Добавени събития

• Лига Европа: Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар) 0:2: 06 Юли, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар) 0:2  (Прочетена 12121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
Вече сме на наш си терен и за мен можем да ги ударим. Пълна подкрепа за отбора, чакаме да изкупим билетите :)
« Последна редакция: 07 Юли, 2017, 12:44 от vivanov »
Only the dead fish follow the stream

munata

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 24
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: [06.07 || 20:00] Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар)
« Отговор #1 -: 29 Юни, 2017, 19:06 »
Първо да се приберат по-живо по-здраво. Да си починат добре а то се знае стадиона ще бъде пълен. Лек път  към Русе

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 463
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил
« Отговор #2 -: 29 Юни, 2017, 19:08 »
Билетите утре ли ще ги обявят?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #3 -: 29 Юни, 2017, 19:10 »
Ами не знам. Аз очаквам да е понеделник.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5623
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
« Отговор #4 -: 29 Юни, 2017, 19:11 »
Билетите ще бъдат пуснати в продажба в понеделник, технически няма как да е утре, но се надявам цените да бъдат обявени. Хората да се подготвят. При ограничен капацитет няма да са на промоция.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #5 -: 29 Юни, 2017, 19:13 »
Ръководството е смятало да са 30 лева за козирката и 20 лева за останалите сектори. Вече ще видим дали няма да има промени.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #6 -: 29 Юни, 2017, 19:20 »
Ръководството е смятало да са 30 лева за козирката и 20 лева за останалите сектори. Вече ще видим дали няма да има промени.

Съпоставено с цените за двубоя в Павлодар (около 3,20 лв), очакванията на ръководството явно са, че в четвъртък на Градския ще се играе двубой на ниво минимум бараж за влизане в групите на ШЛ. Абонаментна карта пък очевидно за тях е термин от научната фантастика.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 29 Юни, 2017, 19:22 »
Е те като ти изплющят карта с цена равна на сбора от билетите за целия сезон, вземи карта :D

red forman

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #8 -: 29 Юни, 2017, 19:33 »
Е те като ти изплющят карта с цена равна на сбора от билетите за целия сезон, вземи карта :D

Срещу този аргумент няма какво да извадя. Затапи ме  ;D .

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #9 -: 29 Юни, 2017, 19:49 »
Колкото и да подкрепяме отбора, тези цени са откровено кожодерски и феновете с нищо не са заслужили подобно отношение. В момента еуфорията е голяма, но тя постепенно ще затихне и тогава ще се види какъв е реалният капацитет на стадиона, тоест колко души ще ходят на всеки мач. С подобно отношение от страна на ръководството май няма да са много.

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 109
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #10 -: 29 Юни, 2017, 20:00 »
Пак се започна с билетите. Приемете го като нещо нормално - пазарна икономика и естествен подбор - голямо търсене на билети, недостатъчно места за всички. Нищо по нормално от това да се издоят платежоспособните фенове.

red forman

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #11 -: 29 Юни, 2017, 20:30 »
Пак се започна с билетите. Приемете го като нещо нормално - пазарна икономика и естествен подбор - голямо търсене на билети, недостатъчно места за всички. Нищо по нормално от това да се издоят платежоспособните фенове.

Говориш пълни глупости. Как точно разбра, че има голямо търсене на билети и недостатъчно места, при положение, че те още не са пуснати в продажба? По твоята изкривена логика дай да ги пуснат по 100 лева и ако искаш да седнем да си говорим тогава за голямото търсене и малкото места, а? Мислете малко преди да напишете нещо. Заради мнения като твоето докторчето мисли за феновете като за дойна крава, а не като за ценен дълготраен актив.

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #12 -: 29 Юни, 2017, 20:35 »
Днес билетите в Павлодар бяха по 3 лв, а тук ще бъдат между 20 и 30 лв. Астра играят плейоф за влизане в групите на ЛЕ срещу Уест Хям и билетите бяха по 8 лв. Стяуа играха плеоф за влизане в групите на ШЛ срещу Манчестър Сити и имаше билети по 30 лв, а доктора ми иска тук за мач от първи квалификационен кръг на ЛЕ в мач срещу гранда Иртиш 30 лв. Ако капацитета на стадиона беше отворен целия, аз съм сигурен, че при тези цени на билетите нямаше да се напълни. Иска направо да ни одере кожите.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #13 -: 29 Юни, 2017, 20:46 »
 Както има разлика в цената на чаша кафе в една баничарница и в едно кафене, така е и цената на билетите в различните клубове: при нас са част от бюджета, а в Разград много им дреме дали ще имат приходи от тях.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #14 -: 29 Юни, 2017, 21:01 »
Въпросът не е толкова в цената, колкото в отношението. Феновете не чувстват, че имат някакви права в този клуб, освен да дават пари. Реално сме втория спонсор след Минстрой, а в клуба няма никаква прозрачност и отношение. Абсолютно неприемливо е това цената да не се знае още след жребия и да се тарикатее на дребно като се чака края на първия мач. За да може хората, наистина да свикнат да ходят на мач, трябва да има предвидимост, прозрачност и логика в ценообразуването. Аз не съм видял нормален клуб в Европа да обявява цени мач за мач. Та нали е въпрос на семеен бюджет, хората трябва да са способни да си изчислят колко ще им струва ходенето на мач на месец ш, да има различни продукти за различните категории по платежоспособност. Това, което става с политиката по карти и билети и по-точно липсата на такава е обида за всеки нормален фен. Обида е и липсата на хора, които да отразяват историческото завръщане на отбора в турнирите. Не може да няма никой да каже две думи, да праща снимки и прочее. Един нормален клуб би правил и видео дневници и изобщо бълвал медийно съдържание 24/7. Нямам против да плащаме най-скъпите билети и карти в групата. Ясно е, че се налага и разчита на тези пари. Но клубът трябва да покаже някакво отношение и желание да привлече тези хора. Единствената причина за добрата посещаемост са играчите и това, че феновете на този етап са готови да преглътнат не един или два горчиви хапа. Ама това няма да трае вечно, аз лично му давам още максимум 6 месеца и тогава ще почнат излиянията как не сме футболен град, нещо за което президентът ни още не се е извинил, междувпрочем.