Добавени събития

• Лига Европа: Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар) 0:2: 06 Юли, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар) 0:2  (Прочетена 12147 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1177
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Re: [06.07 || 20:00] Дунав (Русе) - Иртиш (Павлодар)
« Отговор #45 -: 30 Юни, 2017, 09:18 »
Ако се пуснат евтини билети за този мач, една част от приходите ще отидат в черноборсаджии, а предпочитам да са за клуба. За мен простотията на ръководството в това отношение не е свързана конкретно с мача и е в липсата на по-евтини билети за учащи и пенсионери. Картите не коментирам, защото за тях това явно е някакъв невъобразимо труден казус, но билети с различни ценови категории не е кой знае каква задача за решаване.

Колкото до мача, имаме реална възможност да излезем победители и да продължим, особено ако отбележим първи гол. Не искам да се люшкаме от едната в другата крайност. Преди - колко силни били, сега - че са на нивото на Б група. Според мен Иртиш са по-класни и от Сутиеска, и от Партизани. Това, което ми хареса, е че в края на срещата нашите очевидно стояха по-добре физически, въпреки дългото пътуване. Така че тук трябва да ги натискаме още от самото начало, ако им вкараме ранен гол, няма да е единствен.
« Последна редакция: 30 Юни, 2017, 09:20 от Slex »

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #46 -: 30 Юни, 2017, 09:21 »
... Горе бе споменато, че се правят ремонти на ст. Дунав. Е добре, де. Никой никъде нищо не каза с какви пари, не извади доказателство. Никой не каза вдигаме билетите, ама еди си колко от тея пари ще отидат за ст. Дунав. В началото Доктора като дойде обясняваше за прозрачно управление, за публикуване на ОПР-та и т.н. Не ми харесва грубото отношение към феновете. Ако продължават в същия дух, няма да се различаваме по нищо с Пирин, Монтана или Ч. Море...

Може да не е достатъчно популяризирана, но информация е давана по мъничко. Ето примери:

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/razvitieto-na-futbola-v-ruse-e-pod-para-431729?

http://www.kotasport.com/%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%B2-%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B1%D1%8E%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-1-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0/

http://www.livesport.bg/dunav-vdiga-bjudzheta-pri-klasirane-v-evropa-130333.html

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #47 -: 30 Юни, 2017, 09:25 »
Билети с различни ценови категории е утопия за градския където има 2-3 входа, седалките не са номерирани, мизерийката си е по народно разпределена на целия стадион, секторите не са разделени и цари пълна анархия :)

Евентуално поне има желание на прогрес (на думи засега), но към момента не виждам как би могло да стане това. То ще настане сеир дори ако решат в крайна сметка да праснат различни цени за под козирката.
БФС, свине, ешафода ви зове!

Slex

• Фен
    • Профил
« Отговор #48 -: 30 Юни, 2017, 09:28 »
Не виждам нищо утопично в това билетите за учащи и пенсионери да са по-евтини.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10494
  • Одобрение: +161/-50
    • Профил
« Отговор #49 -: 30 Юни, 2017, 09:38 »
Трудното е, че с трици маймуни не се ловят. Трябват инвестиции в организация. Примерно освен разделянето на сектори, трябват и стюарди да следят за пропускателния режим. Трябват баркод четци на билети, трябва административен капацитет. На какъв принцип ще ги издаваш тия билети за пенсионери и учащи - нали трябва да е срещу някакви документи. После трябват истински инвестиции в кетъринг зона, от която да се печелят истински пари. За карти няма какво да говорим тоя сезон, то свърши тая работа. Кампанията трябваше да почне още преди мача с Локи Пд. При подходящи цени и добра кампания, сега щеше да има поне 2 000 продадени. По-добре въобще да не пускат ако няма да са като хората, защото това компрометира самата идея за карти и хората никога няма да добият тази култура.
« Последна редакция: 30 Юни, 2017, 09:55 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #50 -: 30 Юни, 2017, 09:51 »
И аз да изкажа скромното си мнение...Всички съфорумници са прави и всички забелязахме къде бяха проблемите.Пресираха ни доста прилично и от там наставаше паника сред защитата ни.Второто полувреме добре.Като съберем вси4ки фактори -път,терен,страх))и съдия,който свири много добре,но прекалено  груба игра допускаше.....устройващо казахите се получи това 1-0.
Абсолютен оптимист  съм за реванша,всичко което изброих по горе сега ще е за Иртиши ако имаме късмет първото полувреме ще победим.
Прогноза 2-0...3-1
П.П. Нашите защитници ли са ниски или онези бяха големи мутанти..че висока топка почти не взехме ;D ;D ;D .

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #51 -: 30 Юни, 2017, 10:30 »
Три картона за казахите и нито един за нашите - показателно. Съдията си свири много добре. Футболът е игра за мъже, балеринките по залите. За високите топки, не си спомням ние откога висока топка не сме оползотворявали, освен парадоксално от нисичкия Аясс.

Slex

• Фен
    • Профил
« Отговор #52 -: 30 Юни, 2017, 10:32 »
На какъв принцип ще ги издаваш тия билети за пенсионери и учащи - нали трябва да е срещу някакви документи.

Ами на този принцип - документи. В крайна сметка имат бележници, лични карти, не виждам къде е проблемът.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1704
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #53 -: 30 Юни, 2017, 10:42 »
 Нека да си говорим в тази тема за реванша.
 Ама на мен пък ми е гадно, че билетите нямат номера и трябва в нормален мач да си 2 часа по-рано, за да отидеш където искаш.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #54 -: 30 Юни, 2017, 11:11 »
Нормалните цени за този мач са билети от 10 лева.
ВСЯКАКВА ДРУГА ПО-ВИСОКА ЦЕНА БИ БИЛА КРАЙНО СПЕКУЛАТИВНА И НЕДОСТОЙНА! НО ДОКТОРЪТ СИ ЖИВЕЕ В НЕГОВ ПАРАЛЕЛЕН СВЯТ И ПОЗНАВАЙКИ МАНТАЛИТЕТА МУ, ОЧАКВАМ ДА ПРАСНЕ ЦЕНИ ОТ 20+ лева. ТИПИЧНИЯТ БЪЛГАРСКИ „БИЗНЕСМЕН”!
Замислете се, защо нито една русенска медия не написа какви са цените на мача в Павлодар!?
Успех на бойците на Веско и Людмил! Нужни са ни поне три чисти гола за класиране!
« Последна редакция: 30 Юни, 2017, 11:13 от millwall_fan »

Kamen Lazarov

• Напредващ
  • Публикации: 110
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #55 -: 30 Юни, 2017, 11:16 »
 Ама на мен пък ми е гадно, че билетите нямат номера и трябва в нормален мач да си 2 часа по-рано, за да отидеш където искаш.

2 ЧАСА ? Аз си спомням , че за мача с Рома  бяхме избягали от техникума в 10 сутринта и бяхме около 3-4 часа по рано да седнем на синузита . Е подготвихме се с  табли, карти  и пр.  Бяхме ушили 7 нови знамена даирета свирки тромбони ,бяхме отркраднали от музукалната фанфари и пр. Абе луда работа ! Подгрявахме мача 2 часа по рано и бяхме прегракнали още преди началото !  Нищо не е загубено ИСКА се много дух  и положително мислене  ГРАДА , ФЕНОВЕТЕ  И ОТБОРА ДА СМЕ ЕДНО ЦЯЛО !!!  САМО ДУНАВ !!!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: 30 Юни, 2017, 11:17 от Kamen Lazarov »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #56 -: 30 Юни, 2017, 11:16 »
Нормалните цени за този мач са билети от 10 лева.
ВСЯКАКВА ДРУГА ПО-ВИСОКА ЦЕНА БИ БИЛА КРАЙНО СПЕКУЛАТИВНА И НЕДОСТОЙНА! НО ДОКТОРА СИ ЖИВЕЕ В НЕГОВ ПАРАЛЕЛЕН СВЯТ И ПОЗНАВАЙКИ МАНТАЛИТЕТА МУ, ОЧАКВАМ ДА ПРАСНЕ ЦЕНИ ОТ 20+ лева.
Замислете се, защо нито една русенска медия не написа какви са цените на мача в Павлодар!?
Успех на бойците на Веско и Людмил! Нужни са ни поне три чисти гола за класиране!
И като цените в Павлодар бяха ниски, защо имаше толкова много празни места?
Цени от 10 лева означава само едно - бой за билети, хиляди истински привърженици няма да могат да гледат мача за сметка на разни същества, на които им е все едно дали са на мач, концерт или селскостопанска изложба, важното е да имат още един повод за тагване. И не на последно място ще се развихри страхотна ЧЕРНА БОРСА.

Цена от 20 лева е съвсем приемлива, съгласен съм, че ученици и пенсионери би трябвало да ползват намаление /естествено не съм лично заинтересован от такава опция/, но в краткото време до мача не виждам как ще стане това.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #57 -: 30 Юни, 2017, 11:16 »
Напълно подкрепям. Много ненужно изнервящи и продължителни спорове за цени на билети и битовизми, чието място на всичкото отгоре не е тук.  http://dunavfans.org/forum/index.php/topic,2044.0.html  Интересува ме да продължим напред и футбола, който трябва да оправим, не някакви спорове за  цени.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #58 -: 30 Юни, 2017, 11:18 »

2 ЧАСА ? Аз си спомням , че за мача с Рома  бяхме избягали от техникума в 10 сутринта и бяхме около 3-4 часа по рано да седнем на синузита . Е пдготвихме се с  табли, карти  и пр.  Бяхме ушили 7 нови знамена даирета свирки тромбони ,бяхме отркраднали от музукалната фанфари и пр. Абе луда работа ! Подгрявахме мача 2 часа по рано и бяхме прегракнали още преди началото !  Нищо не е загубено ИСКА се много дух  и положително мислене  ГРАДА , ФЕНОВЕТЕ  И ОТБОРА ДА СМЕ ЕДНО ЦЯЛО !!!  САМО ДУНАВ !!!!!!!!!!!!!!!!

При гостувания на ЦСКА и Левски през 80-те години също трябваше да си най-малко 2 часа преди началото на мача на стадиона, защото в противен случай ще си правостоящ /тогава можеше/.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #59 -: 30 Юни, 2017, 11:30 »
Момчетата искам да знаят, че каквото и да става, ние сме с тях и ще сме горди с тях. Фантасмагории няма да помогнат сега и веднага, но искам ръководството да помисли как да направи така, щото милеещи за клуба хора като тези в този форум или Фейсбук, които наистина ще подкрепят отбора до последно, да бъдат допуснати до стадиона при ограничения капацитет. А не кифли и семкаджии! Това е критично важно. Нека някой, който има връзка с тях, да говори какво може да се измисли. Една от идеите я дадх вече.