудят повече в тренировките. Все пак отборното представяне е най-важното. А този сезон се очертава да е много тегав за нас .

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #20 -: 11 Юли, 2017, 10:36 »
Колеги, аз първо да направя една забележчица без да споменавам имена.Защото ме дразни като хемороид 🙄.Пише се : " Тези, коИто живеят в София", а не " Тези, коЙто живеят в София"."Тези" е мн.ч. значи " които ".В ед.ч. " този"... значи коЙто.Казвам го, защото това не е случайна грешка поради грешно стъпване на пръста върху клавиатурата.Хубаво е във форума да помагаме и за изпуснатите часове по граматика 😊. А сега по темата.Мисля си дали част от публиката на отбора, благодарение на чиято неграмотност ни изпрати заслужено да участваме в ЛЕ, може да се изсипе на стадиона да ни освирква и да поддържа "Септември".Това може да бъде един психологически натиск. Относно състава Веско, /а не Веселин 😆 / има наблюдение за моментната подготовка на всеки един футболист. За това са тренировките.Вие виждате и в големите отбори като Реал, Байерн и т.н. , колко трудно се сменят титулярите.Новите трябва да се докажат.Ако толкова лесно влизаха като титуляри, това би било вредно за тях.Срещу "Септември" трябва задължително да гоним победа, а дали ще успеем бъдещето ще покаже.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #21 -: 11 Юли, 2017, 11:43 »
Аз си пожелавам малко повече късмет. И дано не инкасираме бърз първи гол.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #22 -: 11 Юли, 2017, 12:58 »
Аз си пожелавам малко повече късмет. И дано не инкасираме бърз първи гол.
Синдрома Иртиш, а?  :)
За двубоя със Септември, един от вариантите е да има промени в състава, другият е Веско да запази състава в трети пореден мач, с мотото - "Абе, Вие можете ли да вкарвате?!" Предпочитам първия вариант, като не изключвам и двата да са успешни, за добър изход от мача.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #23 -: 11 Юли, 2017, 20:25 »
Стадиона пак светна. Сигурно отново провеждаме тренировка в по-прохладната част от деня.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #24 -: 15 Юли, 2017, 12:30 »
Някой ако ще ходи на Васил Левски в понеделник да пише. :)
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #25 -: 15 Юли, 2017, 21:42 »
Някой ако ще ходи на Васил Левски в понеделник да пише. :)
Аз мисля в понеделник след работа да тръгна към Националния

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #26 -: 16 Юли, 2017, 18:25 »
Дунав ще гони трите точки при гостуването си на Септември

Ще гледаме да започнем сезона с успех. Това заяви старши треньорът на Дунав Веселин Великов преди гостуването на Септември в София. Двата отбора излизат един срещу друг в мач от първия кръг на Първа лига утре, понеделник, от 20:30 часа на Националния стадион "Васил Левски" в столицата. Срещата е поверена на опитният Николай Йорданов.

"Драконите" са в София от днес, а от 19:00 часа е последната им тренировка преди срещата. С нея те започват втория си пореден сезон в елита, от който преди това бяха отсъствали цели 25 години. Още със завръщането си обаче изравниха 42-годишен рекорд, завършиха сезона на четвъртото място и участваха в турнира Лига Европа, където бяха елиминирани в първия кръг от казахстанския Иртиш.

"Септември привлече много нови футболисти през лятото и се надявам да няма все още необходимата сработка между тях. Няма да се предаваме и ще гледаме да тръгнем с успех", коментира треньорът. Великов няма да може да разчита за тази среща единствено на украинския бранител Олексий Ларин, който едва наскоро поднови тренировки след травма. Все още отсъства и вратарят Мартин Луков, чиито скъсани кръстни връзки на коляното на десния крак бяха оперирани през април. Юношата Стефан Митев пък бе преотстъпен на втородивизионния Ботев (Враца), където да трупа игрови опит до зимата.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #27 -: 16 Юли, 2017, 23:36 »
Някой да има идея гостуващите отбори срещу Септември в кой сектор следва да са Б или Г ?
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #28 -: 17 Юли, 2017, 03:00 »
Интересно.Случайно 😎 влязох в новият сайт на ФК " Септември " и прочетох някои неща, които досега не съм знаел. Знаех, че бяха обединени с ЦСКА, но не знаех подробности. Та те са били обединени от 1968 до 1988 г.Това са най-ползотворните години на ЦСКА Септемврийско знаме. И ми е изключително интересно с какво право - София претендира за емблема и титли като те са спечелени от общият отбор и принадлежат колкото на ЦСКА, толкова и на Септември. Или ламята Гриша като види зор може да глътне и тях. 😅 Между другото някъде там ми се мерна и фамилията Домусчиев, но май беше Радослав или нещо такова.Май е играл в юношеските формации на Септември, а сег.а и главен редактор на Топспорт. 😲 😎 Билетите ще бъдат по 10 лева и май ще бъде отворен само сектор А.Има информация на сайта.Купили са и нов нападател.Мартин Тошев.Информация от 8 юли.
  http://fcseptemvri.com/history
« Последна редакция: 17 Юли, 2017, 03:04 от зевс »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #29 -: 17 Юли, 2017, 06:44 »
А пише ли, че те всъщност са ГМО джуниър, които за да влязат в Б група, всъщност прекръстиха Пирин Разлог и ние де факто днес играем срещу прекръстения Пирин Разлог?
Only the dead fish follow the stream